31 Ekim 2019 Perşembe 14:09

GÜNDEM

Porsche Ve Lucasfilm Star Wars İçin Uzay Gemisi Tasarlıyor

Porsche Ve Lucasfilm Star Wars İçin Uzay Gemisi Tasarlıyor
Porsche Ve Lucasfilm Star Wars İçin Uzay Gemisi Tasarlıyor
Porsche Ve Lucasfilm Star Wars İçin Uzay Gemisi Tasarlıyor
Porsche Ve Lucasfilm Star Wars İçin Uzay Gemisi Tasarlıyor
Porsche Ve Lucasfilm Star Wars İçin Uzay Gemisi Tasarlıyor
Porsche Ve Lucasfilm Star Wars İçin Uzay Gemisi Tasarlıyor

34volt » 34Volt

Porsche AG ve efsanevi Star Wars filmlerinin yapımcısı Lucasfilm serinin son filmi “Star Wars: Skywalker’ın Yükselişi” için daha önce benzeri görülmemiş bir uzay gemisi tasarlıyor. Gemi, filmindünya prömiyerinde görücüye çıkacak.

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Uzay gemisinin Porsche tasarım DNA’sına sahip olacağını ifade eden Porsche AG Tasarım Departmanı Başkan Yardımcısı Michael Mauer,“Bu heyecan verici bir görev. İlk bakışta ortak bir yönlerinin olmadığı düşünülse de iki markanın da benzer bir tasarım felsefesi var. Star Wars tasarım ekibiyle sıkı işbirliği bizim için son derece olumlu bir gelişme. İki tarafın da bu işbirliğinden büyük avantajlar elde edeceğini düşünüyorum” dedi.

Lucasfilm Başkan Yardımcısı ve Yetkili Kreatif Direktör Doug Chiang ise “Star Wars ve Porsche markalarının küresel cazibesi bu markaların ikonik tasarımları ile şekilleniyor. Bu proje ile iki dünyayı birleştiriyoruz. Çok, çok uzakta olan bir galakside geçen egzotik bir filmi tasarlarken ve heyecan verici Porsche spor otomobiller geliştirirken ortaya konan hassas bir çalışma. Bu işbirliği, Porsche ve Star Wars’a layık olan heyecan verici yeni bir uzay gemisi yaratmak için iki markanın en iyi özelliklerini harmanlayacak inovatif bir tasarım vaat ediyor.” diye konuştu.

Tasarım ekibi, uzay gemisini tasarlamak ve uygun bir model oluşturmak için ilerleyen haftalarda düzenli olarak Stuttgart, Kaliforniya ve San Francisco’da buluşacak.

Modelin Aralık ayındaki “Star Wars: Skywalker’ın Yükselişi” filminin galasındaki resmi tanıtımına ek olarak Porsche, bu etkinlikte 4 Eylül tarihinde Dünya prömiyerini gerçekleştirdiği ilk tamamen elektrikli spor otomobili olan Taycan modelini de sergileyecek.

İki markanın hayranları uzay gemisinin heyecan verici geliştirme sürecini çevrim içi olarak www.thedesigneralliance.com adresinden takip edebilecekler.İlginizi Çekebilir

Bireyler De Kurumlar “E İmza” Diyor

E-imza kullanım alanları artıyor


Divan Pastaneleri Bodrum’Da Yeni Sezonu Açıyor

Bodrum’un en gözde lokasyonlarından Göltürkbükü’nde yer alan Divan Pastanesi Bodrum; sıcak yaz günlerine ferahlık katacak serinletici lezzetleri, yeni pasta çeşitleri, yazların olmazsa olmazı enfes dondurma çeşitleri ve mevsimin ruhunu yansıtan rengarenk macaronları ile misafirlerini ağırlamaya hazırlanıyor.


Vakıfbank’Tan Enflasyon Korumalı ‘Kazandıran Hesap’Lar

VakıfBank’tan enflasyon korumalı ‘Kazandıran Hesap’lar


Basın Bu¨lteni 6. Eker I Run Koşusu, Herkesi Sağlıklı Yaşam İçin Koşmaya Davet Ediyor

Eker’den 42. yılında Türkiye’nin ilk dağdan aşağı yol maratonu:


Bosch Termoteknik Geleneksel İftar Yemeğinde İş Ortaklarıyla Buluştu!

Isıtma soğutma sektörünün lider markalarından Bosch Termoteknik, geleneksel iftar yemeğini bu yıl, ‘Büyük ailemizle, iftar bereketi” konseptiyle Four Seasons Hotel at The Bosphorus’ta 15 Mayıs tarihinde gerçekleştirdi. Geleneklerin yaşatıldığı, özenle hazırlanan iftar yemeğine; Gaz Şirketlerinden üst düzey yetkililer, Bosch Termoteknik yetkili bayileri, servisleri, iş ortakları, çalışanları ve basın mensuplarından oluşan yaklaşık 600 davetli katıldı.


Etiketler: Porsche, tasarım, heyecan, verici, StarYorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img