14 Kasım 2019 Perşembe 12:02

GÜNDEM

Penta Teknoloji, Endüstriyel Baskı Çözümü Printronix’İn Yetkili Dağıtıcısı Oldu

Penta Teknoloji, Endüstriyel Baskı Çözümü Printronix’İn Yetkili Dağıtıcısı Oldu
Penta Teknoloji, Endüstriyel Baskı Çözümü Printronix’İn Yetkili Dağıtıcısı Oldu
Penta Teknoloji, Endüstriyel Baskı Çözümü Printronix’İn Yetkili Dağıtıcısı Oldu
Penta Teknoloji, Endüstriyel Baskı Çözümü Printronix’İn Yetkili Dağıtıcısı Oldu
Penta Teknoloji, Endüstriyel Baskı Çözümü Printronix’İn Yetkili Dağıtıcısı Oldu

34volt » 34Volt

Bilgisayar, yazılım ve donanım ürünleri başta olmak üzere, 29 yıldır bilgi teknolojileri ürünlerinin dağıtımını gerçekleştiren Penta Teknoloji; endüstriyel baskı çözümlerinde dünya liderlerinden biri olan Printronix’in Türkiye’deki yetkili dağıtıcısı oldu

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Türkiye’nin önde gelen katma değerli teknoloji dağıtıcılarından biri olan Penta Teknoloji, endüstriyel baskı çözümleri ürünleri alanında dünyanın en büyük markalarından Printronix’in Türkiye’deki yetkili dağıtıcısı oldu.

İmzalanan sözleşme kapsamında Penta Teknoloji, Printronix ve TallyGenicom satır (line matrix) yazıcılarının yanı sıra, nokta vuruşlu (serial dot matrix) yazıcı modellerinin de Türkiye’deki dağıtıcılığını üstlenecek.

Üretim, lojistik, FMCG ve bankacılık gibi farklı sektörlere hitap eden Printronix yazıcılarının kullanım alanı ise oldukça geniş. Üretimden satışa, muhasebeden satın almaya kadar birçok departmanın fatura, irsaliye, ürün etiketleri, barkod basımı gibi farklı boyutta ve nitelikteki baskı ihtiyaçları için kullanılan Printronix yazıcılar, hem zaman tasarrufu hem de maliyet avantajı sağlıyor.

Printronix yazıcılar özel iklimlendirme ortamlarına (nem, toz, sıcaklık) ihtiyaç duymaması sayesinde, iklim kontrolü olmayan zor ortamlarda bile her zaman kaliteli baskı alınmasını sağlayarak güvenilir bir şekilde çalışabiliyor. Printronix, yüksek adetli baskı ihtiyacı için satır yazıcılarını; daha orta ölçekli baskı ihtiyaçları için ise nokta vuruşlu yazıcı modellerini en uygun seçenek olarak müşterilere sunuyor.

Printronix’in Penta Teknolojiyle iş birliği sonrası, Türkiye pazarında faaliyetlerini genişletmesi bekleniyor.

Printronix’i daha fazla müşteriyle buluşturma hedefi

Printronix markasını daha fazla müşteriye ulaştırmak istediklerini söyleyen Penta Teknoloji Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Fatih Erünsal, “Dağıtıcılığını yaptığımız markaların ve iş ortaklarımızın hem bilişim pazarını hem de iş hacimlerini büyütmeleri için Penta Teknoloji olarak sektöre değer katmaya devam ediyoruz. Endüstriyel baskı alanında öncü Printronix, özellikle imalat, otomotiv ve gıda üreticileri ile lojistik alanında hızlı ve kaliteli baskı sağlayan, maliyet avantajına sahip ve dayanıklılığı yüksek ürünler sunuyor. Uzman ekibimiz ve yaygın iş ortağı kanalımızla farklı ölçek ve sektörde bulunan müşterilerimize Printronix ürünleriyle ulaşmayı ve Printronix’in pazardaki varlığını güçlendirmeyi amaçlıyoruz. Ayrıca ileri teknoloji yazıcı çözümleriyle donatılmış Penta Baskı Teknolojileri Merkezi’mizde, hem iş ortaklarımıza hem de iş ortaklarımızın müşterilerine Printronix ürünlerini satış öncesi deneyimleme olanağını sunuyoruz.” değerlendirmesinde bulundu.

