10 Şubat 2017 Cuma 12:48

OTOMOBİL

Rolls-Royce Motor Serenity Modeli

Rolls-Royce Motor  Serenity Modeli
Rolls-Royce Motor  Serenity Modeli

34VOLT

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

İpeğin tarihte krallara layık ve imparatorlara özgü gücü yansıtan bir sembol olarak rol oynaması göz önüne alınarak, Rolls-Royce Motor Cars Bespoke tasarım ekibi kişiye özel lüks otomobil üretiminin Rolls-Royce demek olduğunu doğrulayan tek seferlik göz kamaştıran bir otomobil yarattı.

Modern konforun gerçekliğini yansıtırken Serenity, kusursuz dokumalarıyla gösterişli lüks otomobil iç dünyasını baştan yaratacak. Bu özgün tasarım sadece Rolls-Royce Motor Cars’ın sunabileceği sanatçılık, yaratıcılık ve ayrıntıcılığın bir kanıtı.

Markanın Bespoke tasarım ekibi bu otomobili üretirken krallara ve kraliçelere, imparatorlara ve imparatoriçelere yaraşan Rolls-Royce otomobillerinin gösterişli iç tasarımlarından ilham alırken aynı zamanda Avrupa mobilyasının çağdaş yorumlarıyla Japon Kraliyet Kimono tasarımlarını yenilikçi, modern ve huzur verici bir şekilde Rolls-Royce iç tasarımına uygulamak adına birleştirmişlerdir.İlginizi Çekebilir

Veresiye Altın Devri

Altın fiyatlarındaki yükseliş nedeniyle bazı kuyumcular, kredi kartına taksitle ya da veresiye defteri ile satış yapmaya başladı.


Çocuklar, 23 Nisan Coşkusunu Evrim Akın İle Yaşadı

Eğlenceli ve yaratıcı atölye çalışmaları ile çocukları sanatın büyülü dünyasıyla buluşturan Marmara Park AVM, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla çocuklar için zengin bir program hazırladı.


Bahar Geldi, Pire Ve Kenelere Karşı Önlem Zamanı!

Bahar geldi, pire ve kenelere karşı önlem zamanı!


Türkiye Sermaye Piyasaları Birliği (Tspb)’Nden İş Yatırım’A 4 Ödül

Türk sermaye piyasalarının öncü ve lider kuruluşu İş Yatırım, 2017 yılı faaliyet performansı ile sermaye piyasalarının en prestijli ödülü olan “TSPB 3. Sermaye Piyasaları Ödülleri” kapsamında 4 ayrı ödüle layık görüldü.


Big Maç Buraya, Kupalar Havaya

McDonald's'tan 2018 Dünya Kupası sürprizleri devam ediyor:


Etiketler: Rolls-Royce, Motor, tasarım, otomobil, SerenityYorum Yazın

420

Üye olmadan yazmak istiyorum

Yorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img