25 Nisan 2019 Perşembe 13:31

GÜNDEM

Ofix.Com Müşteri Memnuniyetinde Zirveyi Ofix Plus İle Zorlayacak

Ofix.Com Müşteri Memnuniyetinde Zirveyi Ofix Plus İle Zorlayacak
Ofix.Com Müşteri Memnuniyetinde Zirveyi Ofix Plus İle Zorlayacak

34volt » 34Volt

Müşterisine 30 saniyede ulaşılabilir bir temsilcisi atıyor

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

2019 yılı itibariyle OfixPlus uygulamasını başlatan Ofix.com, bu kapsamda “bir çayınızı içelim” önerisiyle 3 bini aşkın kurumsal müşterisini ziyaret etti. Müşteri memnuniyetinde zirveyi zorlayan Ofix.com, 2018 yılında müşterilerinden gelen 43 bin 300 çağrıya anında yanıt verirken, geçen yıl müşterileriyle toplam 7 milyon 300 bin saniye konuştu.

Yeni yıl ile birlikte OfixPlus uygulamasını başlatan ofis sarf malzeme tedariki pazarının önemli oyuncusu Ofix.com, bu kapsamda İstanbul, Ankara ve Bursa’da 3 bini aşkın kurumsal müşterisini “bir çayınızı içelim” önerisiyle ziyaret etti. OfixPlus uygulaması ile aktif müşteri sayısını iki katına çıkarmayı hedefleyen Ofix.com, 2018 yılında müşterilerinden gelen 43 bin 300 çağrıya anında yanıt verirken müşterileriyle toplam 7 milyon 300 bin saniye konuştu. 6 yılda 200 binin üzerinde tüketiciye dokunan Ofix.com kırtasiyeden teknolojiye, kartuş ve tonerden gıdaya, temizlik ve mobilyadan yapı markete kadar yayılan 7.500’ü aşkın ürünü müşterilerine sunuyor.

“30 saniyede ulaşabilecekleri müşteri temsilcisi atıyoruz”

Kurulduğu günden bu yana hem bireysel hem de kurumsal müşterilere hizmet verdiklerini belirten Ofix.com CEO’su Gürkan Uğraş, “Yaptığımız araştırmada özellikle kurumsal müşterilerimize kendimizi daha iyi anlatmamız gerektiğine ilişkin neticelere vardık. Buradan hareketle de kendimizi, bizi unutmaya başladığını hissettiğimiz kurumsal müşterilerimize tekrar hatırlatmak istiyoruz. OfixPlus, bu yolda bizim önümüzü açacak bir uygulama” dedi. Kurumsal müşteriler ile önce bir çay içip, sonrasında ise onları OfixPlus dünyası ile tanıştırdıklarını kaydeden Gürkan Uğraş, “Onlar için en büyük kolaylık 30 saniye içerisinde ulaşabilecekleri kendilerine özel bir müşteri temsilcisi atıyor olmamız. Bu sayede alışveriş yaparken takıldıkları sorunları rahatlıkla aşarak işlemlerine gönül rahatlığı ile devam edecekler. Bir günde teslim ve ay sonu raporlama gibi zamandan tasarruf ettiren diğer faydalarımız OfixPlus’ta da aynen devam ediyor” dedi.

“Alışverişte internetin soğukluğunun üstesinden gelmeliyiz”İlginizi Çekebilir

Huawei Oceanstor Dorado All Flash Depolama Ailesinin Yeni Üyelerini Tanıttı

Barselona’da gerçekleştirilen Mobil Dünya Kongresi (MWC) 2019’da Huawei, üstün performans ve hızlı ve güvenilir özelliklerin yanı sıra yüksek verimlilik sunan OceanStor Dorado3000 V3 giriş seviyesi all-flash depolama sistemini ve orta-üst seviye all-flash depolama sistemi OceanStor Dorado NVMe’yi tanıttı.


Geleceği Aydınlatacak Fikirler Aranıyor

Red Bull’un daha iyi bir yarın için geleceğe yön veren fikirleri desteklediği projesi Red Bull Futur/io için başvurular başladı. Parlak bir geleceğin hayalini, İngilizce olarak ya da İngilizce altyazı ekleyerek çekecekleri bir dakikalık video veya kısa filmlerle anlatacak katılımcılar, bu videolarla 10 Şubat 2019 tarihine kadar https://www.redbullfutur.io/tr-tr adresinden Red Bull Futur/io’ya başvurabilecek. Dünya çapında seçilen en iyi 20 katılımcı, Lizbon’da gerçekleşecek Red Bull Futur/io Akademisi’ndeki eğitim programına davet edilecek. Akademinin sonunda belirlenecek en çarpıcı video ise Red Bull Media House tarafından profesyonel bir şekilde filme alınacak.


Arçelik’Ten Sürdürülebilirlik Alanında Bir Başarı Daha

Arçelik, dünyanın sürdürülebilirlik alanındaki en kapsamlı yayını olan “2019 Sustainability Yearbook-Sürdürülebilirlik Yıllığı”nda yer alarak önemli bir başarıya daha imza attı. Arçelik, dikkat çeken çalışmalarından ötürü “Industry Mover-Sektöründe En Çok Sıçrama Yapan” Şirket olarak adlandırıldı.


Sıla Malatya Ve Kayseri’De Hayranlarıyla Buluştu

SILA KONSERLERİNE HIZ KESMEDEN DEVAM EDİYOR


Volkwagen Ticari Araç’Tan ‘4 Mevsim Amarok’ Fotoğraf Yarışması

Volkwagen Ticari Araç’tan


Etiketler: OfixPlus, Ofixcom, kurumsal, aşkın, saniyeYorum Yazın

420

Üye olmadan yazmak istiyorum

Yorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img