3 Kasım 2015 Salı 01:46

POLEMİKLER

Özge Uzun TRT'den Neden Kovuldu

Özge Uzun TRT'den Neden Kovuldu

34VOLT

TRT Haber'de hafta sonları "Haber Tadında" isimli programı sunan Özge Uzun'un görevine son verildi. Özge Uzun, görevine son verildiğini İnstegram hesabından duyurdu.

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

TRT Haber'de İnci Ertuğrul'un yerine  getirilen Özge Uzun, "Haber Tadında" isimli bir televizyon programını sunuyordu.

Özge Uzun, görevine Zafer Elgin tarafından son verildiğini duyurdu. Haberi sosyal medyadakı kişisel Instagram hesabından veren Özge Uzun şu bilgileri paylaştı:
Özge Uzun'un açıklaması

"TRT'deki görevime az önce son verildiğini öğrendim... Üzgün müyüm? Kırgın mıyım? Kızgın mıyım?

"Bir taraftan TRT'de çalıştığım için bana hakaret edenlere, bir taraftan orada çalışmaya layık olmadığımı düşünerek bana hakaret edenlere karşı hep sukunet içinde durdum..."

"Bana yakışır şekilde ve başarı ile yayınlarımı yaptım... Harika bir ekip ile çalıştım... Hafta sonu en çok izlenen yayın oldu #habertadında Yönetim de bugüne dek benim arkamda durdu... Ve bugün alınan bir kararla işime son verildi... Dedim ya bir süredir bekliyordum..."

Herşeyin hayırlısı... Bu da benim Şanım Olsun..."

"Destek mesajlarınız için çok teşekkür ederim. Bu hayatta daha zorları ile sınanmış biri olarak elbet"İlginizi Çekebilir

Kadıköy’De 19 Mayıs Coşkusu

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı, Kadıköy Kalamış Parkı’nda düzenlenen bir dizi etkinlikle kutlandı. 19 Mayıs Bisiklet Turu için bir araya gelen yüzlerce bisikletli, 12 kilometre boyunca pedal çevirdi.


Worldfood İstanbul Fuarı Kapılarını Açmaya Hazırlanıyor…

Gıda sektörünün üretim, işletme ve tüketime dair tüm yolculuğu “Gıda 360 Deneyimi” ile WorldFood İstanbul’da olacak.


Sofia Misafir Peçeteler İle Her Akşam Farklı Bir İftar Sofrasına Davetlisiniz

Lila Group’un üst segment markası Sofia’nın 5 farklı desenden oluşan özel koleksiyonu ‘Sofia Misafir Peçeteler’ ile Ramazan ayı boyunca, her güne ayrı bir konsept oluşturabilir sevdiklerinize sürpriz yapabilir iftar sofralarınızı daha da şık hale getirebilirsiniz.


Kaçak Tarihi Eser Kazısına 5 Gözaltı

Muğla'nın Milas İlçesinde, tarihi eser bulmak için kaçak kazı yaptıkları ileri sürülen 5 kişi, jandarma tarafından gözaltına alındı.


Niğde'de Tombala Baskını

Niğde'de, Tombala oynatılan bir adrese düzenlenen baskında, tombala malzemeleri ile bingo makinesi ele geçirdi, 68 kişiye 219'ar lira ceza kesildi.


Etiketler: özge uzun, inci ertuğrul, trt haber, zafer elginYorum Yazın

420

Üye olmadan yazmak istiyorum

Yorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

Polemikler Haberler
img