8 Nisan 2019 Pazartesi 10:55

GÜNDEM

Phyto’Dan Saç Dökülmesine Karşı Etkili Bitkisel Çözümler!

Phyto’Dan Saç Dökülmesine Karşı Etkili Bitkisel Çözümler!
Phyto’Dan Saç Dökülmesine Karşı Etkili Bitkisel Çözümler!
Phyto’Dan Saç Dökülmesine Karşı Etkili Bitkisel Çözümler!
Phyto’Dan Saç Dökülmesine Karşı Etkili Bitkisel Çözümler!
Phyto’Dan Saç Dökülmesine Karşı Etkili Bitkisel Çözümler!
Phyto’Dan Saç Dökülmesine Karşı Etkili Bitkisel Çözümler!
Phyto’Dan Saç Dökülmesine Karşı Etkili Bitkisel Çözümler!
Phyto’Dan Saç Dökülmesine Karşı Etkili Bitkisel Çözümler!
Phyto’Dan Saç Dökülmesine Karşı Etkili Bitkisel Çözümler!
Phyto’Dan Saç Dökülmesine Karşı Etkili Bitkisel Çözümler!

34volt » 34Volt

PHYTO’DAN SAÇ DÖKÜLMESİNE KARŞI ETKİLİ BİTKİSEL ÇÖZÜMLER

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Gücünü bitkilerden ve doğal formüllerden alan PHYTO dökülen, incelen, canlılığını ve hacmini kaybetmiş saçlar için dökülme karşıtı ürünlerini sunuyor!

Tüm saç dökülmesi tipleri ve yoğun saç dökülmesi için Phyto’nun gücünü bitkilerden alarak geliştirdiği dökülme ürünleri ile tanışın!

Bütün saç dökülmesi problemlerine karşı geliştirdiği formüller ile Phyto saç dökülmesini yavaşlatırken saç büyümesini canlandırıyor. Phyto ile daha güçlü, kalın ve sağlıklı saçlar!

PHYTONOVATHRIX - Güçlendirici Enerji Verici Şampuan

Phytonovathrix Güçlendirici Enerji Verici Şampuan içeriğindeki doğal guarana özü saça güç ve esneklik verirken, kırmızı alg özü saçınıza koruyucu bir kılıf etkisi sunuyor. Daha güçlü, daha canlı ve daha güzel saçlara kavuşmanın ilk adımı olan şampuan saç derinizi tedaviye hazırlayarak enerji veriyor. Islak saçınıza uygulayıp, nazikçe masaj yaparak 2 dakika bekletip durulayarak şampuanı kullanabilirsiniz.

Fiyat: 129 TL

PHYTOPOLLEINE

%100 bitkisel içerikli Phytopolleine konsantre şampuan öncesi saçınıza uygulanarak saç derinizi arındırıyor ve canlılık sağlıyor. Kepek ve kaşıntı problemlerini çözmeye destek olan konsantre tüm saç tipleri için uygulanabiliyor. Haftada bir kez saç derinize uyarıcı bakım niteliğinde uygulayarak saç büyümenizi destekleyebilirsiniz.

Fiyat: 189 TL

PHYTOLOGIST 15 Şampuan

İçeriğindeki guarana, kakao, kırmızı alg ve at kuyruğu özleri ile saç derisini uyararak gücünü kazandırmaya destek olan Phytologist 15, tüm saç dökülmesi tipleri ve ince telli saçlar için tedavi bakımı sunuyor. Saça hacmini ve gücünü yeniden kazandırmaya yardımcı olan tedavi şampuanı, Phytologist 15 serum ile beraber kullanımında gözle görünür bir sonuç sağlıyor. Haftada 3-4 kez bakım şampuanınız ile kullanabilirsiniz.

Fiyat: 109 TL

PHYTOLOGIST 15 Serum

Phytologist 15 aktif serumu %100 bitkisel formülü ile saç dökülmesini yavaşlatarak daha güçlü ve sağlıklı yeni saç telleri vaat ediyor. Doğal içeriğindeki kakao, çin takkesi ve hint kantaronu özleri saç tellerini derinize daha sağlam bir şekilde bağlıyor. Şampuandan sonrası sonra nemli saç derisine, seyrelmiş bölgelere çizgi şeklinde uygulayarak kullanacağınız durulanmayan serum yepyeni ve güçlü saç tellerinin oluşmasını destekliyor. Phytologist 15 şampuan ile tamamlanan tedavi, minimum 3 ay boyunca haftada 3 kez olmak üzere kullanılıyor.

