12 Kasım 2019 Salı 11:02

GÜNDEM

Remington’Dan İlham Verici Reklam Kampanyası “Senin Hikayen”


34volt » 34Volt

Dünyaca ünlü kişisel bakım markası Remington, yeni imaj kampanyasının ikinci film serisi Senin Hikayen’i yayınladı. Marka kuruluş hikayesinin anlatıldığı, New York’lu sanatçı Allen Hulsey’nin de marka yüzü olduğu imaj kampanyası Seni Yansıt’ın devam serisi olan Senin Hikayen, izleyicileri ilham verici hikayelerin görselleştirildiği bir dünyaya davet ediyor.

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

1937 yılında New York’ta doğan kişisel bakım markası Remington, yeni reklam kampanyası Senin Hikayen’i hayata geçirdi.

Herkesin benzersiz bir ışıltısı ve anlatacak hikayesi olduğuna inanan Remington, farklı geçmişlere ve farklı hikayelere sahip kişilerin hayatına dokunduğu yeni kampanyası ile tüketicilerin en güzel halini ortaya çıkarmayı hedefledi.

Remington’ın kullanıcıyı harekete geçiren hikayeleri anlattığı Senin Hikayen kampanyasında başarıları ve mücadeleleriyle dikkat çeken sosyal medya fenomenleri yer aldı. Hikayeleriyle kendi topluluklarını oluşturan ve takipçilerine cesaret veren fenomenler üzerinden ilerleyen kampanyada spor modeli Nurcan İbrahimoğlu ve iyilik elçisi Sezi Kalkavan yer aldı.

Remington, Senin Hikayen kampanyasında tüketicilere yerleşmiş kalıpları ve algıları yıkarak kendi hikayelerini yazmaları konusunda cesaret veriyor. Özgün ve özgür olmanın mutluluğu da beraberinde getireceğinin altını çizen reklam kampanyası, tüketicileri hayallerini gerçekleştirmeleri için motive ediyor.

KÜNYE

Reklamveren: Remington

Reklamveren Yetkilisi: Ilgaz Güler, Beril Mutlu

Müşteri Grubu: Tuğçe Oral, Adnan Adil, Engin Karaarslan, Şeyma Kurt

Yönetmen: Nurhan Artarİlginizi Çekebilir

Minik Ressamlar İstanbul'da Sanatla Buluşacak

Pınar, Çocukları İstanbul’da Sanatla Buluşturacak


Kadir Has Ödülleri İki Bilim Kadınına Verildi

“15. KADİR HAS ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULDU”


Yaz Aylarının Büyük Tehlikesi Havuzlar!

İstanbul Okan Üniversitesi Hastanesi Enfeksiyon Hastalıkları ve Mikrobiyoloji Uzmanı Prof. Dr. Nail Özgüneş, yaz aylarında sıkça tercih edilen havuzların neden olabileceği; ishal, mantar ve enfeksiyon hastalıklarına karşı uyardı.


Huawei P30 Lite Artık Türkiye’De!

Huawei P30 ve P30 Pro’nun yakaladığı büyük başarının ardından merakla beklenen P30 lite Türkiye pazarında yerini aldı. 48 megapiksel, üçlü kamera donanımı ve yapay zeka desteği ile P30 lite, 3.499 TL tavsiye edilen satış fiyatı ve üç farklı renk seçeneği ile tüketicilerin beğenisine sunuldu.


Anadolu Sigorta “Müşterilerine En İyi Deneyimi Sunan Sigorta Markası” Ödülü Aldı

Anadolu Sigorta, uluslararası “A.L.F.A. Awards Araştırması” sonucunda halk jürisi tarafından müşterilerine en iyi deneyimi sunan sigorta şirketi olarak “Müşteri Markası” ödülüne layık görüldü.


Etiketler: Remington, kampanyası, Senin, Hikayen, yeniYorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img