5 Ekim 2019 Cumartesi 11:27

GÜNDEM

Organik Hayata Dönüş

Organik Hayata Dönüş
Organik Hayata Dönüş

34volt » 34Volt

TÜGİAD Ankara Şube Başkanı Zafer Yıldırım ve Yönetim Kurulu Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok’a ziyarette bulundu. Ziyarette, Keçiören’in sorunları ve yapılacaklar masaya yatırıldı.

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

TÜGİAD Ankara Şubesi Başkanı Zafer Yıldırım önderliğinde ve Keçiören Belediye Başkanı ev sahipliğinde gerçekleşen ziyarete, TÜGİAD Ankara üyeleri yoğun katılım gösterdi. TÜGİAD’ın faaliyetlerinden bahsederek konuşmasına başlayan TÜGİAD Ankara Şubesi Başkanı Zafer Yıldırım “Türkiye’de 60 sektörde faaliyet gösteren üyelerimizi bir çatı altında buluşturuyoruz. TÜGİAD’ın üyeleri yıllık 10 milyar doların üzerindeki ihracat ile ağırlıklı olarak dış ticarete ulaşmaktadır ve buna önem vermektedir. 1993 yılından günümüze kadar hala devam eden Brüksel’de daimi bir temsilciliğimiz bulunmakta. Avrupa genelinde toplamda 45 bin genç girişimciyi temsil eden YES yani Avrupa Genç İş adamları Dernekleri Konfederasyonunun Yönetim Kurulu üyeliğini devam ettirmektedir. Ekonomik gelişme ve ülke ekonomisine katkı sağlamak amacıyla genç girişimcilere destek vermek ve ulusal ve uluslararası piyasalarda katma değer yaratmak ve tüm bu süreçte ülkenin refahını üst seviyede tutmak en büyük amacımız” ifadelerini kullandı.

Sürdürülebilir Doğa Çiftlikleri Projesi Keçiören’de Başlıyor

Türkiye'nin bir tarım ülkesi olduğuna vurgu yapan Turgut Altınok, ithalat oranının azalması gerektiğini söyledi. Yeniden eskiye dönüş yapılıp, ata tohumları, organik tarım ve hayvancılığı canlandıracaklarını söyleyen Altınok “Geleceğimiz, ülkemiz, çocuklarımız için, sağlıklı olmak, sağlıklı beslenmek ve sağlıklı bir çevre için Kösrelik, Güzelyurt, Çalseki, Sarıbeyler köylerimizde organik tarım yapacağız. Buradan başlayan ışık dalga dalga yayılacak" dedi. Ziyaret TÜGİAD Ankara Şubesi Başkanı Zafer Yıldırım’ın teşekkür plaketi takdimi ile son buldu.İlginizi Çekebilir

Satrançtaki Milli Gururumuz Işık Can Gebkim Vakfı İle Başarıdan Başarıya Koşuyor

GEBKİM VAKFI SATRANÇ ŞAMPİYONU IŞIK CAN’A SPONSOR OLDU


Enerjinin Geleceği "Sıfır Karbon Değil Artık Eski Karbon Zamanı"

29 Mayıs 2019


Geleceğin Teknolojilerini Geliştirecek Gençlere Tavsiyeler

Mart 2019


Global Yatırım Holding, Maraton Temalı 2018 Faaliyet Raporu İle Toplam 4 Ödül Aldı

Global Yatırım Holding, maraton temalı


Monster Brotics Dünyanın En Büyük Robotik Yarışmasında Türkiye'yi Temsil Etti

10.05.2019 – ABD’nin Louisville şehrinde yapılan olan VEX Robotik Yarışması’nda (VEX Robotics Competition), ülkemizi temsil eden Samsun Bilgi Okulları 1453C Monster Brotics Takımı, yarışmaya katılan 412 takım arasından 45. oldu. Monster Brotics takımı geçen yıl 30 bin öğrencinin katılımıyla “Dünyanın En Büyük Robot Yarışması” olarak Guiness Rekorlar Kitabı’na giren yarışmada 9. sırayı elde etmişti.


Etiketler: TÜGİAD, Ankara, Başkanı, Şubesi, ZaferYorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img