14 Haziran 2019 Cuma 11:47

GÜNDEM

Ofix.Com’Da Çok Özel Sigorta Cini Fırsatları

Ofix.Com’Da Çok Özel Sigorta Cini Fırsatları
Ofix.Com’Da Çok Özel Sigorta Cini Fırsatları

34volt » 34Volt

Ofis sarf malzemeleri tedariki pazarının önemli oyuncusu Ofix.com, müşterilerinin ihtiyaçlarına en uygun sigorta ürününü belirleyerek Türkiye’nin en güvenilir sigorta şirketlerinden karşılaştırmalı tavsiye hizmeti sunan Sigorta Cini ile gerçekleştirdiği iş ortaklığıyla Kasko ve Trafik Sigortası almak isteyenler için çok avantajlı bir kampanyaya imza attı.

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Ofix.com sitesi üzerinden satın alınan Trafik Sigortası’na 25 TL, Kasko’ya 50 TL, hem Kasko hem de Trafik Sigortası satın alan müşterilerine ise tam 75 TL’lik benzin hediye ediyor.

Kişiye özel sigorta hizmeti sunarak klasikleşmiş sigortacılık anlayışının dışına çıkan Sigorta Cini, farklı sektörlerde hizmet veren şirketlerle yaptığı anlaşmalara bir yenisini ekledi.Her ailenin hayatını beklenmedik olaylarına karşı güvence altında olması gerektiğine inanan Sigorta Cini, hizmet ağını ve kapasitesini genişleterek büyümeye devam ediyor.

Sigortacılık hizmetini mağazalaştırarak sigortanın kolay ulaşılır olmasını hedefleyen Sigorta Cini, Ofix.com üzerinden Trafik Sigortası alanlara 25 TL, Kasko alana 50 TL, hem Kasko hem de Trafik Sigortası alanlara 75 TL’lik benzin hediye ediyor.

Her geçen gün mağaza ağıyla büyüyen Sigorta Cini, sektöre getirdiği yeniliklerle müşterilerine yepyeni fırsatlar sunmaya devam ediyor.İlginizi Çekebilir

Küçükçiftlik Park'ta Sürpriz Evlilik Teklifi

KÜÇÜKÇİFTLİK PARK'TA SÜRPRİZ EVLİLİK TEKLİFİ


Nude Yeni Koleksiyonları İle Milano Tasarım Haftası’Ndaydı

Şişecam’ın global tasarım markası Nude, 8-14 Nisan tarihleri arasında, birbirinden etkileyici yeni koleksiyonlarını göz alıcı bir enstalasyon ile, tasarımcıların ilgiyle takip ettikleri önemli etkinliklerden biri olan Milano Tasarım Haftası’nda sergiledi.


Graf Von Faber Castell Heritage Serisi, Sevgililer Günü’Nü Özel Kılıyor

Graf von Faber-Castell Heritage Serisi ile


Kusursuz Sevgiliye Kusursuz Tıraş Gillette Mach3

Her zaman size destek olan sevgiliniz artık konforlu ve kusursuz bir tıraş deneyimini hak ediyor. Bu Sevgililer Günü’nde sevdiğinize Gillette Mach3 tıraş makineleri ile mükemmel bir sürpriz yapabilirsiniz. Son bıçak teknolojisi ile 1 aya kadar dayanıklı Gillette Mach3 tıraş makineleri ile sevgilinize hem ekonomik hem de konforlu bir tıraş deneyimi hediye edebilirsiniz.


Doris Hofer Herkesi “İçindeki Sen”İ Keşfe Çağırıyor

Squatgirl adıyla tanınan yaşam koçu Doris Hofer’in camın yenilikçi markası LAV sponsorluğunda ve Libros etiketiyle yayımlanan ikinci kitabı “İçindeki Sen” tüm kitapçılarda okurlarıyla buluşuyor. Kitabında kendi yaşadıklarından yola çıkan Doris Hofer, mutlu ve başarılı bir hayatın en az fit ve zinde bir vücut kadar önemli olduğunu hatırlatarak herkesi hayallerini gerçekleştirmeye davet ediyor.


Etiketler: Trafik, Sigorta, Kasko, ediyor, SigortaYorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img