19 Temmuz 2019 Cuma 11:06

GÜNDEM

Patronca Sohbetler’İn Konuğu Sinan Öncel Olacak

Patronca Sohbetler’İn Konuğu Sinan Öncel Olacak
Patronca Sohbetler’İn Konuğu Sinan Öncel Olacak
Patronca Sohbetler’İn Konuğu Sinan Öncel Olacak
Patronca Sohbetler’İn Konuğu Sinan Öncel Olacak
Patronca Sohbetler’İn Konuğu Sinan Öncel Olacak

34volt » 34Volt

Twigy markasının Kurucusu ve Birleşmiş Markalar Derneği Başkanı Sinan Öncel, başarı hikayelerini Gazeteci–Yazar Demet Cengiz’in moderatörlüğünde gerçekleştirilecek olan “Patronca Sohbetler” etkinliğinde girişimciler ile paylaşacak. Etkinlik, hazır ofis sektörünü dünyaya kazandıran ve bu sektörün kalite çıtasını yükseltmede belirleyici role sahip olan Avustralya merkezli Servcorp’un ev sahipliğinde, 24 Temmuz Çarşamba günü Tekfen Tower’da gerçekleşecek.

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Daha önce iş hayatına atılmış, markasını büyüterek başarıyı yakalamış girişimcilerin tecrübelerini dinlemek, yeni bir iş için yola çıkan tüm girişimciler için motivasyon kaynağı oluyor. Hazır ofis kavramını dünyaya ilk tanıtan ve girişimcilerin ofis tercihinin başında gelen, sektörün öncüsü Servcorp, ilham kaynağı başarı öykülerini Gazeteci – Yazar Demet Cengiz’in moderatörlüğünde izleyicilerle buluşturan “Patronca Sohbetler” etkinlikleri düzenliyor. Etkinliğin üçüncüsü, “Bu terlik tam benlik” sloganıyla zihinlerde yer edinen terlik markası Twigy’nin Kurucusu ve Birleşmiş Markalar Derneği Başkanı Sinan Öncel’i konuk edecek. Servcorp’un Tekfen Tower’daki ofisinde 24 Temmuz Çarşamba günü saat 17.30’da gerçekleştirilecek olan etkinlikte Sinan Öncel, başarı hikayelerini girişimciler ile paylaşacak.

Yerli ve yabancı birçok kurumun ofis sağlayıcısı olan Servcorp, Türkiye Direktörü Damla Özgönül, “Bu etkinliklerle iş dünyasına cesaret ve motivasyon konusunda köprü olmayı amaçlıyoruz. Başarı öykülerini kendi ağzından dinlediğimiz girişimciler, başarıları kadar, kendilerini bu başarıya taşıyan başarısız oldukları tecrübeleri de içtenlikle dinleyicilerle paylaşıyorlar. Bilindiği üzere girişimciler, fırsatları yakalama ve tehditleri algılama konularında algıları yüksek kişilerdir. Akıllı insanlar başkalarının tecrübelerinden yararlanır, inatçı insanlar ise her şeyi kendileri denemek ister. Diğer girişimcilerin başından geçen olumlu veya olumsuz her türlü tecrübe, diğer girişimciler için de dikkat edilmesi gereken hususlarla ilgili uyarılar ve ilham verici unsurlar barındırır. Servcorp olarak, girişimcilere sadece konforlu ve donanımlı ofisler sunmak değil, onları gerek diğer 40 bin üyemizin gerekse alanında liderliğe yükselmiş markaları ekonomimize kazandıran girişimcilerin tecrübeleri ile de buluşturmak istiyoruz. Konuklarımızın deneyimlerini izleyicilere profesyonel bir bakış açısıyla aktarmak için, etkinliğimizi Gazeteci ve Yazar Sayın Demet Cengiz’in moderatörlüğünde gerçekleştiriyoruz. Sektörlerinde iz bırakan iş insanlarının deneyimlerinin birçok girişimci için yol gösterici olacağını da düşünüyoruz.” dedi.İlginizi Çekebilir

Kadıköy Belediyesi’Nden Tırtılla Mücadele

Küresel iklim değişikliği, ekolojik dengedeki bozulma, kuş sayısının azalması gibi sorunlar Kadıköy’de park ve bahçelerde tırtılların çoğalmasına neden oldu. Sadece Kadıköy’de değil, Anadolu yakasında ağaç nüfusunun yoğun olduğu yerlerde görülen tırtıllarla mücadele için Kadıköy Belediyesi diğer canlılara zarar vermeyen ilaçlama yönetmeleri kullanılıyor.


Herkes Okusun Diye Meydan Okudular; 4 Bin Kitap Topladılar

Herkes okusun diye meydan okudular;


İmamoğlu Kaçanı Kovalayacağım!

İmamoğlu: Yeniden seçileceğim. 39 belediye başkanı da benimle çalışmaktan zevk alacak


Brooks Brothers’Ta Yüzde 50’Ye Varan İndirim Başladı

Amerika’nın ilk hazır giyim markası olan, 200 yıllık geçmişi ile başkanların markası olarak bilinen Brooks Brothers, İlkbahar – Yaz 2019 kadın ve erkek koleksiyonlarında yüzde 50’ye varan indirim fırsatı sunuyor.


Guidetti Amacımız İşimizi Daha İyi Yapmak

VakıfBank Başantrenörü Giovanni Guidetti'den Bizim Yerimiz Dergisi'ne özel açıklamalar:


Etiketler: için, girişimciler, girişimcilerin, Servcorp, ofisYorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img