14 Kasım 2019 Perşembe 10:52

GÜNDEM

Riot Games’İn Yeni Oyunu Legends Of Runeterra İçin “Keşif Gezisi” Başlıyor!

Riot Games’İn Yeni Oyunu Legends Of Runeterra İçin “Keşif Gezisi” Başlıyor!
Riot Games’İn Yeni Oyunu Legends Of Runeterra İçin “Keşif Gezisi” Başlıyor!
Riot Games’İn Yeni Oyunu Legends Of Runeterra İçin “Keşif Gezisi” Başlıyor!

34volt » 34Volt

Riot Games’in 16 Ekim’de duyurduğu stratejik kart oyunu Legends of Runettera (LoR), ikinci ön izleme dönemiyle oyunseverlerin karşısına çıkıyor! Riot Games, merak dolu oyuncuların heyecanını daha da arttıracak bir karar alarak, 14 - 19 Kasım 2019 tarihleri arasında sürecek 2.önizleme dönemini başlatıyor.

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Oynanışı beceri ve yaratıcılık gerektiren yeni kart oyunu Legends of Runeterra, 2020 yılında hem mobil hem de PC’lerde oynanmaya hazır hale gelecek. Geliştirme aşaması devam eden LoR, bu süreç devam ederken aynı anda oyuncularla da buluşuyor. Bu kapsamda Riot Games, oyuncuların yeni oyunun ilk halini görmesi için birinci ön izleme dönemini 16-22 Kasım arasında gerçekleştirmişti. Gelişmelerin hızlı bir şekilde topluluğa sunulacağı ikinci dönemin amacı da oyuncuların tepkilerini görmek, geri bildirimlerini almak ve bu bildirimlere göre ilerlemek.

“Keşif Gezisi” 19 Kasım’a kadar devam ediyor

Yeni kartların ve farklı yeniliklerin olacağı, Riot Games’in “Keşif Gezisi” olarak adlandırdığı bu dönem, oyuncuların ne kadar çok farklı taktiklerle zafere ulaşabileceğini de gösterecek. 14 Kasım saat 19:00’dan, 19 Kasım saat 19:00’a kadar sürecek bu keşfe ortak olmak isteyen oyuncuların, https://playruneterra.com/tr-tr/news/lor-announce-faq adresinde anlatıldığı şekilde ön kayıt yaptırması gerekiyor.

Keşif dönemi için 40’tan fazla kart güncellendi

Keşif Gezisi dönemi, oyuncuların oyunu oynamaktan ziyade oyunu keşfedecekleri bir dönem. Bu dönemde 40’tan fazla kart güncellenerek, birçok yenilik getirildi. Bu dönemin başka bir özelliği ise oyuncuların ilerlemesini durdurmadan, karma desteler kurarak kart sistemini daha yakından tanıyabilmesi. Kart sistemini tanındıkça, yapılabilecek hamleler ve stratejiler oyuncunun refleksi haline gelecek ve zafere giden yolda engeller azalacak.

Ön kayıt döneminde diğer oyuncuların bir adım önüne geçmek isteyen oyuncular için YouTube ve Twitch hesaplarını Riot hesaplarına bağlayacağı bir sistem kuruldu. Konu hakkında detaylı bilgiye https://playruneterra.com/tr-tr/news/lor-announce-faq adresinden ulaşabilirsiniz.İlginizi Çekebilir

Buse Terim Ve Boyner Minikler İçin Buluştu

Bilgi Notu: Yüksek kaliteli görselleri indirebileceğiniz linkler:


Shell & Turcas’Ta İki Üst Düzey Atamabb30.04.2019

Shell & Turcas, yönetim kadrosunda iki üst düzey atama gerçekleştirdi. Shell & Turcas’ta Yatırımlar Müdürü olarak çalışmakta olan Onur Sezer, Shell & Turcas Ticari Yakıtlar Direktörü oldu. Daha önce Ticari Yakıtlar Direktörlüğü görevini sürdüren Evren Diker Ortadoğu ve Afrika Bölgesel Lisans Müdürlüğü görevine atandı.


Alkali Beslenme Sağlık İçin Gerçekten Faydalı Mı

Vücudun asit yükünü artıracak besinlerin daha az, alkaliye yöneltecek besinlerin daha fazla tüketilmesine dayalı alkali diyet, son dönemin popüler beslenme biçimleri arasında yer alıyor. DoktorTakvimi.com uzmanlarından Dyt. Yusuf Öztürk alkali beslenmenin sağlık üzerine etkilerine ilişkin net bilgiler bulunmadığının ve araştırmaların devam ettiğinin altını çiziyor.


Julıa Roberts Mıchael Kors Collectıon İle

JULIA ROBERTS MICHAEL KORS COLLECTION RESORT 2020 TAKIMI İLE


Türk Telekomlulara ‘Sil Süpür’ İle Bol Gb Bol Dakika

Birinci yılını kutlayan Sil Süpür’den, Ramazan Bayramı’nda da bol bol hediye


Etiketler: oyuncuların, kart, Kasım, Keşif, oyunuYorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img