1 Haziran 2017 Perşembe 15:13

MUTFAK

Palmarina Bodrum Kitchenette Açıldı

Palmarina Bodrum Kitchenette Açıldı

34VOLT

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com
Dünyaca ünlü markaların buluşma noktası Palmarina Bodrum’da bulunan Kitchenette, bu yaz sezonunda da Palmarina Bodrum'un en keyifli mekanlarından biri olacak.

Palmarina Bodrum'da yeni sezona kapılarını açan Kitchenette, konuklarını öğlen 11.00'den gece 02.00'ye kadar zengin öğle ve akşam yemeği alternatifleri ile ağırlıyor.

Taze ve mevsimsel içerikler ile hazırlanan Kitchenette menüsünde, pizza, makarna, et ve tavuk ürünlerinden paylaşımlık tabaklara kadar günün her saatine uygun zengin alternatifler bulunuyor. Türkiye’nin yaratıcı şeflerinden Hazer Amani’nin hazırladığı inovatif ve taze lezzetler arasında hafif salata çeşitleri de bulunuyor. Yaz aylarında hafif beslenmek isteyenler için menüde ön plana çıkan salatalar arasında “Izgarada Somon Salatası”, “Tahıl Ambarı Salatası”, “Kinoalı Beyaz” ve “Karidesli Kinoa Salatası” gibi sağlıklı ve özgün alternatifler göze çarpıyor.

“Birlikte Daha Lezzetli” sloganı ile misafirlerine günün her saatine uygun alternatifler sunan Kitchenette’in marinaya yatlarıyla gelenler için de özel yemek servisi bulunuyor.

İlginizi Çekebilir

Üç Nesil Bir Arada Gülümseyin!

Üç nesil bir arada gülüşünüzü yeniden tasarlatın


17 Nisan Dünya Hemofili Günühemofili Yaşam Kalitenizi Düşürmesin!

Hemofili Yaşam Kalitenizi Düşürmesin!


Yarın İto Yeni Meclis Başkanı'nı 19 Nisan Perşembe Günü Seçiyor

İstanbul Ticaret Odası yeni


14. Ambalaj Tasarımı Ulusal Öğrenci Yarışması İçin Geri Sayım Başladı...

Türkiye’de ambalaj sektörünün gelişimi için yürüttüğü projelerle adından söz ettiren Ambalaj Sanayicileri Derneği’nin 14 yıldır Avrasya Ambalaj İstanbul Fuarı’nın katkılarıyla düzenlediği Ambalaj Tasarımı Ulusal Öğrenci Yarışması için başvurular başladı. Üniversitelerin güzel sanatlar ve mimarlık fakültelerinin grafik ve grafik tasarım, endüstri ürünleri tasarımı veya endüstriyel tasarım bölümlerinde eğitim gören tüm öğrencilerin katılımına açık olan yarışmada, ilk üçe girenler para ödülünün yanı sıra "ASD & TÜYAP Öğrenim Bursu" almaya da hak kazanacak.


41.Yapı Fuarı – Turkeybuild İstanbul, 8 12 Mayıs Tarihlerinde Kapılarını Açıyor

Sektörün ihtiyacı olan son teknoloji yapı ürünleri ile güncel inşaat ve mimari bilgilerinin paylaşılacağı kapsamlı İş Geliştirme Platformu Etkinlikleri ve VIP Alım Heyeti Programı Yapı Fuarı – Turkeybuild İstanbul’da…


Etiketler: Kitchenette, Palmarina, Bodrum, alternatifler, bulunuyorYorum Yazın

420

Üye olmadan yazmak istiyorum

Yorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img