22 Nisan 2019 Pazartesi 10:09

GÜNDEM

Pınar Çocuk Tiyatrosu’Ndan "Oyun Makinesi" Çocuklarla Buluşuyor

Pınar Çocuk Tiyatrosu’Ndan "Oyun Makinesi" Çocuklarla Buluşuyor
Pınar Çocuk Tiyatrosu’Ndan "Oyun Makinesi" Çocuklarla Buluşuyor
Pınar Çocuk Tiyatrosu’Ndan "Oyun Makinesi" Çocuklarla Buluşuyor

34volt » 34Volt

Pınar Çocuk Tiyatrosu’ndan "Oyun Makinesi"

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Türkiye’nin dört bir yanındaki milyonlarca çocuğu ücretsiz olarak tiyatroyla buluşturan Pınar Çocuk Tiyatrosu, 32. yılında “Oyun Makinesi” ile minik tiyatro severlerle buluşuyor. İlk gösterimini İzmir’de yapan Oyun Makinesi, Nisan - Mayıs aylarında okullarda gösterimde olmaya devam edecek.

Gıda sektörünün öncü markası olan Pınar’ın, çocukların gelişimlerine katkı sağlamak ve yaratıcılıklarına destek olmak amacıylakurduğu uluslararası ödüllü Pınar Çocuk Tiyatrosu, bu sezon perdelerini 32. kez Oyun Makinesi ile açtı. İzmir ve Samsun’un ardından 23 Nisan etkinlikleri kapsamında Denizli’de sahnelenen Oyun Makinesi Nisan ve Mayıs aylarında da okullarda çocuklarla buluşmaya devam edecek.

Pınar Çocuk Tiyatrosu tarafından sahneye konan “Oyun Makinesi”, iki kardeş olan Ege ve Elif’in yaz tatilini geçirmek üzere ailece babaannelerinden kalan çiftlik evine gitmesiyle başlayan heyecanlı bir serüveni anlatıyor. Çiftlikte teknolojiden uzak kaldıkları anda buldukları eski ama eğlenceli Oyun Makinesi ile seksek, ip atlama, körebe, köşe kapmaca gibi unutulan eski oyunları tekrar hatırlayarak yaşadıkları eğlenceli deneyimi anlatan interaktif oyun izleyicilerin de oyuna dahil olmalarını sağlıyor.

Kurulduğu günden bu yana kesintisiz olarak her yıl Anadolu’nun dört bir yanındaki çocukları tiyatronun ilham veren dünyası ile buluşturan Pınar Çocuk Tiyatrosu, bu sezon Oyun Makinesi ile yeni rotalarda minik izleyiciler ile buluşmaya devam edecek. 1987’den bu yana 81 ilde perdelerini açan Pınar Çocuk Tiyatrosu, Türkiye’nin tüm illerinde sahne almış tek çocuk tiyatrosu olma unvanını da taşıyor.

Pınar Çocuk Tiyatrosu ‘‘Oyun Makinası’’ Künye

Yazan: Yunus Emre Gümüş

Yöneten: Onur Pelister

Dekor-Kostüm Tasarımı: Malike Başkan

Müzik: Cengiz Ünal- Oya Bıyıklıoğlu

Genel Sanat Yönetmeni: Kıvanç Başkan

Tiyatro Müdürü: Cenk Oral

Oyuncular

Ceren Kulusoğlu

Çağla Nefes

Ercan Erdil

Umut Kolburanİlginizi Çekebilir

Skagen İle Rengini Yansıt

Skagen’in renklerin gücünü yansıtan beğenilen koleksiyonu Aaren Kulor, yeni renklerle zenginleşmeye devam ediyor. Yeşil renkteki yeni model, sportif şıklığı ve enerjik tasarımıyla herkesi içindeki rengi yansıtmaya çağırıyor.


Katar Serbest Bölgeleri İdaresi Qfza, Sunduğu Yatırım Fırsatlarını İstanbul’Da Düzenlenen Uluslararası Ticaret Zirvesinde Tanıtıyor

QFZA, Katar ile Türkiye arasındaki ikili ticari ilişkilerin ele alınacağı bir panele katıldı. Etkinlikte açılacak stantta, Katar Serbest Bölgeleri’nin Türkiye ve dünyadan yatırımcılara sunduğu fırsatlar tanıtılacak


İstihdam Seferberliğimizi Devam Ettiriyoruz

İstihdam Seferberliğimizi Devam Ettiriyoruz


Teb Cetelem Ve Psa Finans “Otomobil Finansmanı İş Ortaklığı” Sözleşmesini Yeniledi

TEB Cetelem ve PSA Finans başarıyla sürdürdükleri iş birliğini devam ettirmek üzere anlaşmalarını yeniledi. TEB Cetelem yenilenen sözleşme ile PSA Finans’ın finansal çözüm ortağı olarak Peugeot, Citroën, DS Automobiles ve Opel yetkili satıcılarında PSA Finans markası altında finansman hizmeti sağlamaya devam edecek.


Elektronik Müziğin Yaratıcı Sanatçısı Francesca Lombardo, Yeşil Bir Gelecek İçin Harekete Geçiyor!

İtalyan prodüktör ve DJ Francesca Lombardo, Vermont çıkışlı sivil toplum kuruluşu One Tree Planted ile işbirliğiyle ekolojik bir kampanyaya imza atıyor: Life of Releaf


Etiketler: Pınar, Oyun, Makinesi, Çocuk, TiyatrosuYorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img