7 Ağustos 2019 Çarşamba 09:33

GÜNDEM

Pürüzsüz Bir Görünüm İçin Teoxane'dan Pata Krem Bb

Pürüzsüz Bir Görünüm İçin Teoxane'dan Pata Krem Bb
Pürüzsüz Bir Görünüm İçin Teoxane'dan Pata Krem Bb
Pürüzsüz Bir Görünüm İçin Teoxane'dan Pata Krem Bb

34volt » 34Volt

Teosyal Işık Dolgusu’nun formülünde yer alan Patentli “Resilient” hyaluronik asit içeriğine sahip, yeniden yapılandırıcı güneş koruyuculu renkli pata krem Teoxane Re[Cover] Complexion Spf 50 ile pürüzsüz bir cilde sahip olmak elinizde... Teoxane Re[Cover] Complexion Spf 50, koruma ve pigment düzeltici özelliklerinin yanı sıra renkli dokusuyla da kusurları kapatıyor.

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Teoxane Re[Cover] Complexion Spf 50, formülünde yer alan patentli Hyaluronik Asit + Arnika + E Vitamini ile sağladığı nemlendirme ve bakımın yanı sıra içerdiği düzeltici pigmentler ile profesyonel bir kapatıcı olarak makyajı mükemmelleştiriyor. Ciltteki kızarıklık, leke, gözaltı morlukları, morluk, hematom gibi kusurları örterek, 3 farklı renk tonu sayesinde baz olduğu tüm ten renklerine uyum sağlıyor.

Cilde bakım yaparken aynı zamanda tendeki kusurların görünürlüğünün giderilmesine de yardımcı olan, paraben ve fenoksietanol içermeyen Teoxane Re[Cover] Complexion, SPF 50 özelliği ile cildi kış aylarında da UVA/UVB ışınlarından koruyarak direncini yükseltmeyi de destekliyor.

Türkiye’de Seltek Estetik A.Ş. tarafından temsil edilen Teoxane Re[Cover] Complexion Spf 50’yi doktor kliniklerinden temin edebilirsiniz.

Teoxane Re[Cover] Complexion Spf 50, 489,74 TL.İlginizi Çekebilir

Mobilya Sektörünün Kalbi Cnr Imob Objet’Te Atacak

500’ü aşkın markanın binlerce ürünü sergilenecek


Halil Aksu Oxford’Ta Yapay Zekâ Anlatacak

Türkiye Yapay Zeka İnisiyatifi (TRAI) ve GelecekHane’nin kurucusu Halil Aksu, yeni teknolojiler ve uluslararası kalkınma konularının global otoriteler tarafından detaylıca ele alınacağı Oxford Teknoloji ve Kalkınma Toplantısı’na konuşmacı olarak katılacak.


Eset Fidye Yazılımı, Abd Ve Avustralya'daki Hastaneleri Çalışamaz Hale Getirdi

Ekim 2019


Dupont, Bağımsız Bir Şirket Olarak Borsada İşlem Görmeye Başladı

DuPont, gelişim için temel olan inovasyonlarla dünyaya güç katıyor


Dasdas’Ta Kenan Doğulu Rüzgarı Esti

Son albümü Vay Be ile müzik listelerini alt üst eden Kenan Doğulu, gecede yeni şarkılarının yanı sıra “İlk Adımı Sen At’, ‘Çakkıdı’, ‘Doktor’, ‘Tutamıyorum Zamanı’, ‘Kandırdım’ ve ‘Şans Meleğim’ gibi hit parçalarını seslendirdi. Biletlerin günler öncesinden tükendiği konserde Doğulu, müthiş sahne enerjisi ve Türkiye’nin en iyi müzisyenlerinden oluşan orkestrası ile yaklaşık 1500 kişiye unutulmaz bir müzik ziyafeti yaşattı.


Etiketler: Teoxane, ReCover, Complexion, formülünde, alanYorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img