29 Ekim 2017 Pazar 23:43

KÜLTÜR SANAT

Salut Salon Aya İrini'de Konser Verdi

Salut Salon Aya İrini'de Konser Verdi

34VOLT

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com
Turkcell Platinum’un ana sponsorluğunda, Events Across Turkey organizasyonuyla gerçekleşen “Turkcell Platinum Istanbul Night Flight” konserleri kapsamında ECHO KLASSIK ödüllü Salut Salon Aya İrini’de sahne aldı.


Dünya turnesiyle ilk kez Türkiye’ye gelen ve ilk olarak Turkcell Platinum farkıyla düzenlenen “Turkcell Platinum Istanbul Night Flight” konser serisinin dördüncüsünde İstanbul’da sahne alan Salut Salon, “A Carnival of Animals and Other Fantasies” albümünü kapsamında Aya İrini’de muhteşem bir performans sergiledi.


Müzik ve mizahı harmanlayarak, klasik müzik dünyası içinde benzersiz bir görsel ve işitsel şov sunan Salut Salon, bu gece Aya İrini sahnesini dolduran yüzlerce İstanbulluyu yaptıkları espriler ve şovlarla, sıkça güldürdüler.


Amerika, Kanada, Rusya, İtalya ve İsviçre başta olmak üzere 50’den fazla ülkede konserler veren Salut Salon, konserin sonunda “Let’s Fall in love” isimli şarkıyı söylediler. Geceyi youtube’ta 22 milyondan fazla izlenen "Competitive Foursome" performansı ile kapatan grup, İstanbul seyircisi tarafından ayakta alkışlandılar

İlginizi Çekebilir

Suma Beach’Te Sihirli Orman Sakinleri Burn Enerji İçeceğinin Ev Sahipliğinde Dixon Ve Marcus Worgull İle Buluşuyor

Burn Enerji İçeceği, elektronik müzik severleri dans ettirmeye devam ediyor. 16 Haziran Cumartesi İstanbul’un sihirli ormanı Suma Beach’te gerçekleşecek etkinlikte Innervisions’ın kurucularından Dixon ve yine Innervisions yıldız sanatçılarından Marcus Worgull, müzik severleri sabahın ilk ışıklarına kadar dansa davet ediyor.


Köylüler Dua Edip, Yağmur İstedi

İzmir'in Dikili İlçesi Bademli Mahallesi'nde oturan köylüler 7 aydan bu yana etkisini sürdürdüğü belirtilen kuraklık nedeniyle yağmur duasına çıktı.


Nurus Baştasarımcısı Renan Gökyay Gençlerle Buluştu

GÖKYAY: “YENİ BİR ENDÜSTRİ DEVRİMİNE İHTİYAÇ VAR”


Ekolojik Yaşam Merkezi 5 Haziran Dünya Çevre Günü'nde Açılıyor

EKOLOJİK YAŞAM MERKEZİ 5 HAZİRAN 'DÜNYA ÇEVRE GÜNÜ'NDE AÇILIYOR


Startershub Ve Ey Türkiye İş Birliğiyle Başlatılan “Ey Venturestalk”Un İkincisi Düzenlendi

StartersHub ve EY Türkiye iş birliğiyle başlatılan


Etiketler: Salut, Salon, İrini, Turkcell, PlatinumYorum Yazın

420

Üye olmadan yazmak istiyorum

Yorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img