PHYTOCYANE Şampuan (Kadın Tipi Dönemsel Saç Dökülmesi)

Stres, yorgunluk, hamilelik, kilo kaybı gibi nedenlerle dökülen saçlarınıza tedavi sunan Phytocyane, kadın tipi saç dökülmesini tedavi etmek amaçlı geliştirildi.

Phytocyane şampuan saçınızı derinlemesine besleyerek saçlarınızın yenilenmesini ve güçlü saçlara kavuşmanızı sağlıyor. ve olgun bir görünümde olmasını sağlıyor. İçeriğinde bulunan ginkgo biolba, B6 vitamini ve kınakına ekstresi ile hücresel metobalizmanın etkinleşmesine destek oluyor.

Fiyat: 104 TL

PHYTOCYANE Tedavi Serumu (Kadın Tipi Dönemsel Saç Dökülmesi)

Phytocyane serisinin ikinci adımı olan tedavi serumu saça güç desteği sağlıyor. İçeriğindeki ginkgo biloba özleri, saç köklerinin etrafını korurken, yenilenmesine destek oluyor. Serum, ipek proteinleri ve B5-B6 vitaminleriyle geliştirilmiş formülü sayesinde ışıltılı, güçlü ve sağlıklı saçlar sunuyor. Haftada 2-3 ampulü ıslak saç derinize masaj yaparak durulamadan uygulayacağınız serum ihtiyacınız olan doğal ve eşsiz tedaviyi sunuyor.

Fiyat: 324 TL

PHYTOLIUM GÜÇLENDİRİCİ ŞAMPUAN (Erkek Tipi Kronik Saç Dökülmesi)

Erkek tipi kronik saç dökülmesi için geliştirilmiş Phytolium Şampuan ilk uygulamadan itibaren saçın canlılığını, gücünü ve yoğunluğunu geri kazandırıyor. Uyarıcı etkili katırtırnağı ekstresi ile saç soğanına enerji vererek deriyi güçlendiren şampuan kınakına kabuğu birleşimi ile saçınıza canlılık kazandırıyor. Haftada 2-3 kez ıslak saça masaj yaparak uygulanan PHYTOLIUM Güçlendirici şampuan ile güçlü ve sağlıklı saçların ilk adımı tamamlanıyor.

Fiyat: 104 TL

PHYTOLIUM 4 Tedavi Serumu (Erkek Tipi Kronik Saç Dökülmesi)

Doğal esansiyel yağ içeren formülü ile saç tellerinin yaşam süresini uzatarak, serenoa özü ile saç dökülmesinin engelleyen Phytolium 4 serumu dökülme karşıtı güçlü bir tedavi sunuyor ve saç büyümesini destekliyor. Adaçayı, biberiye, limon, selvi ve kajeputun yağları, arındırıcı ve uyarıcı etki yaratırken, ylang ylang yağı, yüzeydeki mikro dolaşımı artırmaya yardımcı oluyor. Serum ıslak saç derisine masaj yaparak haftada 2-3 kez uygulanıyor.

Fiyat: 399TL

PHYTOPHANERE

Saç ve tırnakların uzamasını destekleyen ve güçlendiren Phytophanere doğal içeriği ve vitaminleri ile saça güç, büyüme ve hacim kazandırıyor ve tırnak gelişimini güçlendiriyor. Hodan ve pirinç kepeği yağı ile zenginleştirilmiş formülü ve bol vitaminli yapısı ile Phytopahenere hem sizin hem de aileniz için destekleyici bir ürün özelliğinde.

Fiyat: 349TL (120*2:240 kapsül olarak satılmaktadır)

Phyto Hakkında:

Patrick Ales tarafından 1950’li yıllarda açılan bir kuaför salonu Phyto’nun ortaya çıkmasındaki en büyük etkenlerden birini oluşturmaktadır. Salonda gerçekleştirdiği işlemler sonucunda, kullanılan kimyasal ürünlerin ellerine fazlasıyla zarar verdiğini fark eden Patrick Ales, saçlara ve saç derisine de aynı şekilde zarar verebileceklerini öngörerek bitkisel ve doğal çözümler arama yolunda Phyto’yu yaratmıştır. 50 yıl önce kurulan Phyto, doğal içerik kullanımı deneyimi ile saça bitkisel ve bilimsel bir yaklaşım getirmektedir.

