18 Mayıs 2018 Cuma 16:26

GÜNDEM

Profilo Resim Yarışmasını Kazananlar Belli Oldu

Profilo Resim Yarışmasını Kazananlar Belli Oldu

34volt » 34Volt

Profilo Dayanıklı Ev Aletleri’nin, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’na özel düzenlediği “Benim Profilo’m” resim yarışması kazananları belli oldu.

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Detaylı bülten ve görselini ekte bilgilerinize sunarız.

Sevgiler,

Profilo Resim Yarışmasını Kazananlar Belli Oldu

Profilo Dayanıklı Ev Aletleri’nin, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’na özel düzenlediği “Benim Profilo’m” resim yarışması kazananları belli oldu.

Profilo Dayanıklı Ev Aletleri’nin düzenlediği 4-8 ile 8-12 yaş arasındaki çocukların başvurabildiği

“Geleceğin Profilo’su” temalı resim yarışması sonuçlandı.

Profilo Bayileri ve “benimprofilom.com” mikro sitesinden yarışmaya katılan eserler arasında yapılan jüri değerlendirmesi sonucunda, 4-8 yaş grubunda yarışmaya İstanbul’dan katılan Aylin Kılıçatan birinci, Ankara’dan katılan Leman Asya Sakarya ikinci ve Azra Çelik üçüncü oldu. İstanbul’dan katılan Şevval Orhun’un eseri ise jüri tarafından mansiyon ödülüne layık görüldü.

Yarışmanın 8-12 yaş grubu kategorisinde ise yarışmaya Atakum Samsun’dan katılan Nazlıcan Balım birinci, İstanbul’dan katılan Asya Elif Adıyaman ikinci, Şırnak’tan katılan Gülseren Abay üçüncü olurken, Erzurum’dan katılan Beril Su Yağan da mansiyon ödülünün sahibi oldu.

Yarışmanın her iki kategorisinin birincileri Sacred7 Travel “Ailemle Geziyorum” İstanbul Gezisi’nde, ikincileri Vialand Tema Park’ta, üçüncüleri ise Madame Tussauds’da eğlenceli bir gün geçirmeye hak kazanırken, her iki kategorinin 4.’sü de mansiyon ödülü olarak boya setinin sahibi oldu.İlginizi Çekebilir

Minik Mühendisler Metrogarden Avm’De!

Metrogarden AVM, 21 Temmuz – 20 Ağustos tarihleri arasında Robot Kodlama Atölyesi’yle çocukları hem eğlenmeye hem öğrenmeye davet ediyor. İleri robot teknolojisi ve kodlama mantığı ile tanışan çocuklar geleceğin mühendisleri olma yolunda ilk adımı atıyor.


İzmir Mobilya Osb’Ye Kaya Gibi Destek İzmir Mobilya Organize Sanayi Bölgesine Kavuşuyor

Büyük çoğunluğu Karabağlar’da faaliyet gösteren, üretim ve lojistik anlamında ciddi sıkıntılar yaşayan İzmirli mobilyacılar çözüm arıyor.


Kahvenin Büyülü Dünyasını Usla’Nın Barısta Temel Eğitimi İle Keşfedin

KAHVENİN BÜYÜLÜ DÜNYASINI USLA’NIN


Cloche İle Pastel Tonların Dansı

Cloche İlkbahar/Yaz 2018 koleksiyonunda pastel renkler ile yaza merhaba diyor.


Izipizi, Modanın Ötesinde Bir Yaşam Tarzı Sunuyor

Paris’in ikonik gözlük markası Izipizi, her yaştan insana farklı ihtiyaçlara yönelik güneş gözlükleri, bebek, çocuk ve yetişkin gözlükleri, ekran gözlükleri ve kayak gözlükleri ile hem şık hem fonksiyonel seçenekler sunuyor. Izipizi gözlükler, Türkiye’yi dünya trendleri ile tanıştırmada deneyimli Pop Corner’da ve Vakkorama’da satışa sunuluyor. www.popcorner.com.tr


Etiketler: katılan, Profilo, oldu, İstanbul, yarışmayaYorum Yazın

420

Üye olmadan yazmak istiyorum

Yorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img