12 Kasım 2019 Salı 09:32

GÜNDEM

Publicis Groupe Türkiye’De Atama

Publicis Groupe Türkiye’De Atama

34volt » 34Volt

Publicis Groupe Türkiye bünyesindeki Publicis İstanbul’da üst düzey bir atama gerçekleşti. 2013 yılından bu yana Müşteri Grup Direktörü olarak çokuluslu ve yerel müşterilere hizmet veren Ezgi Ataseven, Publicis İstanbul Genel Müdür Yardımcısı olarak görevine devam edecek.

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Reklamcılık kariyerine 2006 yılında Publicis İstanbul’da başlayan Ezgi Ataseven, bugüne kadar Renault, Dacia, İpana, Milka, Mondelez, Sony, Zurich Sigorta, Groupe Seb gibi çok uluslu şirketlerin yanı sıra Koç Holding, Türk Telekom ve Tadım gibi büyük ulusal markalara da hizmet verdi.

İlk ve orta dereceli okullardaki eğitimini Fransa’da tamamlayan Ataseven, sonra Université Paris II Panthéon-Assas’ta lisans eğitimini Ekonomi-İşletme Bölümü’nde, yüksek lisans eğitimini ise Uluslararası Ekonomi Bölümü’nde tamamladı. Yeni görevinde Publicis İstanbul Genel Müdürü Özlem Öğüt’e bağlı çalışacak olan Ataseven iyi derece İngilizce ve Fransızca biliyor.

Kaan Öztamur - MSLGROUP Türkiyeİlginizi Çekebilir

Amerikalılar Türk Mobilyasını Sevdi! Fevzi Gandur Logistics

Amerika Birleşik Devletleri’nin Çin ürünlerine uyguladığı ek vergilerin etkisiyle, ülkedeki ithalatçılar Türkiye’ye yönelmeye başladı. Özellikle mobilya sektöründe talep geçen yıla oranla yüzde 44 arttı. Bu gelişme hem ürün hem de hizmet ihracatçılarının yüzünü güldürdü.


Ödüllü Baristadan Workshop

FM Kahve’nin ödüllü baristası, “Anadolu’nun Kayıp Kahveleri” kitabının yazarı ve Agader (Aşçılar ve Gastronomi Derneği ) Başkan yardımcısı Naim Koca


Tügem Prop Tech, Dome İstanbul’Da Yapıldı...

Açılış konuşmasını EurAsia PropTech Initiative kurucusu Mete Varas’ın yaptığı etkinlikte Reidin, Hürriyet Emlak, Endeksa, Zingat, Reos Emlak Sistemi, Fizbot, KiraPlus ve Immoviever sponsor olarak yer aldı.


Bursa’Nın İstihdam Ve Ekonomisine Eminevim’Den Destek

EMİNEVİM BURSA’DA BEŞ ŞUBEYLE HİZMETLERİNE


11 Aylık İhracat 165 Milyar Dolara Ulaştı

Değerli Basın Mensubu,


Etiketler: Ataseven, eğitimini, Publicis, İstanbul, gibiYorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img