28 Kasım 2019 Perşembe 14:18

GÜNDEM

Otopark Alanına Şehit Zabıta Eren Bursa’Nın İsmi Verildi

Otopark Alanına Şehit Zabıta Eren Bursa’Nın İsmi Verildi
Otopark Alanına Şehit Zabıta Eren Bursa’Nın İsmi Verildi
Otopark Alanına Şehit Zabıta Eren Bursa’Nın İsmi Verildi
Otopark Alanına Şehit Zabıta Eren Bursa’Nın İsmi Verildi
Otopark Alanına Şehit Zabıta Eren Bursa’Nın İsmi Verildi
Otopark Alanına Şehit Zabıta Eren Bursa’Nın İsmi Verildi
Otopark Alanına Şehit Zabıta Eren Bursa’Nın İsmi Verildi

34volt » 34Volt

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun talimatıyla görevi başında şehit olan Eren Bursa’nın ismi, Anadolu Yakası Zabıta Müdürlüğü hizmet binası içerisinde bulunan motorize araç park alanına verildi.

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Zabıta Daire Başkanlığına bağlı Anadolu Yakası Zabıta Müdürlüğü Motorize Ekiplerde görevli 24 yaşındaki Eren Bursa, 7 Eylül 2019 tarihinde, görevi başında geçirdiği elim bir trafik kazası sonucu şehit oldu. İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun talimatıyla, şehidimizin anımsanması ve adının yaşatılması için, Anadolu Yakası Zabıta Müdürlüğü hizmet binası içerisinde bulunan motorize araç park alanına “Şehit Zabıta Eren Bursa Motorize Ekipler Park Alanı” ismi verildi. Otopark, düzenlenen tören ile açıldı.

Ailesi, sevenleri ve İBB camiasını derinden üzen kaybımızın anısına düzenlenen törene, şehidimizin ailesi İBB Genel Sekreter Yardımcısı Murat Yazıcı, Zabıta Daire Başkanı Engin Ulusoy, Müdürler, Amirler ve yakınları katıldı.

İBB Genel Sekreter Yardımcısı Murat Yazıcı konuşmasında şunları söyledi:

“Sayın Başkanımız Ekrem İmamoğlu başından beri şehit ailemizin yanında olmuştur. Daha sonraki süreçlerde de Eren Bursa’nın adının yaşatılması adına bizlere talimat verdi. Bugün de bu talimatın gereğini yerine getirmek üzere burada toplanmış bulunuyoruz. Bu isimlendirmenin iki amaca aracılık edeceğini düşünüyorum. Birincisi; şehidimizin adının sonsuza dek yaşayacağını ve hep hayırla yad edileceğine inanıyorum. İkincisi de; iş güvenliği konusunda sizlerin sağlıklı bir şekilde görevlerinizi yerinize getirmenizi bekliyorum.”

İBB Zabıta Daire Başkanı Engin Ulusoy yaptığı konuşmada, “Sizin hayatınız, sağlığınız ve güvenliğiniz bizim için birinci plandadır. Siz bizim için önemli ve değerlisiniz” ifadelerini kullandı. Motosikletli Zabıta Ekiplerinin görevlerine çıktığı yere Eren Bursa’nın isminin verilmesi, çalışma arkadaşlarının kazasız belasız bir şekilde görevlerini yerine getirmelerine, daha dikkatli ve disiplin içerisinde olmalarına vesile olacağını söyleyen Ulusoy, 2015 yılında görevi esnasında elim bir trafik kazası geçiren Şehit Zabıta Bahadır Yılmaz’ı da rahmetle andı.

Protokol konuşmalarının ardından İBB Genel Sekreter Yardımcısı Murat Yazıcı, Şehit Zabıta Eren Bursa’nın babası Vahdettin Bursa ve ailesine Kur'an-ı Kerim ile Bayrak takdim ederek şehidin isminin verildiği tabelanın perdesini ailesi ile birlikte kaldırıldı.İlginizi Çekebilir

Aksa Enerji’Den İlk 9 Ayda 350 Milyon Lira Net Kâr Ve Görseller

İki kıta ve beş ülkede enerji üreten Aksa Enerji, 2019 yılı dokuz aylık finansal sonuçlarını açıkladı. Yılın ilk dokuz ayında 3,8 milyar lira ciro elde eden Şirket, kârını bir önceki yılın aynı dönemine göre yüzde 169 arttırarak 350 milyon lira konsolide net kâr elde etti. Aksa Enerji, böylece 2019 yılının ilk dokuz ayında, 2018 yılının tamamında erişilen net kâr rakamının 2,3 katına ulaşmış oldu.


Başarı Tüyoları İbb Kariyer Eğitim Günleri‘Nde

BAŞARI TÜYOLARI İBB KARİYER EĞİTİM GÜNLERİ‘NDE


Bio Oil’İn Yenilenen Formülü İle Sekiz Haftada Çatlak Görünümünde Gözle Görülür Azalma!

Dünyanın bir numaralı çatlak bakım ürünü Bio-Oil, yenilenen formülü ile yalnızca sekiz haftada çatlak görünümünde gözle görülür azalma sağlıyor. Bitki özleri ve vitaminlerle zenginleştirilmiş formül; hızlı kilo alıp verme, ergenlik döneminde yaşanan hızlı boy uzaması ve hamilelik döneminde alınan kilolar nedeniyle oluşan çatlakların görünümünü azaltırken, hafif yapısı sayesinde yağlı bir his bırakmadan hızlıca emilerek cildi nemlendiriyor.


Novovoronej Ngs 2’Nin Yenilikçi 2 No’Lu Ünitesinde Enerji Başlangıcı Başladı

Novovoronej NGS-2’nin Yenilikçi 2 No’lu Ünitesinde Enerji Başlangıcı Başladı


Gızıagate’De %20 İndirim Fırsatı

Türk modasına yön veren GIZIAGATE, 29 Kasım – 02 Aralık tarihleri arasında müşterilerine seçili ürünlerde geçerli %20 indirim fırsatı sunuyor.


Etiketler: Zabıta, Bursa, Eren, Daire, BaşkanıYorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img