16 Ocak 2020 Perşembe 14:23

GÜNDEM

Sağlıklı Bir Ev İçin Dyson’Dan Hepa Filtreli Çözüm

Sağlıklı Bir Ev İçin Dyson’Dan Hepa Filtreli Çözüm
Sağlıklı Bir Ev İçin Dyson’Dan Hepa Filtreli Çözüm
Sağlıklı Bir Ev İçin Dyson’Dan Hepa Filtreli Çözüm

34volt » 34Volt

Kış aylarında artan bulaşıcı hastalıklardan korunmak sizin ve ailenizin sağlığı için oldukça önemli. Bu nedenle dış mekandaki bakterileri kapının önünde bırakmak ve iç mekandaki temizliği sağlamak kilit bir rol oynuyor. Evleri ve özellikle çocuklarımızın yoğun zaman geçirdiği okulları daha sağlıklı bir ortama dönüştürmek için HEPA filtreli Dyson V11™ kablosuz süpürge ihtiyacınız olan her şeyi sunuyor.

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

HEPA filtreyle gelen sağlık

Dyson V11™ kablosuz süpürge, sizin ve ailenizin sağlığını koruyabilmek için evinizi gözle görülemeyecek kadar küçük, zararlı partükillerden temizliyor. Tamamen kapalı HEPA filtre sistemiyle, 0,3 mikron kadar küçük partikülleri %99,97 oranında hapsederek temiz hava yayıyor. Böylelikle sağlıklı bir yaşam alanı için toz, alerjen ve bakterileri yok ediyor.

Şu ana kadarki en güçlü kablosuz temizleme başlığıyla sert naylon fırçalar, dipteki kirleri çekmek için halının derinlerine iniyor ve yumuşak, anti-statik, karbon fiber lifler sert zeminlerdeki ve çatlaklardaki tozları kolayca yakalıyor.

Dynamic Load Sensor (DLS) sistemiyle süpürge başlığındaki direnci saniyede 360 kez kontrol ediyor ve her zemin türünde derinlemesine temizlik için halılarla sert yüzeyler arasındaki motor hızını otomatik olarak değiştiriyor.

Kablosuz teknolojisiyle evinizin her köşesini kolayca temizlemenizi sağlayan süpürgenin LCD ekranı seçilen güç modunu, kalan çalışma süresini, filtre bakımı zamanlamasını da anlık olarak göstererek evinizde akıllı temizliğin keyfini yaşatıyor.İlginizi Çekebilir

Efsane Oyundan Türkiye Müjdesi

İlki 1991’de çıkan klasik SRPG oyunu Langrisser serisinin iOS ve Android destekli mobil sürümü Langrisser Mobile, 12 Temmuz’da Türkiye’deki oyunculara açılacak.


Arby’S®’Den İkili Kampanya İki Menü Bir Fiyata!

Et tutkunlarının vazgeçilmez adresi Arby’s®, yepyeni “İki menü bir fiyata, bir sana bir bana” kampanyasıyla enfes lezzetleri bir arada sunuyor. Arby’s®, istediğin 2 menü 24,95 TL veya 2 menü birden 29,95 TL seçenekleriyle lezzet severleri bekliyor!


Fıa Başkanı Jean Todt Marmaris’Te

FIA BAŞKANI JEAN TODT MARMARİS’TE


‘Dali’Nin Kadınları’ 5 Aralık Perşembe Trump Kültür Ve Gösteri Merkezi’Nde

Ütopik bir evrende geçen, yer ve zaman kavramının kaybolduğu ‘Dali’nin Kadınları’, 5 Aralık Perşembe günü saat 20:30’da Trump Kültür ve Gösteri Merkezi’nde sahneleniyor.


İstanbul Çocuk Maratonu 22 Eylül’De Maltepe Sahili’Nde

‘En Çok Çocukla Dünya Koşma Rekoru’na sahip İstanbul Çocuk Maratonu, 22 Eylül Pazar günü Maltepe sahilinde binlerce küçük koşucuyu ağırlayacak.


Etiketler: için, sert, HEPA, kablosuz, süpürgeYorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img