31 Ekim 2019 Perşembe 10:22

GÜNDEM

Pubg Mobıle Hilecilerle Savaşta Kararlı!

Pubg Mobıle Hilecilerle Savaşta Kararlı!

34volt » 34Volt

Dünyada ve Türkiye’den kullanıcılarının yorumlarını dikkate alan dünyanın en popüler mobil oyunu, adil oyun anlayışını güçlendirmek için yeni bir anti-hile sistemi devreye soktu. Yeni sistemle birlikte günde en az 3000 hileci oyundan men ediliyor.

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Dünyanın en popüler mobil oyunu olan PUBG MOBILE 2018’de ilk defa yayınlandığından bu yana, oyun içi hilelere karşı sıfır tolerans politikası uygulayarak adil ve sağlıklı bir oyun ortamı yaratmak için çalışmalarına devam ediyor. Oyun ekibi şimdi de gelişmiş gerçek zamanlı tespit teknolojisi barındıran, iyileştirilmiş bir anti-hile sistemi duyurdu.

Bu yeni hile tespit teknolojisi, şüpheli yazılım ve değiştirilmiş oyun verilerini tarayarak, sıradışı oyun aktivitelerini takip etme özelliğine sahip. Bu sayede hilecileri tespit etme ve oyundan men etme konusunda alınan kararların doğruluğunu sağlıyor. Sürekli değişen ve evrimleşen ‘hack’leme ve hile yöntemlerine karşı her defasında güncel kalabilmek için de, devasa ve sürekli büyüyen bir veritabanıyla karşılaştırma yaparak şüpheli yazılımları verimli bir şekilde tespit edebiliyor.

Bu yeni sisteme ek olarak, PUBG MOBILE’da her gün hile tespiti için yoğun bir şekilde çalışan yüzden fazla kişilik bir “anti-hile güvenlik ekibi” var. Güvenlik ekibi, oyunun raporlama sisteminden gelen bilgileri gözlemleyerek, yalnızca ek yazılım ve diğer hack veya hile yöntemleri kullananların oyun ortamından yasaklanmasını sağlıyor. Tespit yazılımı, gözlemleme ve oyunculardan gelen hile raporlarıyla birlikte bugüne kadar PUBG MOBILE geliştiricileri, birçok yeni hile yöntemlerini engellemeyi başarmakla kalmadı, günde en az 3000 hileciyi de oyundan 10 yıllığına men etmeye devam ediyor.

Türk oyunculardan gelen öneriler yeni bir özelliğe dönüştü

PUBG MOBILE Türkiye ekibi de özellikle oyundaki Sıralama konusunda, anti-hile yöntemlerine çok önem veriyor. Hile yöntemleri kullandıkları belirlenen ve sıralamanın üstlerinde yer alan birçok Türk oyuncu için bugüne kadar büyük cezalar verilmiş durumda. PUBG Mobile Türkiye topluluğu, PUBG Mobile’ın resmi Türkiye Facebook sayfasında, doğrulanmış hilecilerin ID’lerini düzenli olarak duyurmaya devam ediyor. Oyun içi raporlama ekranına hilecilerin ID numaralarının eklenmesi, Türk oyuncular tarafından talep edilen bir özellikti. Türk oyunculardan gelen bu talebi dikkate alan PUBG MOBILE geliştiricileri, en yeni 0.15.0 güncellemesiyle birlikte hilecilerin ID numarasını ekleyen özelliği getirdi.

Geliştiriciler güvenlik sistemini geliştirmeye devam ederken, oyuncuların da hile anlamında şüpheli gördüğü her türlü hareketi, oyun içi raporlama sisteminden kendilerine iletmelerini istiyor, oyunculardan gelen her türlü yorum ve önerileri dikkate almaya devam ediyor. Oyuncular tarafından gönderilen her rapor, detaylı şekilde araştırılıyor ve araştırma sonuçları, raporu gönderen oyunculara iletiliyor.

PUBG MOBILE’ı ücretsiz olarak iOS ve Android üzerinden indirebilirsiniz.

# # #

PUBG MOBILE’ı sosyal medyadan takip edin:

Facebook

YouTube

Discord

TEM Agency

PUBG MOBILE HAKKINDA

PUBG MOBILE, interaktif eğlence dünyasını 2017 yılında değiştiren fenomen PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS oyununu baz almaktadır. Oyunda 100’e kadar oyuncu, ıssız bir adaya paraşütle atlayarak hayatta kalan son kişi olmaya çalışıyor. Oyuncular etrafta silah, araç ve çeşitli kaynaklar bulmalı, tüm rakiplerini yenmeli ve giderek daralan oyun alanında hayatta kalmaya çalışmalıdır.İlginizi Çekebilir

Burun Estetiğinden Sonra Yapılmaması Gereken 12 Şey

Burun estetiğinden (rinoplasti) sonra bakımınıza dikkat etmek, ameliyata hazırlanmak kadar önemlidir. Yeni burnun ve burun kemiklerinin tamamen iyileşmesi altı haftayı bulacaktır. Bu süre içinde hiçbir şeyin ters gitmemesi için fazladan dikkat edip son derece özenli bir bakım uygulamanız gerekmektedir.


Undp Göç Ve Yerinden Edilme Sorununa Karşı Çözüm Ortaklarını Bir Araya Çağırıyor

Göç ve Yerinden Edilmeye Yönelik Yerel Çözümler Uluslararası Forumu Gaziantep Büyükşehir Belediyesi, UNDP, UNHCR, IOM, WALD, TBB ve UCLG-MEWA tarafından 26-27 Kasım tarihlerinde Gaziantep’te düzenleniyor.


Tuyed’İn Yeni Yönetimi Belli Oldu

Turizm Yazarları ve Gazetecileri Derneği'nin (TUYED) 12. Olağan Genel Kurul Toplantısı Ramada İstanbul Taksim Otel’de yapıldı. Genel kurulda, Kerem Köfteoğlu derneğin başkanlığına yeniden seçildi.


Socar Türkiye Ve İştirakleri 2019’Un En İyi İşverenleri!

GPTW’DAN SOCAR TÜRKİYE, STAR RAFİNERİ VE PETKİM ÖDÜLLE DÖNDÜ


Burs Bulma Ve Vermede Teknolojik Yeni Bir Dönem Başlıyor Bursverenler.Org

Yücel Kültür Vakfı, 50 yıllık köklü geçmişinde uzmanlaştığı burs alanında bugünlerde yepyeni bir açılım sunuyor. Burs arayan gençler ile burs veren sivil toplum kuruluşlarını tek çatı altında birleştiren bir platform yaratan Vakıf, bu platform ile daha fazla gencin burs olanaklarına kolayca ulaşmasını sağlarken, diğer yandan bireysel bağışçılara ve burs vermeyi planlayan köklü kurumlara da çok büyük kolaylıklar getiriyor.


Etiketler: PUBG, MOBILE, oyun, hile, devamYorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img