5 Ekim 2019 Cumartesi 10:49

GÜNDEM

Promexpo’Da Geri Sayım Başladı

Promexpo’Da Geri Sayım Başladı

34volt » 34Volt

20 milyar liralık ticaret hacmi 100 milyar liraya taşınacak

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Türkiye’de 20 milyar liralık bir ticaret hacmine ulaşan promosyon sektörü PROMEXPO 2019 Fuarı’na odaklandı. Yerli ve yabancı 200 katılımcı, 1.000’den fazla marka ve 49 ülkeden 20 binin üzerinde ziyaretçinin beklendiği fuarda, sektörün yeni iş bağlantılarıyla global ticaretin kapılarını aralayarak, ticaret hacmini 100 milyar liraya taşıması hedefleniyor.

CNR Holding kuruluşlarından ITF İstanbul Fuarcılık A.Ş. organizasyonuyla ve Promotürk Derneği’nin işbirliğinde düzenlenecek olan Kurumsal Hediye ve Promosyon Ürünleri Fuarı PROMEXPO 2019, 09 – 12 Ekim tarihleri arasında CNR EXPO İstanbul Fuar Merkezi’nde kapılarını açıyor. Fuar her yıl olduğu gibi bu yıl da promosyon sektöründeki tüm yenilikleri, gelişmeleri ve fırsatları sektör profesyonelleri ile buluşturacak. Türkiye pazarında 20 milyar liralık bir ticaret hacmine ulaşan promosyon sektörü fuarda global ticaretin kapılarını aralayarak, dünya pazarlarına entegre olacak. Sektör ayrıca yerli ve yabancı 200 üretici ve ithalatçı firmanın katılacağı fuarda yeni iş bağlantıları yaparak, ticaret hacmini 100 milyar liraya çıkarmayı hedefliyor.

49 ülkeden 20.000 ziyaretçi

Promosyon sektörünün uluslararası nitelikteki tek buluşma platformu niteliğinde olan Kurumsal Hediye ve Promosyon Ürünleri Fuarı PROMEXPO 2019 Fuarı’na aralarında Bulgaristan, Mısır, Birleşik Arap Emirlikleri, Polonya, Romanya, İtalya, Almanya, Hindistan ve Rusya’nın da bulunduğu 49 ülkeden yüzde 40’ı yabancı 20 binin üzerinde ziyaretçi bekleniyor. Deri ürünleri, tekstil ürünleri, dekorasyon ürünleri, ofis malzemeleri, kırtasiye, seramik, el aletleri, ev gereçleri, elektronik gereçler, oyuncaklar, çikolata ve şekerlemeye kadar geniş yelpazede bir ürün yelpazesi sergileneceği fuar yerli yabancı katılımcı firmaları, sektör temsilcileriyle buluşturacak. Fuar kapsamında düzenlenecek seminerlerde ise katılımcılar sektöre dair gelişmelerle ilgili bilgi sahibi olacak.

Deniz Kalendergil

0 212 465 74 74 - 2172İlginizi Çekebilir

Kahve Dünyası’Nın Ocak Lezzeti Kestaneli Dondurma

“Hepimizin ortak noktası” Kahve Dünyası, “Dondurma tutkunları için yaz-kış fark etmez” diyor ve her ay menüsünde tadına doyulmaz bir başka dondurma çeşidine yer veriyor. Ocak ayında kışın vazgeçilmezlerinden biri olan kestaneyi dondurmayla buluşturan Kahve Dünyası, bu eşsiz lezzeti misafirlerine sadece bir ay boyunca sunuyor.


Dassault Systèmes Ve Geico Taikisha Geleceğin Otomobil Boyama Atölyesi İçin İş Birliğine Gitti

Dassault Systèmes ve Geico Taikisha Geleceğin Otomobil Boyama Atölyesi İçin İş Birliğine Gitti


Bir Peeling Hiç Bu Kadar Lezzetli Olmamıştı!

Ultra doğal bademlerle cilde gelen sağlık


Bilira Geleneksel Ama Etkinliğinde Bugün “Defi” Kavramı Ele Alınacak

BiLira, geçtiğimiz ay başladığı BiLira AMA (Ask Me Anything) etkinliklerinin ikincisini 9 Mayıs 2020 tarihinde gerçekleştirecek. Bu etkinlikte BiLira, geleceğin finansında Decentralised Finance – DeFi kavramı ile ilgili merak edilenleri masaya yatıracak.


Ermeni Cemaatinin Noel Bayramını Kutladı

İmamoğlu: “Azınlık kavramını bu şehrin hafızasından silmek isterim”


Etiketler: milyar, ticaret, Fuarı, yabancı, promosyonYorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img