13 Ağustos 2019 Salı 20:02

GÜNDEM

Overwatch Bu Bayram Da Boş Geçmiyor!

Overwatch Bu Bayram Da Boş Geçmiyor!
Overwatch Bu Bayram Da Boş Geçmiyor!
Overwatch Bu Bayram Da Boş Geçmiyor!
Overwatch Bu Bayram Da Boş Geçmiyor!

34volt » 34Volt

13.08.2019 – Overwatch bu bayramı da boş geçmiyor ve hem yeni karakter Sigma hem de oyuncuların bir süredir bekledikleri Role Queue sistemi, nihayet oyunda yerlerini alıyorlar. Bu bayram yerçekiminin gücünü kontrol etmeye ve oyundaki rolünüzü maç başlamadan seçmeye hazır olun.

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Role Queue Sistemi Nedir?

Bu özellik aracılığıyla Rekabetçi (Competitive) ve Hızlı Oyun (Quick Play) modlarındaki eşleştirme (matchmaking) ve maç sırası (queue) sistemlerini güncelliyoruz. Böylece oyuncular maça girmeden önce oyunda hangi rolde (tank, destek ya da hasar) oynamak istediklerini önceden seçebiliyorlar. Bundan sonra matchmaking sistemi 2 tank, 2 destek ve 2 de hasar rolünü seçmiş oyuncuyu eşleştirerek bir takım oluşturmalarını sağlıyor. Maçın sonunda (hem competitive hem de quick play modlarında) oyuncular ana menüye geri dönüyor ve bir sonraki maç için sıraya alınmadan önce oynamak istedikleri rolü yeniden belirliyorlar.

Sigma Kimdir? Sigma, yanlış giden bir yörünge deneyi esnasında yer çekimini kontrol etme yeteneği kazanmış eksantrik bir astrofizikçi ve çok yönlü bir tanktır. Talon tarafından ele geçirilen Sigma, canlı bir silah olarak kullanılmakta ve çatışmalarda gösterdiği performansla göz doldurmaktadır.

Basın Materyalleri

İyi Bayramlar,

Blizzard Türkiye Basın Ekibiİlginizi Çekebilir

Glovo’Ya 169 Milyon Dolar Yatırım

Glovo D Serisi yatırım turunu tamamladı


Cildinizi Doğal Dengesine Kavuşturacak Jowae, Türkiye’De!

Güney Kore’nin mucizevi bitkileri ve Fransa’nın üstün dermokozmetik deneyimini eşsiz bir uyum ile bir araya getiren Jowaé, Türkiye’de!


Sıla’Nın Kapalı Gişe Konser Serisi Devam Ediyor

SILA’NIN KAPALI GİŞE KONSER SERİSİ DEVAM EDİYOR


Tekzen Ve Ziraat Bankası’Ndan Sizi Düşenen Kampanya

Tekzen ve Ziraat Bankası’ndan sizi düşenen kampanya


Perakendecilerden Xı. Alışveriş Ekonomisi Zirvesi’Ne Yoğun İlgi

Alışveriş Merkezleri ve Yatırımcıları Derneği (AYD) tarafından Soysal iş birliği ile düzenlenen XI. Alışveriş Ekonomisi Zirvesi’ne perakendeciler büyük ilgi gösterdi.Organize perakende sektörünün önde gelen temsilcilerinden Boyner Group CEO’su Cem Boyner, Koton Yönetim Kurulu Başkanı Yılmaz Yılmaz ve Fiba Holding Yönetim Kurulu Üyesi Murat Özyeğin’in deneyimlerini paylaştığı zirvede Komedyen Cem Yılmaz da alışveriş ekonomisine AVM’lerin toplumsal önemine ilişkin yorumları ile izleyenlere keyifli bir gün yaşattı.


Etiketler: Sigma, matchmaking, oyuncular, önce, tankYorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img