Bu yaklaşım, entegre bir araştırma laboratuvarına, bilimsel ekiplere, hastanelerin ve araştırma merkezlerinin çeşitli ortaklıklarına dayanmaktadır. Patentli aktif bileşenler, teknik ve yenilikçi saç bakımı için geliştirilmektedir. Sağlıklı saç derisi ve bakımlı saçlar için Phyto gücünü bitkilerden almaktadır.İlginizi Çekebilir

Davutoğlu' Nun Ekibine İş Dünyasından Önemli Transfer!

Geçtiğimiz hafta sonu Ahmet Davutoğlu, kurucular kurulu üyeleriyle Bolu Büyük Abant Oteli' nde kamp yaptı. Avrasya Sanayi ve İşadamları Derneği (ASİAD) Genel Başkanı Ömer Faruk Başaran, hafta sonu kampa katıldı ve Ahmet Davutoğlu' nun partiye katılma teklifini kabul etti. Yoğun bir ilginin olduğu toplantıda teşkilat yapılanması tamamlanan partinin, tüm illerde oluşturulan isim havuzlarından çalışmak isteyenlerle görüşmeler ve atamalar yapıldı. Bir hafta içinde partinin kurulacağı, Ankara’ da genel merkez ve İstanbul’ da il başkanlığı binalarının tutulduğu gelen haberler arasında.


Tskb’Den Türkiye’Nin Sürdürülebilirlik Yolculuğuna Çok Yönlü Destek

5 Haziran Dünya Çevre Günü nedeniyle, iklim değişikliğiyle mücadelenin önemine bir kez daha dikkat çeken TSKB Genel Müdür Yardımcısı Ece Börü, bu konuda ekonominin tüm aktörlerine önemli görevler düştüğünü belirtti. Uzun yıllardır finans sektörünün dönüştürücü etkisine inanarak çalıştıklarını belirten Börü, TSKB’nin iklim değişikliği etkilerinin azaltılması, çevre dostu yatırımların ve düşük karbonlu ekonominin desteklenmesi temel yaklaşımıyla elde ettiği dikkat çekici sonuçları paylaştı.


Kip Ceremony Koleksiyonu İle Göz Alıcı Şıklık

KİP, ‘Ceremony Koleksiyonu’ ile erkeklere düğün ve davetlerde göz alıcı şıklık sunuyor. KİP ‘Ceremony Koleksiyonu’ mağazalarda ve www.kip.com.tr ‘de satışa sunuldu.


Kuveyt Türk’Ten Anadolu Sanayi Devrimi Kitabı

‘Değerlerimizle büyüyoruz’ anlayışıyla medeniyetimizin sahip olduğu yerel ve milli değerlerin korunması, yaşatılması ve geliştirilmesi gayesiyle bugüne kadar birçok sosyal sorumluluk projesine destek veren Kuveyt Türk, ilim dünyasının istifadesine sunmak ve gelecek kuşaklara kaynak bırakmak amacıyla hayata geçirdiği prestij eserler serisine yeni bir eser dahil etti. Prof. Dr. Ahmet Kala tarafından kaleme alınan Anadolu Sanayi Devrimi kitabında, özellikle Selçuklu ve Osmanlı dönemindeki tarım uygulamaları ve Anadolu sanayi devrimiyle zenginleşen İpek Yolu şehirleri anlatılıyor. Kitapta İslam medeniyetinin iktisadi, sosyal ve kültürel temellerine de yer veriliyor.


56 Ülkeden 1200 Katılımcı Yatırım İçin İstanbul’Da Buluştu

Cumhurbaşkanlığı Yatırım Ofisi’nin ev sahipliğinde, İslam İşbirliği Teşkilatı (İİT) ve İslam Kalkınma Bankası işbirliğiyle düzenlenen “İslam İşbirliği Teşkilatı Üst Düzey Kamu ve Özel Sektör Yatırım Konferansı” resmi açılışı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın teşrifleri ile gerçekleşti.


Etiketler: için, Phyto, güçlü, Fiyat,, tedaviYorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img