14 Haziran 2019 Cuma 11:47

GÜNDEM

Ofix.Com’Da Çok Özel Sigorta Cini Fırsatları

Ofix.Com’Da Çok Özel Sigorta Cini Fırsatları
Ofix.Com’Da Çok Özel Sigorta Cini Fırsatları

34volt » 34Volt

Ofis sarf malzemeleri tedariki pazarının önemli oyuncusu Ofix.com, müşterilerinin ihtiyaçlarına en uygun sigorta ürününü belirleyerek Türkiye’nin en güvenilir sigorta şirketlerinden karşılaştırmalı tavsiye hizmeti sunan Sigorta Cini ile gerçekleştirdiği iş ortaklığıyla Kasko ve Trafik Sigortası almak isteyenler için çok avantajlı bir kampanyaya imza attı.

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Ofix.com sitesi üzerinden satın alınan Trafik Sigortası’na 25 TL, Kasko’ya 50 TL, hem Kasko hem de Trafik Sigortası satın alan müşterilerine ise tam 75 TL’lik benzin hediye ediyor.

Kişiye özel sigorta hizmeti sunarak klasikleşmiş sigortacılık anlayışının dışına çıkan Sigorta Cini, farklı sektörlerde hizmet veren şirketlerle yaptığı anlaşmalara bir yenisini ekledi.Her ailenin hayatını beklenmedik olaylarına karşı güvence altında olması gerektiğine inanan Sigorta Cini, hizmet ağını ve kapasitesini genişleterek büyümeye devam ediyor.

Sigortacılık hizmetini mağazalaştırarak sigortanın kolay ulaşılır olmasını hedefleyen Sigorta Cini, Ofix.com üzerinden Trafik Sigortası alanlara 25 TL, Kasko alana 50 TL, hem Kasko hem de Trafik Sigortası alanlara 75 TL’lik benzin hediye ediyor.

Her geçen gün mağaza ağıyla büyüyen Sigorta Cini, sektöre getirdiği yeniliklerle müşterilerine yepyeni fırsatlar sunmaya devam ediyor.İlginizi Çekebilir

Süt Sektöründe Hayaller Mera, Gerçekler Mandıra!

SÜT SEKTÖRÜNDE HAYALLER MERA, GERÇEKLER MANDIRA!


İnegöl Avm’Ye Uluslarası Dört Altın Ödül

Hermes Creative Awards’tan


Kitchenette'den Yenilikçi Reçeteler

Misafirlerine her zaman en iyisini sunan Kitchenette, mevsimsel içerikler ve yenilikçi reçetelerle hazırladığı yepyeni lezzetleri ile fark yaratmaya devam ediyor.


Albaraka Türk’Te Mesai Saatleri Değişti

Türkiye’nin ilk katılım bankası Albaraka Türk, 1 Ağustos 2019 tarihi itibariyle mesai saatlerinde değişikliğe gitti. Hem genel müdürlükte hem de şubeler için mesai saatinde değişikliğe giden Albaraka Türk’te bundan sonra mesai daha erken başlayacak.


Vakko&Vakkorama Dekupe Gorseller

Vakko ve Vakkorama sonbahar-kış koleksiyon dekupelerini sizlerle paylaşmak istedik.


Etiketler: Trafik, Sigorta, Kasko, ediyor, SigortaYorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img