10 Ekim 2019 Perşembe 11:41

GÜNDEM

Regnum Carya 10.Enerji Zirvesi’Nde Sektörün Önemli İsimlerini Ağırladı

Regnum Carya 10.Enerji Zirvesi’Nde  Sektörün Önemli İsimlerini Ağırladı
Regnum Carya 10.Enerji Zirvesi’Nde  Sektörün Önemli İsimlerini Ağırladı
Regnum Carya 10.Enerji Zirvesi’Nde  Sektörün Önemli İsimlerini Ağırladı

34volt » 34Volt

Enerji sektörünün yerli ve yabancı 1500 temsilcisinin tercihi üçüncü yılda da değişmedi

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Turizm sektörünün önde gelen tesislerinden Regnum Carya Golf & Spa Resort, bir kez daha Türkiye’nin önemli organizasyonlarından birine ev sahipliği yaptı. Enerji sektörünü temsil eden ulusal ve uluslararası 1500 katılımcının yer aldığı 10.Enerji Zirvesi bu yıl üçüncü kez Antalya Regnum Carya’da gerçekleşti.

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı himayelerinde ve Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu’nun (EPDK) desteğiyle düzenlenen 10.Türkiye Enerji Zirvesi, 6-8 Ekim tarihleri arasında Antalya’da düzenlendi. Zirvenin ev sahipliğini ise turizm sektörünün önde gelen tesislerinden Regnum Carya Golf & Spa Resort üstlendi. Regnum Carya, zirveye katılan elektrikli araç kullanan davetlileri için otoparkına şarj istasyonu kurarak farkını bu yıl da ortaya koydu.

1500’ün üzerinde üst düzey katılımcı

Son yıllarda dünya çapında organizasyonların gerçekleştirildiği Regnum Carya, bu kez enerji sektörünün ulusal ve uluslararası 1500’ün üzerinde temsilcisini ağırladı. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez’in katılımıyla gerçekleştirilen zirve, bu yıl “Geleceği İnşa Etmek” temasıyla organize edildi. Özel sektörün ve kamunun buluştuğu en büyük organizasyon olan zirvede, Türkiye ve global enerji piyasalarındaki son gelişmeler, gelecek trendler yerli ve yabancı sektör profesyonelleri tarafından değerlendirildi.İlginizi Çekebilir

Rocketman Filminin Soundtrack Albümü Geliyor!

Merakla beklenen ve ülkemizde 14 Haziran’da vizyona girecek filmin orijinal film müzikleri albümü 24 Mayıs’ta çıkıyor


Docplanner, Crm Sağlayıcısı Tuotempo’Yu Satın Aldı

Online sağlık platformu DocPlanner, Avrupa’nın büyük CRM çözümü sunan İtalya merkezli Tuotempo’yu satın aldı. Bu satın alma çerçevesinde DocPlanner, doktor ve sağlık kurumlarına sunduğu hizmeti yukarıya taşırken Tuotempo’nun satış, müşteri hizmetleri ve ürün geliştirme ekiplerinin desteklenmesine de odaklanacak.


Brooks Brothers’Tan Black Frıday Sürprizi

Brooks Brothers ,Sonbahar Kış Koleksiyonu ile heyecanla beklenen Black Friday’e özel indirimler sunuyor.


Reebok Yenilenen Club C Modeliyle Sezona Damga Vuruyor

Reebok’ın ikonik hale gelen klasik ayakkabısı Club C, yeni ve çarpıcı bir stille güncellenerek sonbahar sezonunda göz dolduruyor.


26. Golden Drum Festivali Başlıyor

Yaratıcı endüstri gelişti ve satış üreten bir makineden çok daha fazlası haline geldi. Sosyal faydaya hizmet eden fikir ve projelerle toplumların ihtiyaç duyduğu olumlu değişimleri yönlendirir oldu. Ve bu nedenle, dünyada gerçek ve anlamlı farklar yaratma potansiyelini muazzam ölçüde artırdı. Golden Drum Festivali de bu çerçeveden yola çıkarak “Değişim İçin Yaratıcılık” sloganıyla reklamcılığın odağını “iyiliğe”, yaratıcı düşüncenin olumlu eylemleri oluşturmakta nasıl büyük rol oynadığını tartışıyor.


Etiketler: Regnum, Carya, Enerji, sektörünün, 1500Yorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img