29 Haziran 2017 Perşembe 13:42

BLOG

Petya Virüsü Nasıl Önlenir

Petya Virüsü Nasıl Önlenir

34VOLT

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Sevgili İstanbullular bir hayal edin. Sabah kalkıyorsunuz metro çalışmıyor! Elektrikler yok! Bankalar çalışmıyor! Bankamatikler para vermiyor! Kredi kartları çalışmıyor! Hayat ne zor olur değil mi? Bu felaketi Ukrayna yaşadı! Teknoloji nimetleri kadar külfetleri ile de hızla ilerliyor. Siber saldırganların icraatları hız kesmeden devam ediyor. Bilgi güvenliğini hedef alan Petya dünyanın yeni kâbusu oldu. Bu Petya virüsü kâbusu Ukrayna ve Rusya’da gerçek oldu! Petya bir kadın ismi ve Bulgarca! Baba Vanga Apokalipsis için Petya'yı seçmiş olabilir mi?


Baba Vanga ve The Shadow Brooker

Bence kamuoyu Petya virüsünün ismine takılmadı ama ben bunu önemli buluyorum! Dünya finansal bir hercümerce bir Apokalipsis'e hazırlanıyor! Dünyanın en tehlikeli virüsüne neden Bulgarca bir isim seçildi? Hristiyan inancına göre Apokalipsis kelimesi Apokalipto kelimesinden gelir anlamı örtüyü perdeyi kaldırmak demektir! Bulgar Kahin Baba Vanga yani Vanga Nene ile Petya virüsü arasında bağ kurmamız gerekir derim ben! İddialar odur ki bu virüsün yaratıcısı ya da yaratıcılarına Shadows Brooker deniyor? Neden Shadows Brooker? Finansal perdelerin arkasındaki kirli ilişkileri görmeye hazır mısınız!

WannaCry siber saldırısından tırsarken daha tehlikelisi geldi. Dünya çapında yayılma tehlikesi olan bu fidye yazılımı 27 Haziran 2017 tarihinde başladı.Virüs aslında metamorfoz geçirdi. ABD'nin National Security Agency yani NSA dediğimiz kurumundan Fuzzbunch adlı exploit takımı çalındı.

Blog Yazısının Devamını Buradan Okuyabilirsinizİlginizi Çekebilir

James Arthur ‘Live İn Concert’ Kapsamında Regnum Carya’Da

Geçtiğimiz yıl Dua Lipa, Rita Ora, Tom Jones ve Anne Marie gibi dünyaca ünlü isimleri ağırlayan Regnum Carya’nın Live in Concert serisinin bu yılki ilk ismi belli oldu. Kazandığı X Factor yarışmasındaki birincilikle, müzik dünyasında hızla yükselen ve Impossible, You Deserve Better, Ain’t Won’t Let Go gibi hitlere hayat veren İngiliz star James Arthur, 18 Haziran’da Live in Concert kapsamında Regnum Carya sahnesinde olacak.


Günaydın Yepyeni Konseptiyle Suadiye’De

Yepyeni Konsepti ile Suadiye’de Kapılarını Açan Günaydın,


*Bugün Dünya Emoji Günü Türkiye 14. Sırada

2014 yılından beri her 17 Temmuz’da kutlanan Dünya Emoji Günü markaların da radarına girdi. Birçok firma bu güne özel olarak emojili paylaşımlar yaparken, emoji dilini yılın geri kalanında da kullanan markalar var.


Sandoz Türkiye‘Nin Uzmanlık Ürünleri İş Birimi Direktörü Tolga Süha Balkan Oldu

Sandoz Türkiye‘nin Uzmanlık Ürünleri İş Birimi Direktörü Tolga Süha Balkan Oldu


Mlpcare 30 Bin Kişiye İşitme Taraması Yapacak

Medical Park ve Liv Hospital markaları ile sağlık hizmetleri alanında Türkiye’nin öncü kurumlarından olan MLP Care toplumda sık görülen sağlık sorunlarından biri olan işitme kaybına yönelik bir sosyal sorumluluk projesini hayata geçirdi. İşitme cihazları alanında Türkiye’nin önde gelen şirketlerinden Doğuş Medikal / Loreca işbirliğinde yürütülen proje kapsamında 3 ay boyunca İstanbul ve Kocaeli’nde 30 bin çocuk ve yetişkine işitme testi yapılacak.


Etiketler: Petya, Vanga, çalışmıyor, Baba, ApokalipsisYorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

Blog Haberler
img