16 Eylül 2019 Pazartesi 11:22

GÜNDEM

Pubg, Türkiye Ofisi İçin Servcorp’U Tercih Etti

Pubg, Türkiye Ofisi İçin Servcorp’U Tercih Etti
Pubg, Türkiye Ofisi İçin Servcorp’U Tercih Etti
Pubg, Türkiye Ofisi İçin Servcorp’U Tercih Etti
Pubg, Türkiye Ofisi İçin Servcorp’U Tercih Etti
Pubg, Türkiye Ofisi İçin Servcorp’U Tercih Etti
Pubg, Türkiye Ofisi İçin Servcorp’U Tercih Etti
Pubg, Türkiye Ofisi İçin Servcorp’U Tercih Etti
Pubg, Türkiye Ofisi İçin Servcorp’U Tercih Etti

34volt » 34Volt

Uluslararası faaliyet gösteren birçok şirket, üstün hizmet kalitesi ve teknolojik altyapısı sebebiyle Türkiye’deki ayağı için hazır ofislere yöneliyor. Başta Türkiye olmak üzere tüm dünyanın gözde oyunları arasına adını yazdıran PlayerUnknown's Battlegrounds da (PUBG) Türkiye ofisi için Servcorp’u tercih etti. Dünya çapında 23 ülkede birçok firmaya sunduğu hazır ofis alanları ile hizmet sunan uluslararası ofis sağlayıcısı Servcorp, böylece hizmet verdiği dünya devlerine bir yenisini daha eklemiş oldu.

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Dünya devlerine hizmet veriyor

Fortune 500 şirketlerine sunduğu altyapıyı, girişimcilere ve serbest çalışanlara da açan Servcorp, kendi sektöründe güçlü oyunculara hizmet vermeye devam ediyor. Son olarak oyun dünyasında adından sıkça söz ettiren PUBG’ye hizmet vermeye başlayan şirket, dünya markalarının Türkiye’deki evi oldu.

İş dünyasının kalbi Tekfen Tower ve Nişantaşı Louis Vuitton Orjin’de atıyor

Servcorp’un Türkiye faaliyetlerini, Tekfen Tower ve Nişantaşı Louis Vuitton Orjin Binası’nda gerçekleştirdiğini belirten Servcorp Türkiye Direktörü Damla Özgönül, “Servcorp Türkiye olarak dünyanın önde gelen yerli ve yabancı iş insanlarına İstanbul’un iki önemli lokasyonunda hizmet veriyoruz. Aynı zamanda hazır ofis sektörün yaratıcısı olan Servcorp, Türkiye’de yabancı yatırımcılara ev sahipliği yapıyor. Çeşitli ülke ve sektörlerden iş insanları, Türkiye’deki ofis gereksinimlerini Servcorp ile hızlı bir şekilde karşılıyor. Müşterilerimiz dünya standartlarında sunduğumuz ofis desteği ile yabancılık çekmeden, güvenli ve düzenli bir ortamda ofis sahibi oluyor.’’ diye konuştu.

45 bin işletmenin kayıtlı olduğu network üyeliğini sunuyor

Ortak çalışma alanlarının tercih edilmesinin bir diğer önemli etkeni ise sunduğu networking olanakları. Co-working alanlarında çalışmayı tercih eden profesyoneller, sosyal alanlarda yüz yüze tanışma imkânı bulurken, hazır ofis sektörünün kurucusu ve dünya genelinde faaliyet gösteren Servcorp, toplam 45.000 işletmenin kayıtlı olduğu küresel bir network üyeliği sunuyor. Bu küresel ağ, freelancer ve startup’lara olduğu kadar, kurumsal şirketlere de dünya genelinde yeni partner’lar ve müşteriler bulma fırsatları sunuyor. Servcorp Türkiye Direktörü Damla Özgönül, “Üyelerimiz, dünya genelindeki tüm ofislerimizden hizmet alan, 45.000’den fazla işletmenin yer aldığı network’ün de bir üyesi olurlar. Bu network, üyelerimize küresel bağlar kurma, diğer profesyoneller ile tanışma ve yeni müşteriler edinme fırsatlarının kapılarını sonuna kadar açar. Servcorp’un sunduğu diğer avantajların yanında küresel network üyeliği, sunduğu en değerli hizmetidir.” değerlendirmesini yapıyor.

Berker Ayvacı / Brandistanbul PR – Marka Temsilcisiİlginizi Çekebilir

Şarkılar Tegv’Li Çocuklar İçin Söylendi! Ajda Pekkan, Kenan Doğulu, Fahir Atakoğlu Ve Tuluğ Tırpan, Çocuklar İçin Sahnedeydi…

Ülkemizin eğitim alanında faaliyet gösteren en yaygın sivil toplum kuruluşu Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı, 12 Haziran Çarşamba gecesi, Volkswagen Arena’da imkanı kısıtlı 4500 çocuğun nitelikli eğitimine destek sağlamak amacıyla çok özel bir konsere ev sahipliği yaptı. Ajda Pekkan, Kenan Doğulu, Fahir Atakoğlu ve Tuluğ Tırpan’ın sahne aldığı ‘Bir Haziran Gecesi Rüyası’ isimli bu muhteşem gecenin organizasyonunu Nice Garcia yaparken, sunuculuğunu Ezgi Mola ve Cem Davran üstlendi.


Cadem Metroloji Kalite’19’Da

Cadem Metroloji, 23- 26 Ekim tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilen ve alanının en önemli kalite kontrol fuarı olan Kalite’19’da yer alıyor. Cadem Metroloji fuarda, dijital dönüşüm ve çevik üretimin ayrılmaz bir parçası olan 3D optik ölçüm teknolojilerini, şirketlere rekabet avantajı sağlayan, otomatik olarak hassas, tekrarlanabilir ve hızlı ölçümler alınmasına yardımcı olacak çözümlerini sergiliyor.


Tbf Başkanı Hidayet Türkoğlu, Kızılay Sokağı’Nı Ziyaret Etti

Ankara Basın Ofisi


Tüm Çocuklarımızın ‘Dünya Çocuk Hakları Günü’Nü Kutlarız!

Türkiye’nin dört bir yanında her yıl yüzbinlerce çocuğa eğitim desteği veren Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı (TEGV), 20 Kasım "Dünya Çocuk Hakları Günü"nü etkinlik noktalarında sadece bir gün değil, her gün kutluyor. Çünkü TEGV, her çocuğun eğitim hakkının olduğu bilinciyle faaliyetlerini sürdürüyor ve eğitimde fırsat eşitliği inancıyla Türkiye’deki 71 etkinlik noktasında çocukları nitelikli eğitimle buluşturuyor.


Tg Expo Ve Gensed Güneş Enerjisi Sektörünün En Kapsayıcı Fuarını Düzenlemeye Hazırlanıyor Solar İstanbul Fuarı 11 13 Mart’Ta İstanbul’Da

TG Expo ve GENSED güneş enerjisi sektörünün en kapsayıcı fuarını düzenlemeye hazırlanıyor


Etiketler: Servcorp, Türkiye, hizmet, dünya, ofisYorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img