25 Ekim 2019 Cuma 12:32

GÜNDEM

Pubg Mobıle Lıte 0.14.6 Güncellemesi Yayınlandı!

Pubg Mobıle Lıte 0.14.6 Güncellemesi Yayınlandı!

34volt » 34Volt

Tematik yeni oyun modları, ödüller, eşyalar ve çok daha fazlası popüler mobil oyunun yeni içerik güncellemesiyle birlikte geliyor

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Fenomen mobil taktik oyunu PUBG MOBILE’ın daha hızlı ve daha az sistem kaynağı kullanan versiyonu PUBG MOBILE LITE, bugün duyurulan 0.14.6 içerik güncellemesiyle birlikte Balkabağı Zombileri’yle dolacak. Dünyanın seçili bölgelerinde birçok cihazdan oyunu oynayanlar, ürkütücü Cadılar Bayramı temalı PUBG MOBILE LITE içeriğine bugün itibariyle App Store ve Google Play üzerinden ücretsiz şekilde erişebilirler.

0.14.6 PUBG MOBILE LITE içerik güncellemesi, takım arkadaşlarınızla iki gün üç gece hayatta kalmanız gereken popüler Geceyi Atlat modunun Cadılar Bayramı versiyonunu sunuyor.

Oyuncular yeni sürümle birlikte gündüz vakti M134 Minigun ve Lav Silahı gibi yeni özel silahları toplayacak. Geceleri ise yenilenen özel başarım kilitlerini açabilmek için saldırıya geçen Balkabağı Zombilerini püskürtmek zorundalar.

Güncelenen Geceyi Atlat moduna ek olarak, PUBG MOBILE LITE oyun deneyimini geliştirmek için birçok yeni özellik de eklendi. Yeni özellikler şunlar:

PUBG MOBILE LITE’ı Google Play Store üzerinden indirebilirsiniz. PUBG MOBILE LITE, daha düşük indirme boyutu ve oynanış deneyiminden ödün vermeden daha fazla mobil cihazda çalışması için daha az bellek kullanıyor. PUBG MOBILE LITE, 60 oyuncu için hazırlanan daha küçük bir harita barındırıyor, böylece geleneksel PUBG oyun tarzını korurken, daha hızlı bir oyun deneyimi sağlıyor.

Daha fazla bilgi için, resmi PUBG MOBILE LITE Facebook, Twitter ve YouTube hesaplarını, ayrıca resmi PUBG MOBILE Facebook, Twitter ve YouTube hesaplarını takip edebilirsiniz.

# # #

TEM Agency

PUBG MOBILE LITE Hakkında

PUBG MOBILE’ın başarısını takiben Tencent Games ve PUBG Corp tarafından geliştirilen PUBG MOBILE LITE 2017 yılında piyasaya çıktıktan sonra fenomen haline gelen orijinal PC, Xbox One ve PS4 oyunu PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS üzerine inşa edildi. 60 kişiye kadar oyuncu, ıssız bir adaya paraşütle atlayıp, kazananın her şeyi aldığı bir savaşa girişiyor. Oyuncular kendi silahlarını, araçlarını ve ihtiyaç duydukları eşyaları bulup toplamalı, gördükleri her oyuncuyu yenmeli ve giderek küçülen oyun alanında hayatta kalmalılar.İlginizi Çekebilir

Şekerbank’Ta Teminat Mektupları Dijitalde…

Süreç ve teknolojik altyapısını uçtan uca yenileyen Şekerbank, elektronik teminat mektubu uygulamasına geçiş yaptı. İşlemlerin daha güvenli ve hızlı yürütülmesini sağlamak amacıyla altyapı çalışmalarını tamamlayan Şekerbank, e-teminat mektubu ile posta ve kâğıt giderlerinden de tasarruf edilmesini sağlayacak.


Sabancı Vakfı Hibe Programları Kapsamında 12 Yılda 159 Projeye 23 Milyon Tl’Nin Üzerinde Destek Verdi

-SABANCI VAKFI HİBE PROGRAMLARI KAPSAMINDA 12 YILDA 159 PROJEYE 23 MİLYON TL’NİN ÜZERİNDE DESTEK VERDİ


Basına Ve Kamuoyuna Nafaka Hakkı Kadın Platformu, Kadınların Nafaka Hakkına Dokunulmaması Ve İstanbul Sözleşmesi’Nin Uygulanması İçin Siyasi Partilerin Kapısını Çalıyor

Nafaka Hakkı Kadın Platformu, Kadınların Nafaka Hakkına Dokunulmaması ve İstanbul Sözleşmesi’nin Uygulanması için Siyasi Partilerin Kapısını Çalıyor


17 Ağustos Depremi Şişli’De Anılıyor!

Şişli Belediyesi ve Toplumsal Afet Derneği 17 Ağustos Marmara Depremi’nin yıldönümünde etkinlikler düzenliyor. Cevahir AVM önünde gerçekleşecek olan etkinlikte depremde hayatını kaybedenler anılırken, olası bir depreme karşı da farkındalık yaratmak amaçlanıyor.


Tisk Yönetim Kurulu’Ndan Çalışanlara 1 Mayıs Emek Ve Dayanışma Günü Mesajı

TİSK Yönetim Kurulu, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.


Etiketler: PUBG, MOBILE, LITE, daha, içinYorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img