15 Ağustos 2019 Perşembe 10:31

GÜNDEM

Okul Yolu Axis Kağıthane’Den Geçiyor

Okul Yolu Axis Kağıthane’Den Geçiyor

34volt » 34Volt

Axis Kağıthane AVM, 19 Ağustos - 30 Eylül tarihleri arasında devam edecek okula dönüş kampanyası ile okul alışverişini fırsata çeviriyor. Ziyaretçiler, yaptıkları harcamalarla Axis Card’larına toplayacakları puanlarla geniş ürün yelpazesine sahip Hediye Dükkanı’ndan çantadan boya kalemine, kalem kutusundan suluğa birçok ihtiyacını karşılayabilecek.

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Cendere yolu üzerindeki merkezi konumuyla ziyaretçilerine fırsatlarla dolu alışveriş olanakları sunan Axis Kağıthane AVM okula dönüş yolunda çocukları unutmadı. Yeni eğitim-öğretim yılı yaklaşırken Axis Kağıthane AVM 18 Ağustos - 30 Eylül tarihleri arasında devam edecek yeni bir kampanya başlattı.

Okula dönüş kampanyasıyla Axis Kağıthane AVM’den alışveriş yapan anne babalar, Metrogarden Card’larına toplayacakları puanlarla çocukları için Hediye Dükkanı’nda, çantadan, kalem kutusuna, boya kalemlerinden, suluğa kadar birçok okul ve kırtasiye ürünün kazanma fırsatına sahip olacak.İlginizi Çekebilir

Anneler İçin En Özel Hediyeler Brooks Brothers’Da

Dünyanın önde gelen isimlerinin tercihi olan 200 yıllık perakende devi Brooks Brothers, İlkbahar – Yaz Kadın Koleksiyonu ile Anneler Günü alışverişinizi keyifli bir deneyime dönüştürüyor.


Teb Cetelem Ve Psa Finans “Otomobil Finansmanı İş Ortaklığı” Sözleşmesini Yeniledi

TEB Cetelem ve PSA Finans başarıyla sürdürdükleri iş birliğini devam ettirmek üzere anlaşmalarını yeniledi. TEB Cetelem yenilenen sözleşme ile PSA Finans’ın finansal çözüm ortağı olarak Peugeot, Citroën, DS Automobiles ve Opel yetkili satıcılarında PSA Finans markası altında finansman hizmeti sağlamaya devam edecek.


Balık Yağı İle İlgili Doğru Bilinen Yanlışlar

Çocuklar her mevsim balık yağı tüketsin


Yüksek Tansiyon Kalp Yetmezliğine Götürebilir

Basit bir sorun gibi görülen yüksek tansiyon, ani ölümleri getiren kalp yetmezliğine yol açabiliyor. Kalp yetmezliğine yakalanmamak içinse yıllık tansiyon kontrollerinin yanında kardiyolojik takip önem taşıyor. Memorial Şişli Hastanesi ve Memorial Etiler Tıp Merkezi Kardiyoloji Bölümü’nden Prof. Dr. İlke Sipahi, kalp yetmezliği ve tedavi yöntemleri hakkında bilgi verdi.


Üretim Tesisleri Sigorta Sayesinde Tehlikelerin Önüne Geçebilir

Kimyasal üretim fabrikaları olası kazalarda önlenemez sonuçlara sebebiyet verebiliyor


Etiketler: Axis, Kağıthane, alışveriş, dönüş, çocuklarıYorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img