18 Mayıs 2018 Cuma 16:22

GÜNDEM

Renault Ve Dacia’Dan Hurda Teşvikine Ek İndirim

Renault Ve Dacia’Dan Hurda Teşvikine Ek İndirim
Renault Ve Dacia’Dan Hurda Teşvikine Ek İndirim
Renault Ve Dacia’Dan Hurda Teşvikine Ek İndirim
Renault Ve Dacia’Dan Hurda Teşvikine Ek İndirim
Renault Ve Dacia’Dan Hurda Teşvikine Ek İndirim
Renault Ve Dacia’Dan Hurda Teşvikine Ek İndirim

34volt » 34Volt

Renault ve Dacia, hurda araç teşvikinden yararlanacak müşterilerine ek indirim fırsatı sunuyor.

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

16 yaş ve üzeri herhangi bir marka ve model binek ya da hafif ticari aracını yenilemek isteyen müşteriler, kendi adlarına perakende alımlarında geçerli olan bu kampanyadan* faydalanabiliyor.

Renault ve Dacia, kampanya kapsamında Clio HB, Clio Sport Tourer, Kangoo Multix, Kangoo Express, Sandero, Lodgy, Dokker Combi ve Dokker Van’ın perakende satın alımlarında, anahtar teslim fiyatı üzerinden ek 5.000 TL’lik indirim sağlıyor.

Bu kampanya çerçevesinde hurda teşviki kapsamındaki binek ya da hafif ticari araç, aynı sınıfta olan Renault ya da Dacia araçla yenilenebiliyor.

Müşteriler, hurda teslimine yönelik Hurda Belgesi’ni ibraz ederek ilgili indirimi kullanması halinde, Renault Finans’tan yüzde 1,44 faiz** oranı ile kredi kullanma hakkına da sahip.İlginizi Çekebilir

Anadolu Hayat Emeklilik’İn Genç Emeklilik Planı Katılımcı Sayısı 100 Bine Ulaştı

Anadolu Hayat Emeklilik, 18-25 yaş arasındaki katılımcılara özel sunduğu Genç Emeklilik Planı’yla 100 bin kişiye ulaştı. Bunun, Bireysel Emeklilik Sistemi’nin (BES) gençler arasında giderek daha da yaygınlaştığının göstergesi olduğunu söyleyen Anadolu Hayat Emeklilik Genel Müdürü M. Uğur Erkan, “Portföyümüzde artan genç sayısıyla onları daha iyi tanımaya başladık. Ürünlerimizi, hizmetlerimizi ve hatta sistemi gençlerin beklenti ve ihtiyaçlarıyla daha da iyileştiriyoruz” dedi.


Facebook Çalışma Biçimi Ve Facebook Reklam Hedeflemesi İle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Bildiğiniz gibi geçtiğimiz birkaç haftada Facebook, platformun nasıl çalıştığı ve bilgilerin nasıl kullanıldığı ile ilgili pek çok soru aldı. Bu bilgilerin kimi zaman kişilere karmaşık ve teknik gelebileceğini göz önünde bulunduran Facebook, bunları basitleştirerek insanların Facebook'ta neleri kontrol edebileceklerini daha kolay anlamalarını sağlamak amacıyla ekteki gibi bir infografik oluşturdu. En temel seviyede Facebook'un nasıl çalıştığını detaylandıran bu infografik insanların gizlilik, içerik ve uygulamalarla ilgili bilgilerini nasıl kontrol edebileceklerine odaklanıyor.


Axis İstanbul’Dan Anneler Günü Sürprizleri

Axis İstanbul AVM, Anneler Günü’nde Instagram fenomeni zynpzeze’yi annelerle buluşturuyor. Axis İstanbul’da 5-13 Mayıs tarihleri arasında Axis İstanbul Kart’la alışveriş yapanlar ise topladıkları puanları ‘Canım Anneme Hediye Köşesi’nde diledikleri gibi harcayıp, annelere en güzel hediyeyi armağan ediyor.


Karşıyaka Taraftarlar Derneği: "Biletler 1 Maçta 100 Tl Olsun"

Karşıyaka Taraftarlar Derneği, yaptıkları açıklamada, "Bugün 1 Kasım. Kulübün 104'üncü kuruluş yıldönümü. Yönetimden bir maç için bilet fiyatını 100 TL'ne satışa çıkarmasını istiyoruz" teklifinde bulundu.


Butigo Anneler Günü Butigo İle Annelerin Ayakları Çiçek Açıyor

2018 İlkbahar-Yaz koleksiyonunda yer alan birbirinden şık ayakkabı modelleri ile ‘Anneler Günü’nünde annelerin ayakları Butigo çiçekleriyle süsleniyor… Işıltılar ve metalik etkilerin hâkimiyetindeki onlarca model ve rengârenk sneaker’lar, anneler için her güne yeni bir ayakkabı alternatifi sunuyor.


Etiketler: Renault, binek, hafif, ticari, perakendeYorum Yazın

420

Üye olmadan yazmak istiyorum

Yorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img