16 Eylül 2019 Pazartesi 11:01

GÜNDEM

Park Hyatt İstanbul’Dan Porçini Mantarlı Lezzetlere Farklı Bir Dokunuş

Park Hyatt İstanbul’Dan Porçini Mantarlı Lezzetlere Farklı Bir Dokunuş
Park Hyatt İstanbul’Dan Porçini Mantarlı Lezzetlere Farklı Bir Dokunuş
Park Hyatt İstanbul’Dan Porçini Mantarlı Lezzetlere Farklı Bir Dokunuş
Park Hyatt İstanbul’Dan Porçini Mantarlı Lezzetlere Farklı Bir Dokunuş

34volt » 34Volt

Park Hyatt İstanbul, doğanın ve toprağın mucizelerinden biri olan ve sonbaharın en sevilen tatlarından olan Porçini Mantarı için hazırladığı özel menüyü, 1 Ekim-15 Aralık tarihleri arasında sunuyor.

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Konuya ilişkin bülten ve görseller ekte bilgilerinize sunulmuştur.

Park Hyatt İstanbul, doğanın ve toprağın mucizelerinden biri olan ve sonbaharın en sevilen tatlarından olan Porçini Mantarı için hazırladığı özel menüyü,

1 Ekim-15 Aralık tarihleri arasında sunuyor.

İstanbul’un en güzel binalarından birinde, hizmet anlayışı ile farklılık yaratan ve yılda dört kez mevsime uygun özel menüler oluşturan seçkin lezzetlerin adresi Park Hyatt İstanbul’un, Sonbahar menüsü ‘Mantar&Risotto’ olacak. İçerdiği bol miktarda glutamat sayesinde beşinci tat olarak adlandırılan umami bakımından çok zengin, yemeklere ayrı bir derinlik katabilme özelliği bulunan mantarlarla oluşturulan ‘Mantar&Risotto’ menüsü üç aşamalı olarak servis edilecek.

Park Hyatt İstanbul’un deneyimli şeflerinin hazırladığı ‘Mantar&Risotto’ menüsünde başlangıç olarak bal kabağı risotto, limon zest, kişniş, mikro yeşilliklerin eşlik ettiği ızgara porçini yer alıyor. Izgara fener balığı, salsa vierge sos, çam fıstığı ve taze fesleğen ile sunulan porçini mantarlı risotto ana tadım yemeği olurken çikolatalı mantar formunda mus ise damağa son dokunuşunu etkili bir şekilde bırakıyor.

Park Hyatt İstanbul’da 1 Ekim – 15 Aralık tarihleri arasında tadabileceğiniz menünün kişi başı fiyatı 165 TL.İlginizi Çekebilir

Yeni Okul Dönemine İyi Bir Başlangıç İçin 9 Öneri

Çocuklu ailelerin gündemi yaz tatilinden okul hayatına dönüyor. Okulların açılma sürecinde okula kayıt ve kıyafet-kırtasiye alışverişi telaşında olan ailelerin akıllarındaki en önemli konu yine çocukların başarılı bir eğitim dönemi geçirmesi oluyor. Memorial Şişli Hastanesi Çocuk-Ergen Psikiyatri Uzmanı Dr. Leyla Alkaş, yeni eğitim dönemine iyi bir başlangıç için ailelere önerilerde bulundu.


Teknosa’Dan Adana’Ya 6’Ncı Mağaza Yatırımı

Türkiye’nin en yaygın ve öncü teknoloji perakendecisi Teknosa, Türkiye’nin her köşesine son teknoloji ürünlerini ulaştırmak için yatırımlarına hızla devam ediyor. Bu kapsamda 01 Burda AVM’de yeni mağaza açan Teknosa, Adana’da 6’ıncı, Türkiye’de 201’inci mağazasını teknoloji severlerle buluşturdu.


22. Kadın Sığınakları Ve Dayanışma Merkezleri Kurultayı

22. Kadın Sığınakları ve Da(ya)nışma Merkezleri Kurultayı Basın Daveti


Swatch Anneler Günü'nü Özel Tasarım Saat İle Kutluyor

TEŞEKKÜR ETME ZAMANI!


Basın Bu¨lteni Eker, En Beğenilen Ürünleriyle Worldfood İstanbul Fuarı'nda Olacak

EKER, EN BEĞENİLEN ÜRÜNLERİYLE WORLDFOOD İSTANBUL FUARI’NDA OLACAK


Etiketler: İstanbul, Park, Hyatt, ‘MantarRisotto, olarakYorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img