25 Nisan 2019 Perşembe 13:31

GÜNDEM

Ofix.Com Müşteri Memnuniyetinde Zirveyi Ofix Plus İle Zorlayacak

Ofix.Com Müşteri Memnuniyetinde Zirveyi Ofix Plus İle Zorlayacak
Ofix.Com Müşteri Memnuniyetinde Zirveyi Ofix Plus İle Zorlayacak

34volt » 34Volt

Müşterisine 30 saniyede ulaşılabilir bir temsilcisi atıyor

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

2019 yılı itibariyle OfixPlus uygulamasını başlatan Ofix.com, bu kapsamda “bir çayınızı içelim” önerisiyle 3 bini aşkın kurumsal müşterisini ziyaret etti. Müşteri memnuniyetinde zirveyi zorlayan Ofix.com, 2018 yılında müşterilerinden gelen 43 bin 300 çağrıya anında yanıt verirken, geçen yıl müşterileriyle toplam 7 milyon 300 bin saniye konuştu.

Yeni yıl ile birlikte OfixPlus uygulamasını başlatan ofis sarf malzeme tedariki pazarının önemli oyuncusu Ofix.com, bu kapsamda İstanbul, Ankara ve Bursa’da 3 bini aşkın kurumsal müşterisini “bir çayınızı içelim” önerisiyle ziyaret etti. OfixPlus uygulaması ile aktif müşteri sayısını iki katına çıkarmayı hedefleyen Ofix.com, 2018 yılında müşterilerinden gelen 43 bin 300 çağrıya anında yanıt verirken müşterileriyle toplam 7 milyon 300 bin saniye konuştu. 6 yılda 200 binin üzerinde tüketiciye dokunan Ofix.com kırtasiyeden teknolojiye, kartuş ve tonerden gıdaya, temizlik ve mobilyadan yapı markete kadar yayılan 7.500’ü aşkın ürünü müşterilerine sunuyor.

“30 saniyede ulaşabilecekleri müşteri temsilcisi atıyoruz”

Kurulduğu günden bu yana hem bireysel hem de kurumsal müşterilere hizmet verdiklerini belirten Ofix.com CEO’su Gürkan Uğraş, “Yaptığımız araştırmada özellikle kurumsal müşterilerimize kendimizi daha iyi anlatmamız gerektiğine ilişkin neticelere vardık. Buradan hareketle de kendimizi, bizi unutmaya başladığını hissettiğimiz kurumsal müşterilerimize tekrar hatırlatmak istiyoruz. OfixPlus, bu yolda bizim önümüzü açacak bir uygulama” dedi. Kurumsal müşteriler ile önce bir çay içip, sonrasında ise onları OfixPlus dünyası ile tanıştırdıklarını kaydeden Gürkan Uğraş, “Onlar için en büyük kolaylık 30 saniye içerisinde ulaşabilecekleri kendilerine özel bir müşteri temsilcisi atıyor olmamız. Bu sayede alışveriş yaparken takıldıkları sorunları rahatlıkla aşarak işlemlerine gönül rahatlığı ile devam edecekler. Bir günde teslim ve ay sonu raporlama gibi zamandan tasarruf ettiren diğer faydalarımız OfixPlus’ta da aynen devam ediyor” dedi.

“Alışverişte internetin soğukluğunun üstesinden gelmeliyiz”İlginizi Çekebilir

Hazır Giyim Ve Tekstil Sektörlerinin Gündemi Sürdürülebilirlik

İhracat ve istihdamın lokomotif sektörlerden Hazır giyim ve tekstil sektörleri, dünyadaki değişime uyum sağlayıp, güçlü konumunu korumak ve sürdürülebilirliği sağlamak için harekete geçti.


Tskb’Nin Aktif Büyüklüğü 41,6 Milyar Tl’Ye Ulaştı

Türkiye Sınai Kalkınma Bankası A.Ş. (TSKB) 2019 yılının ilk üç ayına ilişkin faaliyet sonuçlarını açıkladı. TSKB’nin konsolide olmayan finansal tablolarına göre, toplam aktif büyüklüğü 41,6 milyar TL’ye ulaştı. TSKB Genel Müdürü Suat İnce, finansal sonuçlara ilişkin yaptığı değerlendirmede, “Proaktif bir yaklaşımla oluşturduğumuz politikalarımız sayesinde yılın ilk çeyreğinde sağlıklı finansal sonuçlar elde ettik. TSKB olarak ülkemizin kapsayıcı ve sürdürülebilir kalkınması için özel sektöre sunduğumuz finansal desteklerimizi ve danışmanlık hizmetlerimizi yüksek motivasyonla sürdürüyoruz’’ dedi.


Gemicilik Sektörü Dijitalleşmede Geç Kalıyor

KPMG'nin hazırladığı taşımacılık raporunda, küresel gemicilik sektörünün dijitalleşme alanında pek çok sektörün gerisinde kaldığı uyarısı yapıldı. Raporda gemicilik firmalarının veri analizi, yapay zeka gibi teknolojileri verimli şekilde kullanmaları halinde hızla faaliyetlerini iyileştirecekleri ve verimliliklerini artıracakları vurgulanıyor.


Uluslararası Standartlar Organizasyonu, Dünya Arı Ürünleri Standartlarını Belirlemek Üzere Paris’Te Toplandı

0541 389 29 41


Kerem Türkaydın, İlk Albümü “Candıd Musıc”İn Lansman Konseri İle Sahnede!

KEREM TÜRKAYDIN, İLK ALBÜMÜ “CANDID MUSIC”İN


Etiketler: OfixPlus, Ofixcom, kurumsal, aşkın, saniyeYorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img