15 Ekim 2019 Salı 10:34

GÜNDEM

Reebok Yenilenen Club C Modeliyle Sezona Damga Vuruyor

Reebok Yenilenen Club C Modeliyle Sezona Damga Vuruyor
Reebok Yenilenen Club C Modeliyle Sezona Damga Vuruyor
Reebok Yenilenen Club C Modeliyle Sezona Damga Vuruyor

34volt » 34Volt

Reebok’ın ikonik hale gelen klasik ayakkabısı Club C, yeni ve çarpıcı bir stille güncellenerek sonbahar sezonunda göz dolduruyor.

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

REEBOK ikonik hale gelen klasik ayakkabısı Club C modelini yeniledi. Reebok’ın 1990’lardaki ikonikleşmiş vektör logosuna saygı duruşuyla gelen minimalist Club C, büyük ve cesur logolarla güncellendi ve fark yaratan çarpıcı bir stille karşımıza çıktı. Reebok’ın zamana meydan okuyan Overbranded paketi içinde yer alan Club C, geçmiş ve bugünü mükemmel bir şekilde harmanlayarak geleceğe ilham veriyor.

1980’lerde tenis ayakkabısıyken günümüzde sokakların en gözde sneakerlarından biri haline gelen Club C, her zamanki gibi şık bir stilin taşıyıcısı olarak karşımızda.

Üzerindeki çarpıcı logo ayrıntılarıyla dikkat çeken ve sade şıklığıyla sonbahar sezonuna damga vurmaya hazırlanan Club C, 539 TL satış fiyatıyla Reebok satış mağazalarında ve Reebok.com.tr adresinde.

#SOUNDSOFREEBOK başlıyor

Müziği ve sokak kültürünü sahiplenen Reebok, yenilenen Club C modeliyle #SOUNDSOFREEBOK Projesi’ni başlatıyor. IF Performance Hall Beşiktaş’ta müziğin coşkusuyla gençleri bir araya getirecek olan proje kapsamında, geleceğe ilham veren Club C ile IF Performance Hall Beşikta’ta bir dizi konsere sponsor olan Reebok, gençleri alternatif müziğin sevilen isimleriyle buluşturmaya hazırlanıyor.

IF Performance Hall Konserleri Takvim Listesi:

19 Ekim - Sena Şener

25 Ekim - Melek Mosso

26 Ekim - Hey Douglas

9 Kasım - Büyük Ev Ablukada

Reebok hakkında daha fazla bilgi için www.reebok.com adresini ziyaret edin veya https://www.instagram.com/reebok/, http://twitter.com/reebok ve http://facebook.com/reebok sosyal medya hesaplarımıza göz atın.İlginizi Çekebilir

Limak Yatırım, Undp'nin Eşitlik Mührü Programı'nı Uygulayan İlk Türk Şirket Oldu

Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı (UNDP) tarafından küresel ölçekte yürütülen toplumsal cinsiyet eşitliği sertifika programı olan “UNDP Eşitlik Mührü - Özel Sektör için Toplumsal Cinsiyet Eşitliği Sertifika Programı”nın Türkiye pilot uygulaması Limak Yatırım bünyesinde başlatıldı.


Dünya Markalarıyla Yarışan Türk...

DÜNYA MARKALARIYLA YARIŞAN TÜRK


Teknofesttürkiye Drone Şampiyonası 3. Etabı Kapadokya'da

TÜRKİYE DRONE ŞAMPİYONASI 3. ETABI BU HAFTASONU KAPADOKYA’DA


Prof. Dr. Nevzat Tarhan’Dan İdeal Evliliğin Formülü Aşk Ve Mantık Bir Arada Olmalı

Prof. Dr. Nevzat Tarhan’dan ideal evliliğin formülü:


Afganistan Rotası Büyük İlgi Görüyor!

Türkiye’de kültür turizminin öncüsü olarak çalışmalarını sürdürürken yeni rotalarla seyahat severleri heyecanlandırmaya devam eden FEST Travel, önümüzdeki yıl, 10 - 17 Nisan arasında gerçekleştireceği Afganistan gezisini duyurdu.


Etiketler: Club, Reebok, gelen, Performance, HallYorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img