29 Ekim 2016 Cumartesi 01:42

GÜNDEM

Prof. Dr. M. Murat Tuncer, Yeniden Yükseköğretim Kurulu Üyeliğine Seçildi


DHA » ANKARA,(DHA)

Görev süresi sona eren Yükseköğretim Kurul Üyesi Prof. Dr. M. Murat Tuncer'in, yeniden Yükseköğretim Kurulu Üyeliğine seçildiği açıklandı.

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Görev süresi sona eren Yükseköğretim Kurul Üyesi Prof. Dr. M. Murat Tuncer'in, yeniden Yükseköğretim Kurulu Üyeliğine seçildiği açıklandı.

Cumhurbaşkanlığı Basın Merkezinden konuyla ilgili yapılan açıklamada "Sayın Cumhurbaşkanımız, görev süresi 12/09/2016 tarihinde sona eren Prof. Dr. M. Murat TUNCER'i, 2547 sayılı Yükseköğretim Kanununun 6’ncı maddesinin b/1 bendi uyarınca, Yükseköğretim Kurulu Üyeliğine yeniden seçmişlerdir" denildi.İlginizi Çekebilir

Ak Partili Cevdet Yılmaz: Hak Ettikleri Cevabı Alıyorlar - Yeniden

Ak Parti Medyadan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve Bingöl Milletvekili Cevdet Yılmaz, birilerinin terör ve şiddeti araç olarak kullandığını belirterek, "Onlar da hak ettikleri cevabı alıyorlar. Almaya da devam edecekler" dedi.


Migros, Portakal Çiçeği Karnavalı İle Bahara “Hoş Geldin” Dedi

Migros’un katkılarıyla bu yıl 6’ncısı düzenlenen Adana Uluslararası Portakal Çiçeği Karnavalı, kentin birçok farklı noktasında birbirinden eğlenceli 120 farklı etkinlikle gerçekleşti. Migros’un düzenlediği etkinliklerin yoğun ilgi gördüğü karnavalda, yaklaşık 1,5 milyon kişi eğlenceli etkinliklerle bahara merhaba dedi.


Teknosa, Avrupa’Ya ‘Müşteri Odaklı Perakende Çağı’Nı Anlattı

Teknosa Genel Müdürü Bülent Gürcan, Berlin’de Avrupa teknoloji üreticilerinin ve perakendecilerinin liderlerini buluşturan European TCG Retail Summit etkinliğinde kesintisiz müşteri deneyimini anlattı. Konuşmasında değişen müşteri beklentilerini ve Teknosa'nın omnichannel (çoklu kanal) stratejisini paylaşan Gürcan, “Her müşterinin bir hikayesi var. Bizim amacımız müşterilerimizin hikayeleri içinde doğru şekilde yer almak” dedi.


Kaftan Giymenin 5 Yolu


“Misfest Zorlu Center” Çiçek Tasarımla, Sanat Doğayla Zorlu Center’Da Buluşuyor, 26 Mayıs 10 Haziran

26 Mayıs-10 Haziran tarihleri arasında sanatçılar, uluslararası bahçe ve çiçek tasarımcıları, mimarlar gibi farklı disiplinlerden tanınmış isimler, MİSFEST ZORLU CENTER’da bir araya geliyor.


Etiketler: Yükseköğretim, Prof, Murat, Kurulu, ÜyeliğineYorum Yazın

420

Üye olmadan yazmak istiyorum

Yorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img