Printronix EMEA Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Başkan Yardımcısı Rosemarie Zito ise varılan anlaşma sonrası “Penta Teknoloji’nin yetkili dağıtıcımız olması bizleri oldukça memnun etti. Ülke çapında bayilik oluşturmada müthiş bir geçmişe sahip olması iş çözümlerimizin yayılmasını büyük ölçüde destekleyecek. İnanıyoruz ki Penta Teknoloji, müşterilerimize çözümlerimizi ulaştırma noktasında en iyi şekilde destek olacak.” diye belirtti.

Penta Teknoloji Hakkında

Printronix Hakkında:

1974 yılında Irvine, California’da kurulan Printronix, en yüksek kalitede satır ve nokta vuruşlu yazıcılar sunan, endüstriyel baskı çözümlerinde dünya lideri firmalardan biridir. Zorlu ortamlar için en dayanıklı yazıcı, sarf malzemesi, servis ve parça seçenekleri ile yüksek güvenilirlik ve düşük maliyetli baskı çözümleri sunar. Endüstriyel baskı endüstrisinde en güvenilir markalardan iki tanesi olan Printronix ve TallyGenicom’u bünyesinde bulunduran firmanın yazıcı ürünleri, dünya genelinde üretim, lojistik, perakende, yiyecek ve içecek, bankacılık, devlet kurumları ve diğer işletmelerde kullanılmaktadır.

Lorbi Tanıtım ve Halkla İlişkilerİlginizi Çekebilir

Orkid'in Desteklediği Filenin Sultanları Yine Tarih Yazdı

ORKİD’İN DESTEKLEDİĞİ FİLENİN SULTANLARI YİNE TARİH YAZDI


Garanti Bbva Partners’In 2019 2020 İlk Dönem Başvuruları Başlıyor

Uzun yıllardır yürüttüğü ve stratejik olarak önceliklendirdiği girişimcilik çalışmaları ile girişimcileri destekleyen Garanti BBVA tarafından hayata geçirilen Garanti BBVA Partners’ın yeni dönem başvuruları başlıyor. Girişimcilik eko sistemine olan katkısı ile fark yaratan Garanti BBVA Partners’a başvurular 3 – 17 Temmuz tarihleri arasında gerçekleştirilebilecek.


2018’De Her İki Endüstriyel Bilgisayardan Biri Siber Saldırıya Uğradı

2018’de Kaspersky Lab, ürünleri tarafından korunan ve kurumların endüstriyel altyapısının bir parçası olarak kabul edilen Endüstriyel Kontrol Sistemi (ICS) bilgisayarlarının neredeyse yarısında zararlı yazılım aktivitesi tespit etti ve bunları engelledi. Bu durumdan en çok etkilenen ülkelerin başında Vietnam, Cezayir ve Tunus geliyor. Kaspersky Lab ICS CERT’in 2018’in 1. yarısına ait endüstriyel tehdit alanı raporunda elde edilen önemli bulgulardan bazıları bunlar oldu.


Kevin Costner Ve Woody Harrelson’Un Başrolleri Paylaştığı The Hıghwaymen’İn Avrupa Prömiyeri Gerçekleşti!

**South by Southwest Film Festivali 2019 Resmi Seçkisi*


Ali Poyrazoğlu ‘Tak Tak Takıntı’ İle 16 Kasım Cumartesi Trump Kültür Ve Gösteri Merkezi’Nde

Ali Poyrazoğlu'nun oyunculuğunun yanında yönetmenliğini de üstlendiği, Laurent Baffie imzalı ‘Tak Tak Takıntı’ adlı oyun, 16 Kasım Cumartesi günü saat 20:30’da Trump Kültür ve Gösteri Merkezi’nde tiyatro severlerle buluşuyor.


Etiketler: Printronix, baskı, Penta, Teknoloji, yazıcıYorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img