17 Mayıs 2019 Cuma 13:31

GÜNDEM

Özcan Deniz 29 Haziran’Da Elexus Hotel’De

Özcan Deniz 29 Haziran’Da Elexus Hotel’De

34volt » 34Volt

KIBRIS’ TA 8 YIL SONRA BİR İLK YAŞANACAK

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Dünyaca ünlü isimleri sahnesinde ağırlayan Elexus Hotel bir ilke daha imza atıyor. Yıl boyunca sadece Elexus Hotel’de sahne alacak olan Özcan Deniz’in ilk sahne performansını gerçekleştireceği tarih belli oldu. 29 Haziran cumartesi günü sevenleri ile buluşacak olan sanatçı, en sevilen şarkılarının da içinde bulunduğu repertuvarını hazırladı. Kıbrıs’ta bir ilki yaşatacak olan sanatçı dev kadrosu ile ilk konserini vermenin heyecanını yaşıyor. Yıllardır sahnelere ara veren Özcan Deniz’in hayranlarıyla buluşması çok konuşulacak.İlginizi Çekebilir

Bilim Ve Teknoloji Alanında, Türkiye Ve Birleşik Krallık Arasındaki İş Birliği Fırsatlarının Kapısını Açan Newton Katip Çelebi Fonu’Ndan İki Açık Çağrı

Newton-Katip Çelebi Fonu, Türkiye ve Birleşik Krallık’taki bilim ve teknoloji alanında akademik iş birliklerini desteklemek üzere hayata geçirildi. İki ülkedeki bilimsel araştırma ve inovasyon kapasitesini bir araya getirerek Türkiye'deki ekonomik kalkınma ve toplumsal refaha katkı sağlamayı hedefleyen fon, Türkiye’deki sorunlara ortak çözümler geliştirilmesini amaçlıyor. İkili programlar ile iki ülke arasında var olan ilişkilerin geliştirilmesini, güçlü ve sürdürülebilir ilişkilerin kurulmasını destekliyor.


Play Doh İle Sea Life’Ta Rengârenk Eğlence

Play-Doh, Jawsome Sharks ile birlikte çocukları 21 Temmuz’a kadar her hafta sonu Forum İstanbul Sea Life Akvaryum’da keyifli bir gün geçirmeye çağırıyor. Akvaryum tanklarında saklanan kayıp köpek balığı dişlerini bulan çocuklar, Play-Doh oyun alanında da rengârenk oyun hamurlarıyla eğlenceli bir gün geçiriyor.


Özgür Masur For Ipekyol İle Bir Yaz Gecesi Rüyası

Feminen tasarımlarıyla ön plana çıkan başarılı moda tasarımcısı Özgür Masur ve Ipekyol işbirliği ikinci sezonunda devam ediyor. 24 parçadan oluşan Özgür Masur for Ipekyol Koleksiyonu mevsimi tüm ışıltısıyla karşılıyor.


Görüntülü Haber 23 Nisan’Da Çocuklara Zeyço Sürprizi

23 Nisan’da çocuklara ZeyÇo sürprizi


Manuş Baba’Dan Altınoluk’Ta Kapalı Gişe Konser

MANUŞ BABA’DAN ALTINOLUK’TA KAPALI GİŞE KONSER


Etiketler: olan, Elexus, Hotel, sahne, ÖzcanYorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img