17 Mayıs 2019 Cuma 17:08

GÜNDEM

Pepsico’Nun Kurumsal İletişim Çalışmaları Da Artık Medyaevi’Nde

Pepsico’Nun Kurumsal İletişim Çalışmaları Da Artık Medyaevi’Nde

34volt » 34Volt

PepsiCo ürünleri, dünyanın dört bir yanındaki 200’den fazla ülke ve bölgede, tüketiciler tarafından günde bir milyar kez, beğeniyle tüketiliyor. PepsiCo; Frito Lay, Gatorade, Pepsi Cola, Quaker ve Tropicana şirketlerinin sunduğu yiyecek ve içecek portföyü ile 2018 yılında 64 milyar doların üzerinde net gelir elde etti. PepsiCo’nun geniş yiyecek ve içecek ürün portföyü, her biri yıllık 1 milyar doları aşan perakende satışına sahip 22 ayrı markanın dâhil olduğu yüzlerce yiyecek ve içecek ürününü kapsıyor.

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com


İlginizi Çekebilir

Filo Kiralama Şirketi Arval'dan 2018'De Güçlü Büyüme

Arval tam kapsamlı araç ve filo kiralama çözümleri, yaklaşık 7000 çalışanının katkılarıyla 29 ülkede sunuluyor. 2018 finansal sonuçlarını açıklayan Arval, kiralanmış filosunu yüzde 8,2 büyüterek 1 milyon 193 bin 910 taşıta ulaştı. Sipariş edilen taşıt sayısı da bir önceki yılın aynı dönemine göre yüzde 9 artarak 353 bin 302 oldu. Sözleşme bitiminde satılan taşıtların sayısı ise 2017 yılına göre aynı seviyede kalarak 254 bin 207 olarak kaydedildi.


Kadir Has Üniversitesi “Yapı Merkezi” Ve “Yüksel Proje” İşbirliği Anlaşmaları İmzaladı

“DÜNYAYA ÖRNEK OLACAK BİR MODELİ BERABER İNŞA EDİYORUZ”


Tüksiad 12. Genel Kurulu’Nda Kuruyemiş Sektörü Masaya Yatırılacak

Tüm Kuruyemiş Sanayicileri ve İş Adamları Derneği (TÜKSİAD), düzenleyeceği 12. Genel Kurul vesilesi ile basın mensuplarıyla bir araya gelecek.


Bosch Termoteknik Tarafından İş Ortaklarına ‘Teknik Destek Merkezi’ Hizmeti!

Müşteri odaklı hizmet ve çözümlere büyük önem veren Bosch Termoteknik, iş ortaklarının hayatını kolaylaştırmak için Mart ayında yeni bir proje daha geliştirdi. İş ortaklarına sunulan “Teknik Destek Merkezi” ile Bosch Termoteknik; ürün montajlarında, arıza teşhis ve çözümlerinde, ürünlerle ilgili tüm sorularda iş ortaklarına destek sağlayacak.


Gerhard Gross “Mobilite Hizmetleri Dünyayı Değiştiriyor”

MBFH CEO’su Gerhard Gross İstanbul Bilgi Üniversitesi öğrencileriyle buluştu


Etiketler: Pepsico, Kurumsal, İletişim, Çalışmaları, ArtıkYorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img