25 Eylül 2018 Salı 09:33

GÜNDEM

Saç Dökülmesine Karşı ‘Siyah Sarımsak’ Gücünü Keşfedin!…

Saç Dökülmesine Karşı ‘Siyah Sarımsak’ Gücünü Keşfedin!…
Saç Dökülmesine Karşı ‘Siyah Sarımsak’ Gücünü Keşfedin!…
Saç Dökülmesine Karşı ‘Siyah Sarımsak’ Gücünü Keşfedin!…

34volt » 34Volt

Formülasyonu yenilendi…

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Yüzde 100 siyah sarımsak ekstresi, Biocompleks B11 ve Bio-Activ Peptitler içeren zengin formülü sayesinde ilk yıkamadan itibaren güçlü bir etki gösteren Bioxcin Siyah Sarmısaklı Şampuan dökülmeyi önlediği saça hacim, canlılık ve parlaklık kazandırıyor.

Bitkisel içerikli saç ürünleri pazarının lider markası Bioxcin, yüzde 100 siyah sarımsak ekstresi ile geliştirilmiş yeni şampuanı, kadın ve erkeklerin saç sorunlarına bütüncül çözüm sunuyor. Bioxcin Siyah Sarmısaklı Şampuan, saç dökülmesine karşı yenilenen etkili formülü sayesinde saçlı deriyi koruyor, saç tellerini kalınlaştırıyor ve saç hasarlarını önleyerek ilk yıkamadan itibaren saça hacim, canlılık ve parlaklık kazandırıyor.

Gücü yenilenen formülünde…

Biomimetic teknolojisiyle üretilen Bio-Activ Peptitler ve Biocomplex B11 kompleksi, Bioxcin Siyah Sarmısaklı Şampuan formülünün temelini oluşturuyor. Ürün içeriğinde yer alan Bio-Activ Peptitler, saç tellerini onararak saç gövdesinin kalınlaşmasını sağlıyor. Biocomplex B11 kompleks, saçları besliyor ve dökülmesine engel oluyor. 8 aminoasitten oluşan katyonik keratin peptitler de, ilk yıkamadan itibaren tutunduğu saçların daha kalın, dolgun ve gür olmasını destekliyor. Biocomplex B11 içeriğinde yer alan flavonoidler, vitaminler ve mineraller ise yüksek antioksidan içeriğinden aldığı güçle saçların direncini artırıyor ve dökülmesini önlüyor. Ayrıca ürün içeriğine eklenen sarmaşık ekstresi saçın sağlıklı uzamasını sağlıyor.

Saçların dökülmesine son veriyor

Yüksek sülfür kaynağı içeren ürün, beyaz sarımsak içerikli çözümlere göre saç dökülmesine karşı hem daha güçlü hem de daha konforlu bir kullanım sunuyor. Sles, Paraben Ftalat içermeyen hoş kokulu bu özel şampuan saça olduğu gibi, saç derisine sağladığı bakım özelliğiyle de öne çıkıyor. Zengin kükürt, vitamin ve mineraller saçlı deriyi ve saç tellerini koruma altına alırken, sebumdan arınan saçlı deri dökülmeye karşı direnç kazanıyor. B ve C vitaminleri kan akışını artırırken, kolesterol birikimini azaltıyor ve serbest radikallere karşı savaşarak saç derisini koruyor. Vitamin B6 da saçların sağlıklı uzamasında ve kepeğe karşı etki gösteriyor.

Bioxcin Siyah Sarmısaklı Şampuan içeriğindeki flavonoidler, saç büyümesini teşvik ederek kılcal kan akışını düzenlerken, suda çözünen vitamin Pantenol de deri ve saç için etkili bir nemlendirici fonksiyon üstleniyor. Kullanıcısına dökülmeyen, onarılmış, canlı ve ışıltılı saçlar vaat eden Bioxcin Siyah Sarmısaklı Şampuan 45,90TL fiyatla Türkiye genelinde eczane kanalından tüketicilere ulaşıyor.

Ayfer Karataş

0216 572 56 70İlginizi Çekebilir

Merck, Avrupa’Daki İlk M Lab İşbirliği Merkezi’Ni Açtı

Fransa Molsheim’da bulunan merkez, ilaç ve biyoteknoloji sektörü müşterilerine klinik öncesi aşamadan tam ölçekli üretime kadar geniş bir yelpazede destek sunuyor.


Tavuk Dünyası, Novada Avm’De Açılan Yeni Restoranıyla Şimdi De Tokat’Ta

Lezzet noktaları haritası genişlemeye devam ediyor…


Girişimciliği Farklı Açılardan Deneyimleyecekler

İstanbul Bilgi Üniversitesi, girişimcilik becerilerini geliştirmek, takım halinde çalışırken yaratıcılığını ortaya çıkarmanın yollarını öğrenmek isteyenler için girişimcilik simülasyonu düzenliyor. 19 Nisan 2019’da santralistanbul Kampüsü’nde gerçekleştirilecek “Girişimcilik Oyunu”, donanımını artırmak ve girişimcilik yolunda zorluklarla nasıl başa çıkacağını keşfetmek isteyen herkesin katılımına açık olacak.


Bilişim Dünyası The Extreme Now İstanbul'da Buluştu!

Extreme Now İstanbul, 7 mart Perşembe günü Esma Sultan Yalısı'nda gerçekleşti. Aynı anda birden fazla ülkede yapılan The Extreme Now World Tour, İstanbul ayağında bilişim sektörünün önemli temsilcilerini ağırladı.


Dünya Su Samurları Günü Emaar Akvaryumda Kutlanıyor

Emaar Akvaryum ve Sualtı Hayvanat Bahçesi, 25 Mayıs Dünya Su Samurları Günü’nü mayıs ayı boyunca hafta sonları düzenleyeceği eğitici ve eğlenceli etkinlikler ile kutluyor.Nesli tüketmekte olan türler arasında yer alan su samurlarının az bilinen yaşamlarını uzmanların sunumuyla keşfedecek çocuklar, dilerlerse uzmanlar tarafından yapılan beslenme seansını da izleyebilecek.


Etiketler: Bioxcin, Siyah, Sarmısaklı, Şampuan, karşıYorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img