29 Haziran 2017 Perşembe 13:42

BLOG

Petya Virüsü Nasıl Önlenir

Petya Virüsü Nasıl Önlenir

34VOLT

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Sevgili İstanbullular bir hayal edin. Sabah kalkıyorsunuz metro çalışmıyor! Elektrikler yok! Bankalar çalışmıyor! Bankamatikler para vermiyor! Kredi kartları çalışmıyor! Hayat ne zor olur değil mi? Bu felaketi Ukrayna yaşadı! Teknoloji nimetleri kadar külfetleri ile de hızla ilerliyor. Siber saldırganların icraatları hız kesmeden devam ediyor. Bilgi güvenliğini hedef alan Petya dünyanın yeni kâbusu oldu. Bu Petya virüsü kâbusu Ukrayna ve Rusya’da gerçek oldu! Petya bir kadın ismi ve Bulgarca! Baba Vanga Apokalipsis için Petya'yı seçmiş olabilir mi?


Baba Vanga ve The Shadow Brooker

Bence kamuoyu Petya virüsünün ismine takılmadı ama ben bunu önemli buluyorum! Dünya finansal bir hercümerce bir Apokalipsis'e hazırlanıyor! Dünyanın en tehlikeli virüsüne neden Bulgarca bir isim seçildi? Hristiyan inancına göre Apokalipsis kelimesi Apokalipto kelimesinden gelir anlamı örtüyü perdeyi kaldırmak demektir! Bulgar Kahin Baba Vanga yani Vanga Nene ile Petya virüsü arasında bağ kurmamız gerekir derim ben! İddialar odur ki bu virüsün yaratıcısı ya da yaratıcılarına Shadows Brooker deniyor? Neden Shadows Brooker? Finansal perdelerin arkasındaki kirli ilişkileri görmeye hazır mısınız!

WannaCry siber saldırısından tırsarken daha tehlikelisi geldi. Dünya çapında yayılma tehlikesi olan bu fidye yazılımı 27 Haziran 2017 tarihinde başladı.Virüs aslında metamorfoz geçirdi. ABD'nin National Security Agency yani NSA dediğimiz kurumundan Fuzzbunch adlı exploit takımı çalındı.

Blog Yazısının Devamını Buradan Okuyabilirsinizİlginizi Çekebilir

Mete’Den 3 Büyük Derece Daha!

Milli Okçumuz Mete Gazoz, Romanya’nın Bükreş kentinde düzenlenen Avrupa Grand Prix 2019 yarışlarının sıralama turlarında, yaptığı atışlar sonucunda 3 büyük rekor daha kırdı! Sıralama turlarında Gazoz, aldığı 698 puanla 1. olarak Gençler Dünya ve Büyükler Avrupa Rekolarının yeni sahibi oldu!


İzmir Ve Manisalı Maden İhracatçılarının Gurur Gecesi

Türkiye’nin yeraltı zenginliklerini ekonomiye kazandıran ve 2018 yılında ülkemize 4.7 milyar dolar döviz sağlayan Madencilik sektörü daha katma değerli ihracat için İzmir Çeşme’de “Sektör Toplantısı” ve “Maden İhracatının Yıldızları” ödül töreninde bir araya geldi. 2018 yılındaki ihracat rakamları ile ihracatın yıldızı olan 22 İzmir ve Manisalı maden ihracatçısı firma ödüllerine kavuştu.


Yeni Nesil Suv Araçlar Türk Mühendislerinin İmzasını Taşıyacak

YENİ NESİL SUV ARAÇLAR TÜRK MÜHENDİSLERİNİN


92 Yaşındaki Kitre Sanatçısına Anlamlı Anneler Günü Ziyareti

Batıgöz Sağlık Grubu


Şehrin Yeni Elektronik Müzik Markası Rx Mart Ayında Da Dans Severlerin Tek Adresi Olacak!

ŞEHRİN YENİ ELEKTRONİK MÜZİK MARKASI RX, BİRBİRİNDEN DEĞERLİ PERFORMANSLARLA MART AYINDA DA DANS SEVERLERİN TEK ADRESİ OLACAK!


Etiketler: Petya, Vanga, çalışmıyor, Baba, ApokalipsisYorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img