10 Eylül 2019 Salı 10:33

GÜNDEM

Okul Alışverişi Axis İstanbul’Dan Geçiyor

Okul Alışverişi Axis İstanbul’Dan Geçiyor
Okul Alışverişi Axis İstanbul’Dan Geçiyor
Okul Alışverişi Axis İstanbul’Dan Geçiyor

34volt » 34Volt

Axis İstanbul AVM’de 28 Haziran’da başlayan kitap fuarı ziyaretçilerin yoğun ilgisi nedeniyle uzatıldı. İçeriği daha da geliştirilen fuarda okula hazırlık yapan çocuklar için özellikle uygun fiyatlarda ürün bulmak mümkün olacak. Çantadan boya kalemine, kitaptan suluğa çok çeşitli okul malzemeleri için de fırsatlar sunan Axis İstanbul AVM’de kırtasiye ve kitap fuarı 6 Ekim’e kadar açık olacak.

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Vatan Caddesi ile E5’in kesiştiği noktada, Bayrampaşa Metro İstasyonu’nun hemen yanında bulunan Axis İstanbul AVM’de yaz boyunca ziyaretçilerin yoğun ilgi gösterdiği kitap fuarı, içeriği daha da geliştirilerek 6 Ekim’e kadar uzatıldı. Alışveriş merkezinin eksi birinci katında bulunan kitap fuarı, birinci kattaki kitap ve kırtasiye fuarıyla birlikte geniş bir yer kaplıyor.

Ziyaretçilerini hem alışverişin hem de kitapların dünyasında keyifli bir yolculuğa çıkarmaya hazırlanan Axis İstanbul AVM, okul yolunda öğrenci ve aileler için uygun fiyatlar da sunuyor. Çocuk kitaplarından tarihi çalışmalara, dünya klasiklerinden felsefe dizileri ve kişisel gelişim kitaplarına dek birçok türde eser okurla buluşmaya devam ederken çantadan boya kalemine, kitaptan suluğa çok çeşitli okul malzemeleri ise kırtasiye pazarında öğrencilerle buluşacak.

Axis İstanbul AVM Hakkında:

Axis İstanbul AVM, geçmişle geleceğin birleştiği noktada, tarihi yarımadanın yanı başında yer alan Eyüp’te, sunduğu eşsiz alışveriş deneyimi, renkli eğlence ve sosyal aktiviteleriyle ziyaretçilerine keyifli anlar yaşatan yepyeni bir alışveriş merkezi. Axis İstanbul AVM, her zevke ve bütçeye hitap eden, ulusal ve uluslararası markalardan oluşan mağaza karması, 1.400 kişi oturma kapasiteli yeme içme alanı, süpermarket, elektronik market, çocuklar için büyük ve eğlenceli oyun alanı, fitness merkezi, sinema salonu, kapalı ve açık otopark ile alışverişten eğlenceye, teknolojiden sosyal aktivitelere kadar hayatınıza renk katacak tüm noktaları bünyesinde birleştiriyor. Hem yakın çevresindeki ofis çalışanlarına, hem de ailelere ve her yaştan ziyaretçiye konforlu bir alışveriş deneyimi sunan Axis İstanbul AVM’ye İstanbul’un tüm merkezi noktalarından kolaylıkla ulaşılabiliyor. Axis İstanbul AVM, E5 ile Vatan Caddesi kesişiminde, Bayrampaşa metro durağının yanı başında yer alıyor.İlginizi Çekebilir

Sonbaharda Sağlık Veren 6 Önemli Besin!

Havaların soğuduğu, mevsim geçişinin etkileriyle yorgunluk ve halsizliğin iyiden iyiye hissedildiği bugünlerde vücut direncini yüksek tutmak büyük önem taşıyor. Acıbadem Fulya Hastanesi Beslenme ve Diyet Uzmanı Melike Şeyma Deniz, hastalıklara kolayca davetiye çıkaran sonbaharda bağışıklığı güçlendirmek için çok güçlü besinler olduğunu belirterek, bu besinlere sofralarda mutlaka yer verilmesi gerektiğini söylüyor. Beslenme ve Diyet Uzmanı Melike Şeyma Deniz, sonbaharda tüketilmesi gereken 6 önemli besini anlattı, önemli uyarılar ve önerilerde bulundu.


Taç'tan Ev Tekstili Fuarına Özel Çevre Dostu Ürünler Pet Şişeden Perde & Geri Dönüştürülmüş Pamuktan Nevresim...

TAÇ’tan Ev Tekstili Fuarı’na Özel Çevre Dostu Ürünler:


A&B İletişim Bülten Logitech G Pro X Mekanik Oyun Klavyesi...

Logitech G yeni PRO X mekanik oyun klavyesini tanıttı


Godiva Yeni Konseptiyle İlk Kafesini New York’Ta Açtı

Godiva yeni konseptiyle ilk kafesini


Dünyanın İlk Mobil Uygulama Fuarı İstanbul'da Yapılacak

Dünyanın ilk mobil uygulama fuarı olan Mobilefest, mobil platformlarda kullanılan son teknolojileri yatırımcılarla, sektör profesyonelleriyle ve son kullanıcılarla buluşturmak amacıyla, 21-24 Kasım 2019 tarihlerinde Yenikapı Avrasya Gösteri ve Sanat Merkezi’nde, H.I.S., MMA (Mobile Marketing Association) ve Atölye Grup iş birliği ile gerçekleşecek.


Etiketler: İstanbul, Axis, kitap, alışveriş, merkeziYorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img