24 Ocak 2019 Perşembe 15:44

GÜNDEM

Rallide İlk Tango Sarıkamış'ta

Rallide İlk Tango Sarıkamış'ta

34volt » 34Volt

'Sarıkamış Rallisi' TOSFED tarafından Eksi 36 Spor Kulübü işbirliği, Kars Valiliği ve Sarıkamış Kaymakamlığı destekleri ile Sarıkamış Kış Oyunları Festivali kapsamında 28 Şubat-02 Mart tarihlerinde organize edilecek. Kar ve buz zeminli 227,85 km. uzunluğundaki parkurda koşulacak olan ralli, toplam uzunluğu 83,40 km. olan 7 özel etaptan oluşuyor.

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

28 Şubat Perşembe günü 09:00- 14:30 saatleri arasındaki yol keşfi ile başlayacak organizasyon 14:00-17:00 arasındaki teknik kontrol ile devam edecek. 01 Mart Cuma günü 16:00'da Kars valilik binası önünde gerçekleşecek start seremonisi ile başlayacak rallinin ilk günüde, saat 17:20'den itibaren 2,60 kilometre uzunluğundaki Kristal Seyirci Özel Etabı geçilecek ve ilk gün sona erecek.02 Mart Cumartesi sabahı güne 09:00'dan itibaren başlayacak olan ekipler sırasıyla Köşk (9,00 km) Şehitler (23,20 km) ve Soğuksu (8.20 km) etaplarını geçtikten sonra Sarıkamış Kütük Ev otoparkında konuşlanacak olan servis alanına ulaşacaklar. Daha sonra aynı 3 özel etabı bir kez daha geçecek olan ekipler saat 15:30'dan itibaren aynı zamanda ralli merkezi olan Grand Toprak Hotel'de ralliyi noktalayacaklar.

Katılımcı ekiplerin yarış araçlarının transferi organizasyon komitesi tarafından karşılanırken, ayrıca her ekibe 3 gece ücretsiz konaklama imkanı sunulacak. Bu yıl mahalli olarak düzenlenecek kar ve buz üzerinde koşulacak olan rallinin, 2020 sezonunda Türkiye Ralli Şampiyonası'nın ilk yarışı olması planlanıyor.İlginizi Çekebilir

50 Cent Ve Robert De Niro’Nun Başrollerindeki “Kirli Oyun” Filmbox Hd Ekranlarında

50 Cent ve Robert De Niro’nun başrollerindeki “Kirli Oyun” FilmBox HD ekranlarında


İftar Sahibi Oy Kullanmaya Gitmeyen Gençler Sayenizde Oy Kullanacak. Bunu Kırmayın!

İftar sahibi: Oy kullanmaya gitmeyen gençler sayenizde oy kullanacak. Bunu kırmayın!


Freerun’In En İyisi Titarenko'dan Tarihi Cennet Halfeti'de Şov

Sayın Basın Mensubu, Son yılların en dikkat çeken sporlarından freerun sporunun dünyadaki en iyi temsilcilerinden biri olan Red Bull sporcusu Alexander Titarenko, bu kez Halfeti’de nefesleri kesti. Ukraynalı sporcu, büyük bölümü sular altında kalan Türkiye’nin tarihi cenneti Halfeti’de evlerin çatılarından ve binaların arasından atletik hareketlerle geçerek olağanüstü görüntüler yaratan bir performansa imza attı.


Mobil İnternet Hızımız 34,5 Mbps

BASIN BİLDİRİSİ


Türkiye’Deki Engel; “Toplumsal Cinsiyet Eşitliğine Karşı Toplumsal Direnç”

TÜRKİYE’DEKİ ENGEL; “TOPLUMSAL CİNSİYET EŞİTLİĞİNE KARŞI TOPLUMSAL DİRENÇ”…


Etiketler: olan, başlayacak, itibaren, günü, arasındakiYorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img