18 Nisan 2019 Perşembe 09:25

GÜNDEM

Samsung Çamaşır Makineleri Şimdi Galaxy Watch Akıllı Saat Hediyeli

Samsung Çamaşır Makineleri Şimdi Galaxy Watch Akıllı Saat Hediyeli

34volt » 34Volt

Çamaşır yıkama teknolojisiyle fark yaratan QuickDrive teknolojisine sahip Samsung çamaşır makineleri kısa bir süre için Galaxy Watch hediyesiyle geliyor

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

18.04.2019 - Samsung Electronics Türkiye, sektöre öncülük eden yenilikçi QuickDrive teknolojisiyle donatılmış çamaşır makinesi modellerinde 15 Nisan - 15 Mayıs tarihine kadar geçerli olacak hediye kampanyasını duyurdu. Samsung Online Mağaza’dan veya kampanyaya katılan online satış noktaları üzerinde geçerli olacak kampanya kapsamında seçili çamaşır makinesi modellerini satın alanlara tasarımı ve performansıyla dikkat çeken Galaxy Watch akıllı saat hediye edilecek.

Yıkama süresini yarıya indirerek zamandan önemli bir tasarruf sağlayan QuickDrive teknolojisine sahip Samsung çamaşır makineleri yıkama performansından ödün vermeden enerji tasarrufuna da katkı sağlıyor.

Süper Hızlı modu ile çamaşırlar sadece 39 dakika içinde yıkanırken, kullanıcılar hem zamandan önemli bir tasarruf sağlıyor hem de temizlikten, enerji verimliliğinden, kumaş bakımından ve sağlamlıktan ödün vermiyor.

Samsung Electronics Hakkında Samsung Electronics Co. Ltd. dünyaya dönüştürücü fikirler ve teknolojiler sayesinde ilham veriyor ve geleceği şekillendiriyor. Samsung Electronics, televizyon, akıllı telefon, giyilebilir cihazlar, tabletler, kameralar, dijital gereçler, ağ sistemleri, hafıza, yarı iletken ve LED çözümleri dünyasını yeniden tanımlıyor. Samsung hakkında güncel haberler için http://news.samsung.com adresinden “Samsung Newsoom” sayfasını ziyaret edebilirsiniz.İlginizi Çekebilir

Tüsap Vizyon Toplantısında Sağlık Finansmanı Masaya Yatırıldı

Cumhurbaşkanlığı Strateji ve Bütçe Başkan Yardımcısı Yılmaz Tuna:


Niloya Bilkent Center’Da Çocuklarla Buluştu

Bilkent Center 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda renkli bir etkinliğe ev sahipliği yaptı. Çocuklar, sevilen çizgi film karakteri Niloya ve arkadaşı Tospik ile dans edip şarkılar söyledi.


Rosatom’Un Ceo’Su Dünya Liderlerini İnsan Merkezli Beceri Çözümlerini Hayata Geçirmeye Davet Etti

ROSATOM’un CEO’su dünya liderlerini insan merkezli beceri çözümlerini hayata geçirmeye davet etti


Niziplioğlu 10 Maden Sahası Aldı

Niziplioğlu Holding, madencilik sektöründe adımlarını hızlandırdı. Holdingin Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Niziplioğlu, Aralık 2018' de kurdukları Nimaş ile Türkiye'de madencilik faaliyetlerinde yeni bir soluk yaratmayı planladıklarını kaydetti. Niziplioğlu, "Şu anda Antalya, Kayseri ve Konya'da 5 altın ve 5 doğaltaş maden olmak üzere 10 adet maden sahası satın aldıklarını duyurdu. Şirket, altın, bakır, gümüş, krom başta olmak üzere bir dizi madenin çıkarılması ve işlenmesine yoğunlaşacak.Rezerv tespitlerinin uluslararası standartlarda yapılmasının ardından borsaya açılmak da hedeflediklerini kaydetti.


Irıs Apfel’Den İlham Alan Nude’Un Beak Koleksiyonu

Doğadan ve kültürden esinlenen tasarımlarıyla öne çıkan Tomas Kral, Nude için tasarladığı Beak koleksiyonunu, 97 yaşındaki Amerikalı iş kadını, iç mimar ve stil ikonu Iris Apfel’in fark yaratan stilinden ilham alarak yeniden yorumladı. Bu özel koleksiyon, şimdi nudeglass.com ve Paşabahçe Mağazaları’nda tasarım tutkunlarını bekliyor.


Etiketler: Samsung, Electronics, çamaşır, QuickDrive, makinesiYorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img