9 Nisan 2019 Salı 11:45

GÜNDEM

Robot Süpürge Samsung Powerbot, Şimdi Galaxy A7 Telefon Hediyeli

Robot Süpürge Samsung Powerbot, Şimdi Galaxy A7 Telefon Hediyeli
Robot Süpürge Samsung Powerbot, Şimdi Galaxy A7 Telefon Hediyeli
Robot Süpürge Samsung Powerbot, Şimdi Galaxy A7 Telefon Hediyeli
Robot Süpürge Samsung Powerbot, Şimdi Galaxy A7 Telefon Hediyeli
Robot Süpürge Samsung Powerbot, Şimdi Galaxy A7 Telefon Hediyeli
Robot Süpürge Samsung Powerbot, Şimdi Galaxy A7 Telefon Hediyeli

34volt » 34Volt

Yüksek performansı ve akıllı özellikleriyle dikkat çeken yeni robot süpürge Samsung Powerbot’u satın alanlara üç arka kameralı Galaxy A7 akıllı telefon hediye

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

09.04.2019 – Akıllı özellikleriyle kullanıcıların hayatını kolaylaştıran Powerbot Robot Süpürge’yi Nisan ayı boyunca Samsung Online Mağaza’dan satın alanlara, 2.849 TL tavsiye edilen satış fiyatına sahip ve üç arka kamerasıyla dikkat çeken Galaxy A7 akıllı telefon hediye ediliyor.

Yüksek performanslı tam görüş sensörü sayesinde bulunduğu mekânı tarayarak, geniş alanlarda en küçük engelleri bile algılayan Powerbot Robot Süpürge, zor temizlenen köşelerde bile etkin bir performans sunuyor. Kullanıcılar değerli mobilyalarının çevresini veya evcil hayvanlarının yaşadığı alanları önden tanımlayarak mekân içinde robot süpürgenin girmemesi gereken yerleri belirleyebiliyor. Powerbot Robot Süpürge akıllı güç kontrolü özelliğiyle de dikkat çekiyor.Ayrıca üzerinden geçtiği zeminin tipini algılayarak emiş gücünü buna göre ayarlayabiliyor.

Her zeminde kullanıcılara en iyi performans sunan Powerbot Robot Süpürge’de Nokta temizleme özelliği de bulunuyor.Nokta temizleme özelliği robot süpürgeyi kolayca idare etmeniz için zeminde bir yönlendirme ışığı oluşturuyor ve robot süpürge bu ışığı takip ederek istediğiniz alanı anında temizliyor.

Geniş fırçasıyla büyük mekânları hızla temizleyen Powerbot Robot Süpürge, büyük tekerlekleri sayesinde kapı eşiği, kablo, halı, pervaz gibi engellere takılmadan ilerliyor. 290 mm genişliğindeki fırçası geleneksel fırçalardan %42 daha fazla alana etki ediyor. Çoğu robot süpürgenin aksine Powerbot, köşelerde kalan tozları köşe temizleme aparatı sayesinde zahmetsizce temizliyor. Duvarla arasında sadece 15mm gibi ufak bir mesafe bırakarak oluşturulan bariyer sayesinde köşeler rahat süpürülüyor.

Powerbot Robot Süpürge işini bitirdiğinde veya gücü azaldığında otomatik olarak şarj istasyonuna dönerek kendini şarj edebiliyor. Robot süpürge Powerbot’u Smart Things uygulaması sayesinde akıllı telefonlar üzerinden kontrol etmek de mümkün. Powerbot süpürge 105 mm çapındaki Easy Pass tekerlekleri sayesinde rahat ve kolay hareket ediyor.

Samsung Powerbot Robot Süpürge’nin Fiyatı

Galaxy A7 akıllı telefon hediyeli Samsung Powerbot Robot Süpürge’nin tavsiye edilen satış fiyatı ise KDV dâhil 8.999 TL olarak açıklandı. Powerbot’u Samsung Online Mağaza’dan satın alanlara teslimatların 15 Nisan sonrasında yapılması planlanıyor.

Samsung Powerbot Robot Süpürge Ürün Özellikleri

TEMİZLEME HIZI

0.32 m/saniye

TEMİZLEME SÜRESİ

30/60 dakika

ŞARJ SÜRESİ

240 dakika

MAKSİMUM GÜÇ TÜKETİMİ

80W

SENSÖRLER

FULLVIEW SENSOR™ 2.0

WI-FI KONTROL

EVET

NET BOYUTU (GxYxD)

340x97x348 mm

AĞIRLIK

4 KG

Samsung Electronics Hakkında Samsung Electronics Co. Ltd. dünyaya dönüştürücü fikirler ve teknolojiler sayesinde ilham veriyor ve geleceği şekillendiriyor. Samsung Electronics, televizyon, akıllı telefon, giyilebilir cihazlar, tabletler, kameralar, dijital gereçler, ağ sistemleri, hafıza, yarı iletken ve LED çözümleri dünyasını yeniden tanımlıyor. Samsung hakkında güncel haberler için http://news.samsung.com adresinden “Samsung Newsoom” sayfasını ziyaret edebilirsiniz.İlginizi Çekebilir

Dhl Express Üst Üste 5’İnci Kez “En İyi İşveren” Seçildi

Top Employers Institute tarafından belirlenen 14 “En İyi Global İşveren” arasında yer alan DHL Express, Türkiye’nin de aralarında bulunduğu tüm bölgelerde sertifika alan tek şirket oldu.


Chp Şişli Adayı Keskin Merkez Mah. Esnafını Ziyaret Etti

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Şişli Belediye Başkan Adayı Muammer Keskin, CHP Genel Başkan Yardımcısı Aykut Erdoğdu ve CHP İstanbul Milletvekili Gülizar Emecan Şişli Merkez Mahallesi esnafını ziyaret etti.


Mobil Veri Trafiği Zetabayt Bandına Yaklaşıyor

Cisco Global Mobil Ağlar Endeksi’ne göre, 2022 itibariyle mobil veri trafiği global IP trafiğinin yaklaşık yüzde 20'sini temsil edecek ve yılda 930 eksabayt’a ulaşacak. Ortadoğu ve Afrika Bölgesi’nde ise 2022 senesi itibariyle 1 milyar mobil kullanıcı olacak.


Akbank Sanat’Tan Çocuklara Özel Atölyeler

Çocukları yıllardır sanatın büyülü dünyasıyla buluşturan ve minikler için yaptığı özel etkinliklerle bu konuda öncü kurumların başında yer alan Akbank Sanat, Şubat ayı boyunca eğlenceli ve yaratıcı atölye çalışmalarına ev sahipliği yapıyor.


L’Oréal Türkiye, Sb’19 İstanbul Konferansı’Nda Değişen Tüketici Beklentileri İle Markaların Değişim Sürecini Anlattı

Dünyanın lider güzellik şirketi L'Oréal Türkiye, ‘İyi Yaşamı Yeniden Tasarlamak’ temasıyla 3-4 Nisan tarihlerinde Global Sürdürülebilir Markalar ağının İstanbul’daki buluşması olan SB’19 İstanbul Konferansı’na katıldı.


Etiketler: Powerbot, Robot, Samsung, Süpürge, sayesindeYorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img