21 Mart 2019 Perşembe 10:37

GÜNDEM

Qnb Finansbank’Tan İhracatçılara Özel Paket

Qnb Finansbank’Tan İhracatçılara Özel Paket

34volt » 34Volt

QNB Finansbank, global gücü ve yaygın şube ağıyla Türkiye ekonomisinin can damarı olan ihracatçıları, sunduğu yeni dış ticaret paketiyle desteklemeye devam ediyor. İhracatçıların ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan ve ticarette büyümelerine destek olmayı hedefleyen banka, özel ürünleriyle Türkiye’nin her yerindeki ihracatçıya ulaşmayı hedefliyor. Paket kapsamında; cazip faiz oranlarından avantajlı kur ayrıcalığına, dijital dış ticaret hizmetlerinden e-Fatura paketi kampanyalarına kadar pek çok özel hizmet sunuluyor.

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

QNB Finansbank’ın global gücü ve Türkiye’deki 30 yıllık tecrübesiyle ihracatçılara özel sunduğu paket kapsamında firmalar; tüm ihracat alış işlemlerinde özel kur avantajından ve cazip faiz oranlarıyla ihracatin finansmanı için döviz kredisi kullanım imkanından yararlanabiliyor. Ayrıca ihracatçılara özel paketlerden satın alan ihracatçılar, bir yıl boyunca paket dahilindeki ürünler için ekstra ücret ödemedikleri gibi sınırsız sayıda işlem gerçekleştirebiliyorlar.

Sektörde dijitalleşmenin öncü bankalarından biri olan QNB Finansbank, bu kapsamda ihracatçılara, dünyanın her yerinden işlemlerini “Self Servis Dış Ticaret Menüsü” ile QNB Finansbank internet şubesi üzerinden takip ve kontrol edebilmesini sağlıyor. e-Fatura mükellefi olanlar için eFinans’ın ihracatçılara özel sunduğu e-Fatura paket kampanyasından yararlanabilme, ödeme ve tahsilat platformu “Finans Yıldızı” aracılığıyla da TL cinsinden transferlerde masrafsızlık imkanı sunuyor.

Türkiye ekonomisinin bel kemiği ihracatçılarımızın yanında olmaya devam ediyoruz”

Sundukları ürün hakkında değerlendirmede bulunan QNB Finansbank Kurumsal ve Ticari Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı Ömür Tan; “QNB Finansbank olarak Türkiye ekonomisinin bel kemiği olan ihracatçılarımızın yanında olmaya devam ediyoruz. Türkiye’de ihracat yapan tüm KOBİ ve ticari segmentteki müşterilerimize uygun kredi ve ürünler sunmak, ülkemizin sürdürülebilir ekonomisini desteklemek ve ülkemizdeki ihracatçı sayısını artırmak Türkiye’nin finansçısı olarak en büyük hedefimiz. İhracatçılarımızın her adımında yanında olarak Türkiye’nin de büyümesini desteklemenin yanı sıra dış pazarlarda etkinliğimizi artırmak için sunduğumuz ürünlerle müşterilerimizin ihracat performanslarını daha da yukarıya çekmek için çalışıyoruz.”dedi. Tan, bu kapsamda; avantajlı kur ve kredi fırsatlarından uzman dış ticaret bölge temsilcilerine, indirimli komisyon paketlerinden, cazip sigorta ve e-Fatura kampanyaları gibi pek çok olanak sunduklarının da altını çizdi.İlginizi Çekebilir

Yalıkavak Marina’Da ‘Türk Telekom Prime’Lılara Özel Avantajlar

Türk Telekom’lular yaz tatilinin keyfini turizm cenneti Bodrum Yalıkavak’ta çıkaracak


Petrol Ofisi ‘Üçüncü Göz’Ün Marmara Bölgesi Şampiyonu Silivri’Den Birol Petrol

Petrol Ofisi’nin istasyonlarda sunulan hizmet standartlarını gözlemlediği Üçüncü Göz programı kapsamında en yüksek puanı toplayan 7 bölgenin ilk şampiyon bayileri, düzenlenen törenle ödüllerini aldı. Üçüncü Göz’ün Marmara Bölgesi hizmet şampiyonu, İstanbul Silivri’den Birol Petrol oldu. Petrol Ofisi Genel Müdürlüğü’nde düzenlenen törenle ödülünü alan Muharrem Topçuoğlu, “Biz de personelimizin eğitimini destekliyor, başarılarını ödüllendiriyoruz.” dedi.


Spor Hayatınıza Profesyonellik Katan Kulüp Shape Club

SPORUN PROFESYONEL YÜZÜ: SHAPE CLUB


Yaz Gribinin Tam Mevsimi

Yrd. Doç. Dr. Denizhan Dizdar


23 Mart Cumartesi günü 16:00 – 24:00 vardiyasında, elimizdeki mevcut verilere göre, yaklaşık 80 çalışma arkadaşımız gıda zehirlenmesinden etkilenmiştir. Gereken çalışmalar ilgili birimlerimizce anında başlatılmış, çalışma arkadaşlarımızın tüm tedavileri sağlık servisimiz ve yönlendirilen hastaneler tarafından yapılmıştır.


Etiketler: Türkiye, Finansbank, için, ihracatçılara, özelYorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img