17 Mayıs 2019 Cuma 13:31

GÜNDEM

Özcan Deniz 29 Haziran’Da Elexus Hotel’De

Özcan Deniz 29 Haziran’Da Elexus Hotel’De

34volt » 34Volt

KIBRIS’ TA 8 YIL SONRA BİR İLK YAŞANACAK

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Dünyaca ünlü isimleri sahnesinde ağırlayan Elexus Hotel bir ilke daha imza atıyor. Yıl boyunca sadece Elexus Hotel’de sahne alacak olan Özcan Deniz’in ilk sahne performansını gerçekleştireceği tarih belli oldu. 29 Haziran cumartesi günü sevenleri ile buluşacak olan sanatçı, en sevilen şarkılarının da içinde bulunduğu repertuvarını hazırladı. Kıbrıs’ta bir ilki yaşatacak olan sanatçı dev kadrosu ile ilk konserini vermenin heyecanını yaşıyor. Yıllardır sahnelere ara veren Özcan Deniz’in hayranlarıyla buluşması çok konuşulacak.İlginizi Çekebilir

Başkan Murat Aydın Balıkçı Teknesiyle Riva Deresine Açıldı

Başkan Murat Aydın balıkçı teknesiyle Riva Deresine açıldı


Prometeon’Dan Şehirlerarası Yolcu Taşımacılığında Konforun Ve Güvenliğin Tanımı; Pırellı “H 01 Coach” Serisi

Dünyanın endüstriyel lastik odaklı tek şirketi, Pirelli marka endüstriyel ve ticari lastiklerin lisanslı üreticisi Prometeon’un şehirlerarası otobüs taşımacılığı için tasarlanmış “H:01 Coach” serisi, hem yaz hem de kış koşullarında en güvenli ve konforlu yolculukların gerçekleşmesini sağlıyor.


Denizbank Yatırım Hizmetleri Grubu, Algolab İle Robot Teknolojisini Yatırımcının Hizmetine Sundu

Yatırım işlemlerinde robotik teknolojiyi kullanıma alan DenizBank Yatırım Hizmetleri Grubu, Türkiye’nin ilk çevrimiçi algoritmik yatırım platformu ALGOLAB’i hizmete sundu. Müşterilerinin yatırım karar süreçlerini kolaylaştıracak, yatırımlarını yönetmek için harcadıkları zamandan tasarruf etmelerini sağlayacak ve yatırımlarını tümüyle robotize etmesine imkan verecek ALGOLAB ile basit, güvenli ve uygulanabilir yatırım stratejileri www.algolab.com.tr üzerinden bir tık uzakta.


Zorlu Enerji Kalibrasyon Merkezi Periyodik Muayene Başvuru Süreci Konusunda Bilgilendirdi

Elektrik, su ve gaz sayaçları gibi ölçü aletlerinin periyodik muayene başvuru süreleri Şubat ayı sonu itibariyle biterken; Gaziantep Organize Sanayi Bölgesi’nde faaliyet gösteren Zorlu Enerji Kalibrasyon Merkezi, doğalgaz sayaçlarının periyodik muayene başvurularının tamamlanması ve aynı yıl içerisinde periyodik muayenelerinin yapılması konusunda bilgilendirdi.


Bitcoin Kullanıcılarının Ekonomiye Güveni Yüksek

Türkiye’nin ilk dünyanın 4. kripto para alım satım platformu BtcTurk tarafından İstanbul Üniversitesi İstatistik Uygulama ve Araştırma Merkezi iş birliği ile hayata geçirilen ‘Türkiye Pazarında Bitcoin’i Anlamak’ araştırmasının sonuçları yayınlandı.


Etiketler: olan, Elexus, Hotel, sahne, ÖzcanYorum Yazın

420

Üye olmadan yazmak istiyorum

Yorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img