15 Mayıs 2019 Çarşamba 10:59

GÜNDEM

Ramazan’In Tadı, Kalamış’In Huzuru İle Sentezlendi

Ramazan’In Tadı, Kalamış’In Huzuru İle Sentezlendi
Ramazan’In Tadı, Kalamış’In Huzuru İle Sentezlendi
Ramazan’In Tadı, Kalamış’In Huzuru İle Sentezlendi
Ramazan’In Tadı, Kalamış’In Huzuru İle Sentezlendi
Ramazan’In Tadı, Kalamış’In Huzuru İle Sentezlendi
Ramazan’In Tadı, Kalamış’In Huzuru İle Sentezlendi
Ramazan’In Tadı, Kalamış’In Huzuru İle Sentezlendi

34volt » 34Volt

EŞSİZ İFTAR SOFRALARININ TADINA

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

WYNDHAM GRAND KALAMIŞ’TA VARIN

Wyndham Grand İstanbul Kalamış Marina Hotel, Ramazan ayı boyunca bahçe konseptine sahip Remina Restaurant’ta zengin menülere sahip iftar sofraları ile misafirlerini ağırlayacak. Fasıl ve sema gösterilerinin renklendirdiği Ramazan coşkusu Kalamış’ta yaşanacak.

Wyndham Grand Kalamış Remina Restaurant, Executive Chef Rafet İnce ile birlikte yenilenen mutfağında Ramazan ayına özel hazırladığı Beykoz, Beylerbeyi, Salacak, Kadıköy ve Açık Büfe menü seçenekleri ile misafirlerine iftar şöleni yaşatacak. Menüdeki fresh tatlara fasıl ve sema gösterileri eşlik edecek. Wyndham Grand Kalamış, ramazan kültürünün yaşatıldığı keyifli iftar sofralarına modern dokunuşlar getirecek.

Bahar Esintili Ramazan Menüsü

Wyndham Grand Kalamış, bahar dönemine denk gelen Ramazan ayı için özel olarak taptaze bir menü konsepti geliştiriyor. Klasik iftariye tabakları yerine Mezopotamya ve Akdeniz’e ait iştah açıcı otlar, zeytinyağlılar, soğuk şerbetler ve dondurma sunumları ilave ederek, yaz ayında ferah bir iftar yapabilmenizi sağlayacak farklı lezzetler sunacak. Osmanlı dönemine ait şerbetlerden zahterli kuzu tandıra, saray usulü piliç çevirmeden 1523 yılından günümüze gelen bademli dana çeşidiyeye ve dönere kadar uzanan tatlarla da eski Ramazan ruhunu yaşatacak.

125 TL’den Başlayan Fiyatlar

Bahçe ve iç alana sahip Remina Restaurant’ın zengin açık büfesi ile Ramazan ruhunu yaşatan fasıl ve sema gösterileri eşliğinde iftarınız ziyafete dönüşecek. Ayrıca sevdiklerinizle iftar sofralarında buluşmak için otelin farklı salonlarında 150 TL ile 160 TL arasında değişen fiyatlar ile set menü seçeneklerine sahipsiniz.

Wyndham GrandİstanbulKalamış Marina Hotel

Adres:Fener Kalamış Caddesi 38 – Kalamış İstanbul

Detaylı Bilgi ve Rezervasyon: 0216 400 00 00İlginizi Çekebilir

İbb, Okullarda ‘Deprem Farkındalık Eğitimi’ Veriyor

İBB, ‘Deprem Gerçeği’ni unutturmamak için toplumun farklı kesimlerine verdiği ‘Deprem Farkındalık ve Güvenli Yaşam Eğitimleri’ni, şimdi de okullarda sürdürüyor. 22 Ekim’de başlanan ve bugüne kadar 21 okulda gerçekleştirilen eğitimlerle, çok sayıda öğrenciye, deprem öncesi ile sonrasında yapılması gerekenlerle ilgili hayat kurtarıcı bilgiler verildi. İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun, merkez üssü Silivri’deki 5.8’lik depremin ardından startını verdiği, “Deprem Seferberliği”yle İBB, bir dizi eğitimlere başladı.


2019 Yazının En Özel Plaj Koleksiyonları Beymen'lerde

BEYMEN, dünya markalarının elbiselerden kaftanlara, hasır çantalardan şık sandalet ve şapkalara uzanan 2019 plaj koleksiyonlarıyla yaz kombinlerinize şıklık katıyor.


Tezmaksan’Dan Endüstri 4.0 Çizgisinde Yatırımlar

ÜRETİM SEKTÖRÜNÜ AR-GE VE İNOVASYONLA TANIŞTIRDI


Kalekim’Den ‘9. Uluslararası İnşaatta Kalite Zirvesi’Ne Sponsorluk

Yapı kimyasalları sektörünün lideri Kalekim, Türkiye inşaat malzemeleri sektörünün çatı örgütü Türkiye İMSAD’ın düzenleyeceği 9. Uluslararası İnşaatta Kalite Zirvesi’ne ‘Yenilikçi Ürün Sponsoru’ oldu.


Hsbc Portföy Yönetimi, “Emeklilik Yatırım Fonları Pazar Payı Artış Lideri” Oldu

HSBC Portföy Yönetimi A.Ş., Türkiye Sermaye Piyasaları Birliği tarafından düzenlenen 4. TSPB Sermaye Piyasaları Ödülleri’nde Portföy Yönetimi Faaliyeti kategorisinde 2018 yılı Emeklilik Fonları Pazar Artış Lideri olarak seçildi.


Etiketler: Kalamış, Ramazan, Wyndham, iftar, GrandYorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img