4 Ocak 2018 Perşembe 15:02

BİLİM TEKNOLOJİ

Online flörtte Türkiye başı çekiyor

Online flörtte Türkiye başı çekiyor

34VOLT

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com
Yılbaşı gecesi online’da en çok flört eden ülkeler sıralamasını açıklayan online tanışma uygulaması happn’ın verilerine göre, Türkiye listede üçüncü oldu. İlk sırada Hindistan var.


Yeni yıla nasıl girersen bir yıl öyle geçer… Bazıları bu inanışı saçma bulabilir ama yine de kimse yılbaşı gecesini yalnız geçirmek istemez. Yollarınızın kesiştiği insanları bulmanızı sağlayan online tanışma uygulaması happn, yılbaşında en çok flört edilen ülkeleri belirledi.


Buna göre yılbaşında happn’da en çok “Crush” olan, yani uygulama üzerinden birbirini karşılıklı beğenen ülkeler sıralamasında Türkiye dördüncülüğe oturdu. Listede ilk sırayı Brezilya alırken, Arjantin ikinci, Fransa ise üçüncü oldu. Hollanda ise listeye beşinci sıradan girdi.


Yılbaşı gecesi en çok “Merhaba” gönderen ilk beş ülke listesin de ise Türkiye üçüncü oldu. İlk sırada Hindistan var. Brezilya ise yılbaşında flörtte en “girişken” ikinci ülke oldu. Türkiye’yi sırasıyla Fransa ve Arjantin takip ediyor.


İşte Yılbaşında en çok “Crush” olan ilk 5 ülke listesi:

Brezilya
Arjantin
Fransa
Türkiye
Hollanda

İşte yılbaşında en çok “Merhaba” gönderen ilk 5 ülke listesi:

Hindistan
Brezilya
Türkiye
Fransa
Arjantin

İlginizi Çekebilir

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Öğrencileri Kıbrıs Ve Kore Gazileriyle Buluşturdu

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Halkla İlişkiler Müdürlüğü, "Tarihi Bilinci Uyandırma" projesin kapsamında gerçekleştirdiği okul ziyaretlerinin 9.’sunu Ataköy Cumhuriyet Anadolu Lisesi’nde düzenledi. Kıbrıs Gazisi Albay Ahmet Kendigel, Yakup Durmuş, Mahmut İşçi, Muhammet Mert ve Kore Gazileri Nejat Beşer ile Ziya Öztürk’ün yer aldığı etkinliğe okul yöneticileri, öğretmenler ve öğrenciler büyük ilgi gösterdi.


2018'İn Taze Damatlarına Avva'dan Son Moda Damatlıklar

2018’İN TAZE DAMATLARINA


9 İşçi Kimyasal Maddeden Zehirlendi

Tekirdağ’In Çerkezköy İlçesi’nde bir tekstil fabrikasında kimyasal madde bulunan tankı temizleyen 9 taşeron işçi zehirlendi. Tedavi altına alınan işçilerden 2’sinin vücudunda yanıklar oluştuğu ve hayati tehlikesinin sürdüğü kaydedildi.


Austrıan Post, Kadın Yöneticilerini Üst Yönetime Hazırlıyor

AUSTRIAN POST, KADIN YÖNETİCİLERİNİ ÜST YÖNETİME HAZIRLIYOR


Fırat Edaş’Tan Abonelerine Ödemede Büyük Kolaylık

Bingöl, Elazığ, Malatya ve Tunceli illerinde 932 bin aboneye elektrik dağıtım hizmeti sunan Fırat EDAŞ, elektrik borcu olan abonelerine ödemelerinde kolaylık sağlayacak


Etiketler: Türkiye, oldu, yılbaşında, Brezilya, ArjantinYorum Yazın

420

Üye olmadan yazmak istiyorum

Yorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img