21 Mart 2019 Perşembe 10:37

GÜNDEM

Qnb Finansbank’Tan İhracatçılara Özel Paket

Qnb Finansbank’Tan İhracatçılara Özel Paket

34volt » 34Volt

QNB Finansbank, global gücü ve yaygın şube ağıyla Türkiye ekonomisinin can damarı olan ihracatçıları, sunduğu yeni dış ticaret paketiyle desteklemeye devam ediyor. İhracatçıların ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan ve ticarette büyümelerine destek olmayı hedefleyen banka, özel ürünleriyle Türkiye’nin her yerindeki ihracatçıya ulaşmayı hedefliyor. Paket kapsamında; cazip faiz oranlarından avantajlı kur ayrıcalığına, dijital dış ticaret hizmetlerinden e-Fatura paketi kampanyalarına kadar pek çok özel hizmet sunuluyor.

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

QNB Finansbank’ın global gücü ve Türkiye’deki 30 yıllık tecrübesiyle ihracatçılara özel sunduğu paket kapsamında firmalar; tüm ihracat alış işlemlerinde özel kur avantajından ve cazip faiz oranlarıyla ihracatin finansmanı için döviz kredisi kullanım imkanından yararlanabiliyor. Ayrıca ihracatçılara özel paketlerden satın alan ihracatçılar, bir yıl boyunca paket dahilindeki ürünler için ekstra ücret ödemedikleri gibi sınırsız sayıda işlem gerçekleştirebiliyorlar.

Sektörde dijitalleşmenin öncü bankalarından biri olan QNB Finansbank, bu kapsamda ihracatçılara, dünyanın her yerinden işlemlerini “Self Servis Dış Ticaret Menüsü” ile QNB Finansbank internet şubesi üzerinden takip ve kontrol edebilmesini sağlıyor. e-Fatura mükellefi olanlar için eFinans’ın ihracatçılara özel sunduğu e-Fatura paket kampanyasından yararlanabilme, ödeme ve tahsilat platformu “Finans Yıldızı” aracılığıyla da TL cinsinden transferlerde masrafsızlık imkanı sunuyor.

Türkiye ekonomisinin bel kemiği ihracatçılarımızın yanında olmaya devam ediyoruz”

Sundukları ürün hakkında değerlendirmede bulunan QNB Finansbank Kurumsal ve Ticari Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı Ömür Tan; “QNB Finansbank olarak Türkiye ekonomisinin bel kemiği olan ihracatçılarımızın yanında olmaya devam ediyoruz. Türkiye’de ihracat yapan tüm KOBİ ve ticari segmentteki müşterilerimize uygun kredi ve ürünler sunmak, ülkemizin sürdürülebilir ekonomisini desteklemek ve ülkemizdeki ihracatçı sayısını artırmak Türkiye’nin finansçısı olarak en büyük hedefimiz. İhracatçılarımızın her adımında yanında olarak Türkiye’nin de büyümesini desteklemenin yanı sıra dış pazarlarda etkinliğimizi artırmak için sunduğumuz ürünlerle müşterilerimizin ihracat performanslarını daha da yukarıya çekmek için çalışıyoruz.”dedi. Tan, bu kapsamda; avantajlı kur ve kredi fırsatlarından uzman dış ticaret bölge temsilcilerine, indirimli komisyon paketlerinden, cazip sigorta ve e-Fatura kampanyaları gibi pek çok olanak sunduklarının da altını çizdi.İlginizi Çekebilir

Kışın Dudak Çatlamasını Önlemek İçin Öneriler

KIŞIN DUDAK ÇATLAMASINI ÖNLEMEK İÇİN ÖNERİLER


Malezya Başbakanı Muhammed Sabiha Gökçen’İ Ziyaret Etti

Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın resmi konuğu olarak, 4 gün sürecek temaslarda bulunmak için Türkiye'ye gelen Malezya Başbakanı Sayın Mahathir Muhammed, Eşi Dr. Siti Hasmah ve beraberindeki heyet, İstanbul Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı’nda incelemelerde bulundu. Başbakan Muhammed’e incelemeleri sırasında Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank’ın yanı sıra Malezya Dışişleri Bakanı Datuk Saifuddin Abdullah, Malezya Savunma Bakanı Tuan Haji Mohamad Sabu ve Malezya Uluslararası Ticaret ve Sanayi Bakanı Datuk Darell Leiking de eşlik etti.


Şişecam Topluluğu’Ndan 150 Milyon Dolarlık Ek İhraç

Şişecam uluslararası yatırımcılardan gelen büyük talep sonucunda Eurobond ihracını 700 milyon dolara çıkardı


Yeni Ford Tourneo Ve Transit Connect Türkiye’De

Türkiye’nin ticari araç lideri Ford, müşterilerinin ihtiyaç ve isteklerine göre yenilediği Tourneo ve Transit Connect ile pratikliği, hareketliliği, optimum kullanım maliyetini ve yakıt tasarrufunu bir arada sunuyor. Yeni Ford Tourneo & Transit Connect, müşteri ihtiyaçlarına göre geliştirilen teknolojik donanımları, yeni 8 ileri otomatik şanzımanı ve güçlü motor seçenekleri ile standartları yeniden belirliyor.


Tavuk Dünyası Diyarbakır’Daki 3. Restoranını Açtı

Tavuk Dünyası


Etiketler: Türkiye, Finansbank, için, ihracatçılara, özelYorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img