25 Eylül 2018 Salı 09:33

GÜNDEM

Saç Dökülmesine Karşı ‘Siyah Sarımsak’ Gücünü Keşfedin!…

Saç Dökülmesine Karşı ‘Siyah Sarımsak’ Gücünü Keşfedin!…
Saç Dökülmesine Karşı ‘Siyah Sarımsak’ Gücünü Keşfedin!…
Saç Dökülmesine Karşı ‘Siyah Sarımsak’ Gücünü Keşfedin!…

34volt » 34Volt

Formülasyonu yenilendi…

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Yüzde 100 siyah sarımsak ekstresi, Biocompleks B11 ve Bio-Activ Peptitler içeren zengin formülü sayesinde ilk yıkamadan itibaren güçlü bir etki gösteren Bioxcin Siyah Sarmısaklı Şampuan dökülmeyi önlediği saça hacim, canlılık ve parlaklık kazandırıyor.

Bitkisel içerikli saç ürünleri pazarının lider markası Bioxcin, yüzde 100 siyah sarımsak ekstresi ile geliştirilmiş yeni şampuanı, kadın ve erkeklerin saç sorunlarına bütüncül çözüm sunuyor. Bioxcin Siyah Sarmısaklı Şampuan, saç dökülmesine karşı yenilenen etkili formülü sayesinde saçlı deriyi koruyor, saç tellerini kalınlaştırıyor ve saç hasarlarını önleyerek ilk yıkamadan itibaren saça hacim, canlılık ve parlaklık kazandırıyor.

Gücü yenilenen formülünde…

Biomimetic teknolojisiyle üretilen Bio-Activ Peptitler ve Biocomplex B11 kompleksi, Bioxcin Siyah Sarmısaklı Şampuan formülünün temelini oluşturuyor. Ürün içeriğinde yer alan Bio-Activ Peptitler, saç tellerini onararak saç gövdesinin kalınlaşmasını sağlıyor. Biocomplex B11 kompleks, saçları besliyor ve dökülmesine engel oluyor. 8 aminoasitten oluşan katyonik keratin peptitler de, ilk yıkamadan itibaren tutunduğu saçların daha kalın, dolgun ve gür olmasını destekliyor. Biocomplex B11 içeriğinde yer alan flavonoidler, vitaminler ve mineraller ise yüksek antioksidan içeriğinden aldığı güçle saçların direncini artırıyor ve dökülmesini önlüyor. Ayrıca ürün içeriğine eklenen sarmaşık ekstresi saçın sağlıklı uzamasını sağlıyor.

Saçların dökülmesine son veriyor

Yüksek sülfür kaynağı içeren ürün, beyaz sarımsak içerikli çözümlere göre saç dökülmesine karşı hem daha güçlü hem de daha konforlu bir kullanım sunuyor. Sles, Paraben Ftalat içermeyen hoş kokulu bu özel şampuan saça olduğu gibi, saç derisine sağladığı bakım özelliğiyle de öne çıkıyor. Zengin kükürt, vitamin ve mineraller saçlı deriyi ve saç tellerini koruma altına alırken, sebumdan arınan saçlı deri dökülmeye karşı direnç kazanıyor. B ve C vitaminleri kan akışını artırırken, kolesterol birikimini azaltıyor ve serbest radikallere karşı savaşarak saç derisini koruyor. Vitamin B6 da saçların sağlıklı uzamasında ve kepeğe karşı etki gösteriyor.

Bioxcin Siyah Sarmısaklı Şampuan içeriğindeki flavonoidler, saç büyümesini teşvik ederek kılcal kan akışını düzenlerken, suda çözünen vitamin Pantenol de deri ve saç için etkili bir nemlendirici fonksiyon üstleniyor. Kullanıcısına dökülmeyen, onarılmış, canlı ve ışıltılı saçlar vaat eden Bioxcin Siyah Sarmısaklı Şampuan 45,90TL fiyatla Türkiye genelinde eczane kanalından tüketicilere ulaşıyor.

Ayfer Karataş

0216 572 56 70İlginizi Çekebilir

Genç Müsiad’Dan Bosna Hersek’E Çıkarma

Genç MÜSİAD yeni döneminde ilk yurt dışı programını, 230 kişilik yoğun bir katılımla Bosna Hersek’e gerçekleştirdi.


İlk Yardımda Bu Hatalara Dikkat! 1 8 Mayıs Trafik Ve İlk Yardım Haftası

İlk Yardımda Bu Hatalara Dikkat!


Smash Boxing, Ünlü Dj Doğuş Çabakçor’Un Özel Performansı İle Yılın En Eğlenceli Spor Etkinliğine Ev Sahipliği Yapıyor

DJ Doğuş Çabakçor’un canlı performansı eşliğinde Smash Boxing derslerini deneyimleyebileceğiniz özel etkinlik, 10 Şubat Pazar günü gerçekleşecek.


Fit Olmak İçin Bir Kahve Molası Yeter

FİT OLMAK İÇİN BİR KAHVE MOLASI YETER


Tim “İhracatta Sıfır Atık Seferberliği” Başlatıyor

Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM), Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan himayesinde gerçekleştirilen “Sıfır Atık Projesi”ni, ihracata taşıyor. Türkiye Ekonomisine sağlayacağı katma değerin yanı sıra, Türk ihraç ürünlerinin küresel algısına da önemli bir katkı sağlayacak projeyle ilgili olarak TİM Başkanı İsmail Gülle,“Bu proje Türkiye’yi küresel ligde en üst sıralara taşıyacak bir çalışma olacak. Projeyi kadınlarımızın üstlenmiş olması başarılı olacağının işareti” dedi.


Etiketler: Bioxcin, Siyah, Sarmısaklı, Şampuan, karşıYorum Yazın

420

Üye olmadan yazmak istiyorum

Yorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img