2 Nisan 2020 Perşembe 15:48

GÜNDEM

Oyak Renault’Dan Kovid 19’A Karşı Mücadeleye Destek

Oyak Renault’Dan Kovid 19’A Karşı Mücadeleye Destek

34volt » 34Volt

Türkiye'nin en büyük otomobil üreticisi Oyak Renault, sağlık çalışanlarının Koronavirüs salgınına karşı verdikleri özverili mücadeleye, onlar için koruyucu ekipman üreterek destek oluyor.

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

OYAK Renault, Bursa İl Sağlık Müdürlüğü ile ortaklaşa yürüttüğü çalışma kapsamında, salgın ile mücadele eden sağlık personelinin virüsten korunması amacıyla hastanelerde kullanılan mobil test ve numune alma kabini, entübasyon kuvözü ve ateş ölçüm ünitesi gibi tıbbi ekipmanları üretiyor.

Oyak Renault tarafından üretimi gerçekleştirilen tıbbı ekipmanların ilk partisi, Bursa Şehir Hastanesi ile Bursa Yüksek İhtisas Hastanesi’ne teslim edildi. Oyak Renault, Bursa İl Sağlık Müdürlüğü ile koordineli olarak sağlık sektörüne yönelik destek çalışmalarını sürdürecek.

OYAK RENAULT OTOMOBİL FABRİKALARI

Bursa Oyak Renault Otomobil Fabrikaları, yıllık 378 bin otomobil ve 920 bin motor üretim hacmi ile Renault’nun en yüksek kapasitesine sahip tesislerinden biridir. Oyak Renault, Clio V, Clio IV, Clio Sport Tourer ve Yeni Megane Sedan modellerini, ayrıca bu modellerde kullanılan motor ve mekanik aksamı üretip ihraç etmektedir. Bursa’da 582,483 m2 üzerinde kurulu üretim tesislerinde, Karoseri-Montaj ve Mekanik-Şasi Fabrikaları, ARGE Merkezi ve Uluslararası Lojistik Merkezi bulunmaktadır. 1969 yılında Bursa’da kurulan Oyak Renault Otomobil Fabrikaları, 2019 yılı sonu itibariyle 7 binin üzerinde kişiye istihdam sağlamaktadır. Oyak Renault, Kalite Güvence Sistemi’ni 1996 yılında ISO 9001 belgesiyle onaylatan ilk Türk otomobil üreticisi olmuştur. Eylül 1999’da “sıfır hata” ile ISO 14001 belgesini alan Oyak Renault Otomobil Fabrikaları, Renault Grubu çevre politikası çerçevesinde faaliyetlerini sürdürmektedir.

Oyak Renaultİlginizi Çekebilir

Telekomünikasyon Sektörünün 2019 Yılı Üçüncü Çeyrek Büyüklüğü 17, 47 Milyar Tl

Türkiye’de telekomünikasyon sektörünün tam rekabet ortamı oluşturularak büyümesinin sağlanması için faaliyetler yürüten TELKODER, dönem dönem yaptığı analizlerle sektörün nabzını tutuyor. Son olarak sektörün 2019üçüncü çeyrek dönemi pazar verilerini değerlendiren dernek sektörde rekabet koşulları, fiber altyapı çalışmaları ve veri merkezi işletmeciliği konularında önemli adımlar atılması gerektiği konusunda sektör paydaşlarına uyarılarda bulunuyor.


Otomobil Sporlarında 2020 Ulusal Takvim Açıklandı

2020 yılı içerisinde gerçekleştirilecek olan ulusal otomobil sporları organizasyonlarını kapsayan yarışma takvimi Türkiye Otomobil Sporları Federasyonu resmi web sitesinde açıklandı ve 31 Ocak 2020 günü resmiyet kazanarak yürürlüğe girdi.


Huaweı Mate Xs Barselona’Da Tanıtıldı!

Büyük beğeni toplayan HUAWEI Mate X'i temel alan yeni katlanabilir cihaz, daha güçlü bir SoC ve benzersiz mekanik menteşe tasarımı ile geliştirildi.


Android Kullanıcılarını Hedef Alan Truva Atı Ginp, Sahte Sms’Lerle Kurbanlarının Banka Hesaplarını Ele Geçiriyor

17 Şubat 2019


Eyüp Sabri Tuncer Yönetim Kurulu Başkanı Engin Tuncer, Mag Canlı Yayınına Konuk Oluyor

EYÜP SABRİ TUNCER YÖNETİM KURULU BAŞKANI


Etiketler: Renault, Oyak, Bursa, Fabrikaları, OtomobilYorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img