10 Ekim 2019 Perşembe 13:16

GÜNDEM

Profesyonel Kablolama Çözümleri İçin Estap’Tan Proline

Profesyonel Kablolama Çözümleri İçin  Estap’Tan Proline

34volt » 34Volt

Türkiye kabinet sektöründe Türk Standartları Enstitüsü’nün (TSE) onaylandığı ilk firma olan Estap, son teknoloji kullanarak geliştirdiği ProLine duvar tipi kabinet serisi ile sektördeki farkını ortaya koymaya devam ediyor.

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

ProLine duvar tipi kabinetler özellikle ofis ortamları gibi daha az U boy gerektiren yatay segmentler için Legrand mühendisleri tarafından özel olarak tasarlandı. Estetik görünümlü, profesyonel ve kullanıcı dostu bir çözüm olmasının yanında güçlü ve kompakt yapısıyla da oldukça dikkat çekici bir ürün. 80 kilogram taşıma kapasitesi ile bilgi ağı içerisindeki tüm ihtyaçlarınızı sağlıyor. Duvar tipi çözümü ile birlikte tekerlek ve pinyon ayak kullanım imkanı ile de sizlerere dikili tip olarak masa altında veya başka bir ortamda hizmet edebiliyor.

Çıkarılabilen arka panel yapısı kabinetin kolay montajına imkan verirken, kabinet duvara asılmadan önce içindeki cihazların kablolaması yapılabiliyor. Kabinette bulunan4 yönden ulaşım imkanı, üst-alt kablo girişleri, arka panelde bulunan kapaklı kablo giriş holüve opsiyonel olarak sunulan ek gövdeli kabinet seçeneği ilekullanıcılar için erişim ve kullanım kolaylığı sağlamasının yanında düşük iş gücü, zamandan tasarruf ve maliyet etkin bir çözüm sunuyor. Ayarlanabilir 19’’ dikme ve zengin aksesuar imkanlarına sahip. Delikli üst kapak pasif hava sirkülasyonu sağlıyor. Aynı zamanda Fan grubu için delikli fan boşlukları bulunuyor.

Esenşehir Mah. Hale Sk. No:6/1 Ümraniye - İSTANBULİlginizi Çekebilir

Tezmaksan'dan 29 Nisan'da Başlayacak 5 Günlük ‘Ücretsiz Cnc Torna Eğitimi’

TEZMAKSAN 1 MAYIS’TA EMEKÇİLERİ UNUTMADI


Mg International Fragrance Company’Den Temizlik Dayanışması.

Dünya genelinde Let’s Do It! Foundation tarafından, Türkiye’de ise Sivil Yaşam Derneği koordinatörlüğünde organize edilen Dünya Temizlik Günü, 150 ülkede her yaştan milyonlarca gönüllü ile aynı anda dünyanın temizlendiği, tarihteki en büyük temizlik hareketidir.


Çocukları Güneşin Zararlarından Koruyacak 5 Yöntem

ÇOCUKLARI GÜNEŞİN ZARARLARINDAN KORUYACAK 5 YÖNTEM


İmamoğlu Bizim İstediğimiz Şey De Bu!

İftar sahibi Sadri Sarar: Bize CHP'ye oy vermeye sizin pozitif yaklaşımınız yönlendirdi!İmamoğlu: Bizim istediğimiz şey de bu!


Mars Sportif Mac Suadiye İle Büyümeyi Sürdürüyor

Türkiye’nin 13 ilindeki 90 kulübü ile en geniş spor kulübü zinciri olan Mars Sportif, Suadiye’deki The Shore Club’ın yerinde MAC olarak hizmet vermeye başladı.


Etiketler: için, olarak, tipi, çözüm, yanındaYorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img