31 Ekim 2019 Perşembe 11:10

GÜNDEM

Sağlam Markalar İçin Sağlam İnsanlar Gerek

Sağlam Markalar İçin Sağlam İnsanlar Gerek
Sağlam Markalar İçin Sağlam İnsanlar Gerek
Sağlam Markalar İçin Sağlam İnsanlar Gerek
Sağlam Markalar İçin Sağlam İnsanlar Gerek

34volt » 34Volt

Türkiye’nin en önemli işveren markası konferansı People Make The Brand’in 2019 konuşmacıları arasında KFC Türkiye Genel Müdürü Tunç Tunaveli yer alıyor.

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Her yıl konuşmacı kadrosuyla fark yaratan ve bu yıl 7. si düzenlenecek People Make the Brand Konferansı’nda, alanında uzman isimler, kendi deneyimlerinden yola çıkarak “Psikolojik Sermaye” yi anlatacak.

Konferansın konuşmacıları arasında yer alan KFC Türkiye Genel Müdürü Tunç Tunaveli, “Sağlam Markalar İçin Sağlam İnsanlar Gerek” başlığı altında, belirsizliğin hakim olduğu dönemlerde, psikolojik sermayenin bireyler, liderler ve markalar için olan öneminden bahsedecek. “Dayanıklı liderler başarısızlıkları geçici engeller olarak görür; dayanıklı markalar da öyle” diyen Tunaveli, türbülans dönemlerinde olumlu tavrı korumanın önemi ve zorluklardan fırsat yaratmanın yollarına değinecek.

Universum Orta Doğu Direktörü ve Dinamo Danışmanlık Kurucu Ortağı Evrim Kuran’ın açılışını yapacağı konferansın moderatörlüğünü Serdar Turan üstelenecek. Konferansın diğer konuşmacıları arasında; psikolog ve yazar Prof. Dr. Acar Baltaş, Avrupa Uluslararası Lider Kadın Ödülü sahibi öğretmen Dilek Livaneli, Boston Orthodontics Kurucusu Diş Hekimi Elif Keser, iş insanı ve girişimci Gözde Akpınar, deneyimli gazeteci, yazar Önder Abay, eğitim bilimci, yazar Dr. Özgür Bolat, Puduhepa ve Kızkardeşleri’nin kurucusu Renan Tan Tavukçuoğlu, Universum Yönetim Kurulu Başkanı, StepStone Veri ve İçgörüden Sorumlu Genel Müdürü Yusuf Azoz; Universum Stratejik Danışma Kurulu Başkanı Claudia Tattanelli yer alacak.

Öğrenciler Campus’te

Geçen yıl büyük ilgi gören ve yalnızca öğrencilerin katılımına açık olacak People Make The Brand - Campus programında ise Dr. Kerem Dündar ve “Tezgahçılar” dan Burçak Yıldırım konuşmacı olarak yer alırken, Serdar Turan’ın moderatörlüğünde Evrim Kuran, Yusuf Azoz, Serdar Kuzuloğlu, Prof. Dr. Acar Baltaş’ın katılacağı özel bir panel düzenlenecek.

Garanti BBVA’nın ana sponsorluğu ve Universum’un katkısıyla Dinamo Danışmanlık tarafından düzenlenen People Make The Brand, 29 Kasım 2019’da Fairmont Quasar İstanbul’da iş dünyasının yöneticilerini, akademi dünyasından önemli isimleri, işi insan olan her sektörden profesyoneli, girişimcileri ve araştırmacıları ağırlayacak.İlginizi Çekebilir

Kültür Sanatın Beşiği Üsküdar’Da, 2019 2020 Sezonu Başladı Hilmi Türkmen “Kültür Ve Sanatın Kalbi, Üsküdar’Da Atmayı Sürdürecek”

KÜLTÜR SANATIN BEŞİĞİ ÜSKÜDAR’DA, 2019- 2020 SEZONU BAŞLADI


Babalar Günü Hediyeniz Brooks Brothers’Dan

Zamansız klasikleri yeniden yorumlayan, dünyanın önde gelen isimlerinin tercihi olan 200 yıllık perakende devi Brooks Brothers, babanıza kendini özel hissettirecek birbirinden farklı hediye seçeneğini birarada sunuyor.


Şef Aydan Üstkanat’Tan İmza Günü

Şef, yazar ve yemek fotoğrafçısı Aydan Üstkanat, 6 Nisan Cumartesi günü saat 15:00’de D&R Zorlu’da okurlarıyla buluşuyor.


Lockheed Martin, Dijital Mühendislik Girişimlerini Desteklemek İçin Dassault Systèmes'in 3Dexperıence Platformunu Seçti

VELIZY-VILLACOUBLAY, Fransa –– Kasım 2019 - Dassault Systèmes (Euronext Paris: Paris: #13065, DSY.PA) Lockheed Martin'in dijital mühendislik girişimlerini desteklemek için 3DEXPERIENCE platformunu kullandığını açıkladı. İki şirket arasındaki bu işbirliği sayesinde Lockheed Martin, yeni nesil uçaklar ve helikopterleri için tasarımdan üretime uzanan dijital bir zincir oluşturmayı hedefliyor.


Mevsim Geçişlerinde Bağışıklığı Güçlendirmenin Doğal Yolu

Yaşam kalitesini artırmak amacıyla doğadan ilham alarak ürettiği organik ürünleri tüketicilere ulaştıran Doğal Ambar, bitkisel gıda takviyesi My Guard ile mevsim geçişlerinde zayıflayan bağışıklığın imdadına yetişiyor. İçeriği tamamen doğal olan, kekik ve zencefil ekstresi içeren My Guard bitkisel şurubu, kişinin vücut direncini artırarak mevsim geçişlerinde bağışıklığa doğal güçlendirici oluyor.


Etiketler: Universum, People, Make, Brand, SerdarYorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img