13 Ekim 2019 Pazar 11:02

GÜNDEM

Promexpo'da 35 Yıllık Gelenek Bozulmadı

Promexpo'da 35 Yıllık Gelenek Bozulmadı
Promexpo'da 35 Yıllık Gelenek Bozulmadı
Promexpo'da 35 Yıllık Gelenek Bozulmadı
Promexpo'da 35 Yıllık Gelenek Bozulmadı
Promexpo'da 35 Yıllık Gelenek Bozulmadı
Promexpo'da 35 Yıllık Gelenek Bozulmadı

34volt » 34Volt

PROMEXPO bu yıl da rekor ziyaretçi sayısına ulaştı

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Promosyon sektörünün heyecanla beklediği PROMEXPO 2019, bu yıl da yeni bir rekora imza attı. 200’ü aşkın üretici ve ithalatçı firmanın binlerce ürününü görücüye çıkardığı fuar, 20 binin üzerinde sektör profesyonelini ağırladı. Fuara teknolojik ve geri dönüşümlü promosyon ürünleri damgasını vurdu.

CNR Holding kuruluşlarından ITF İstanbul Fuarcılık A.Ş. organizasyonu ve Promotürk Derneği’nin işbirliğinde düzenlenen Kurumsal Hediye ve Promosyon Ürünleri Fuarı PROMEXPO 2019, 09 – 12 Ekim tarihleri arasında CNR EXPO İstanbul Fuar Merkezi’nde ziyaretçilerini ağırladı. Her yıl olduğu gibi bu yıl da promosyon sektöründeki tüm yenilikleri, gelişmeleri ve fırsatları sektör profesyonelleri ile buluşturan fuar, teknolojik ve geri dönüşümlü promosyon ürünleri ile ön plana çıktı. 35 yıldır sektörün yoğun ilgisi ile karşılaşan PROMEXPO, bu yıl da geleneği bozmadı. 200 üretici ve ithalatçı firmanın katıldığı fuarı 4 günde 49 ülkeden 20 binin üzerinde sektör profesyoneli ziyaret etti.

Yeni iş bağlantıları ticaret hacmini 5 katına çıkarılacak

Türkiye pazarında 20 milyar liralık bir ticaret hacmine ulaşan promosyon sektörü, kendileri için özel hazırlanan B2B alanında yeni iş fırsatları yakaladı. İş bağlantıları sayesinde dünya pazarlarına entegre olma yolunda önemli adımlar atan promosyon sektörü, ticaret hacmini 5 kat artırmak için çalışmalarını hızlandırdı. Promosyon sektörünün uluslararası nitelikteki tek buluşma platformu niteliğinde olan PROMEXPO 2019, bu yıl aralarında Bulgaristan, Mısır, Birleşik Arap Emirlikleri, Polonya, Romanya, İtalya, Almanya, Hindistan ve Rusya’nın da bulunduğu ülkelerden profesyonel alıcıları ağırladı. Deri ürünleri, tekstil ürünleri, dekorasyon ürünleri, ofis malzemeleri, kırtasiye, seramik, el aletleri, ev gereçleri, elektronik gereçler, oyuncaklar, çikolata ve şekerlemeye kadar geniş yelpazede ürünlerin sergilendiği fuar yerli yabancı katılımcı firmaları, sektör temsilcilerini tek çatı altında buluşturdu.

Deniz Kalendergil

0 212 465 74 74 - 2172İlginizi Çekebilir

Efsanevi Tekken Savaşçıları The Kıng Of Fıghters Allstar’A Geliyor

Netmarble’ın THE KING OF FIGHTERS ALLSTAR ile TEKKEN 7 iş birliği başlıyor


5. Tıbbi Tedarik Kongresi Aralık Ayında Ankara'da Yapılacak

Tıbbi Tedarikin Tüm Tarafları Sağlıkta Ortak Gelecek için Biraraya Gelecek


Tadilat Trendleri Açıklandı! Şehirler Rengini Belli Etti

Armut.com, son bir yılda 400 binin üzerindeki tadilat taleplerini inceleyerek Türkiye’nin Tadilat Trendleri raporunu hazırladı. Rapora göre; Türkiye’de en çok tercih edilen hizmetler boya badana, koltuk döşeme ve marangoz hizmetleri. Marangoz taleplerinin yükselen yıldızı “Montessori Yatak” olurken, boyada mint yeşili bu senenin en çok tercih edilen renklerinden. Yıl boyunca 1 milyar 623 milyon 815 bin TL değerinde tadilat hizmeti veren Armut’a gelen talepler arasında sallanan sandalye ve arı kovanı dikkat çekiyor.


Oart Altı Üstü Sergisi 25 Ekim 2019

Odeabank’ın sanat platformu O’Art, yeni sezon açılışını farklı disiplinlerden 7 sanatçının yer aldığı “Altı Üstü” isimli sergi ile gerçekleştirdi. 24 Ekim 2019 Perşembe akşamı sanatseverlerle buluşan serginin küratörlüğünü Begüm Alkoçlar üstlendi. Sergi, tüm dünyanın en sıcak gündemi haline gelen ekolojik krizin ortasında insanın sorun alanlarını ve bu sorunları nasıl algıladığını eleştiriyor.


İş Bankası’Ndan Çocuklara 12 Yılda 14 Milyon Kitap

Türkiye İş Bankası’nın Karneni Göster, Kitabını Al kampanyasının 12. yılında çocuklara “Siyah İnci” kitabı hediye edilecek


Etiketler: promosyon, ürünleri, PROMEXPO, sektör, PromosyonYorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img