25 Ekim 2019 Cuma 15:52

GÜNDEM

Oart Altı Üstü Sergisi 25 Ekim 2019

Oart Altı Üstü Sergisi 25 Ekim 2019
Oart Altı Üstü Sergisi 25 Ekim 2019
Oart Altı Üstü Sergisi 25 Ekim 2019
Oart Altı Üstü Sergisi 25 Ekim 2019

34volt » 34Volt

Odeabank’ın sanat platformu O’Art, yeni sezon açılışını farklı disiplinlerden 7 sanatçının yer aldığı “Altı Üstü” isimli sergi ile gerçekleştirdi. 24 Ekim 2019 Perşembe akşamı sanatseverlerle buluşan serginin küratörlüğünü Begüm Alkoçlar üstlendi. Sergi, tüm dünyanın en sıcak gündemi haline gelen ekolojik krizin ortasında insanın sorun alanlarını ve bu sorunları nasıl algıladığını eleştiriyor.

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

2015 yılından bu yana çağdaş sanatın temsilcilerine ev sahipliği yapan Odeabank’ın sanat platformu O’Art, yeni sezonunun ilk sergisinde farklı disiplinlerden 7 sanatçının yer aldığı “Altı Üstü” isimli sergide sanatseverlerle buluşturdu. Sergi açılışı, Odeabank Genel Müdürü Mert Öncü’nün ev sahipliğinde 24 Ekim Perşembe gecesi gerçekleştirildi. Serginin küratörlüğünü Begüm Alkoçlar üstlendi.

Sergi dünyayı kuşatan ekolojik krizin ortasında insanın sorun alanlarını sorguluyor. Sorunların içgüdüsel ve zihinsel reddinin arkasını inceleyen sergi, görünen ve görünür kılınan algısını eleştiriyor. Sergide yer alan sanatçılar; Alper Bıçaklıoğlu, Atilla Galip Pınar, Aylin Zaptçıoğlu, Bora Aşık, Tan Taşpolatoğlu, Tarık Töre, Y.Bahadır Yıldız, en derinde görünen ve insan zihninin görünmesine izin verebildiği sorunları odağına alan bir seçki ile karşımıza çıkıyor.

‘Altı Üstü’ sergisi görünür olanın insanın temel ihtiyaçları ile ilişkisini irdelerken, neyin görünür olduğuna dair bir analiz yapıyor. Sergi, insanın bilhassa sonuçları orta- uzun vadeli etkiye sahip olan ekolojik problemler gibi her daim şahitlik etmediği büyük meseleleri görmezden gelmeye meyilli olduğunun altını çiziyor. Güvencesizlik, belirsizlik, gelecek kaygısıyla mücadele eden bireyin, dünyayı kuşatan ekolojik krizin farkında olmayışına eleştirel bir bakış getiriyor. Sergi 24 Ekim 2019- 13 Aralık 2019 tarihleri arasında Etiler’de O’Art’ta görülebilir.

Odea Bank Hakkında

Odea Bank A.Ş., 2 Ekim 2012'de 533,5 milyon TL ödenmiş sermaye ile faaliyete başlamıştır. Banka, 2018 yılı itibariyle, 17 ilde 45 şubede 1,088 çalışanı ile faaliyet göstermektedir. Odea Bank, toplam kredi ve toplam aktifler açısından diğer özel bankalar arasında 10. sırada yer almaktadır. Odea Bank'ın aktifleri 31.4 milyar TL, mevduatları 21.5 milyar TL, kredileri 18.7 milyar TL ve öz kaynakları 3.2 milyar TL'dir. Ağustos 2016 itibariyle International Finance Corporation (IFC) ve Avrupa İmar ve Kalkınma Bankası (EBRD)’nın da hissedarları arasında bulunduğu Odea Bank A.S.'nin çoğunluk hissedarı Banka Audi sal’dır.

Bağlantılar:İlginizi Çekebilir

Teid "Geleceğin Etik Liderleri” Projesi İle Gençlere Ulaşıyor

Evrensel iş etiği ilkelerinin toplumun her kesiminde anlaşılması, benimsenmesi ve yaygınlaştırılması amacıyla faaliyet gösteren Etik ve İtibar Derneği (TEİD), okullar ile işbirliği içinde yürüttüğü “Geleceğin Etik Liderleri” projesi kapsamında yeni bir etkinliğe imza atıyor.


600 Milyon İnsana Ayakkabı

Dünyanın 2. büyük Uluslararası Ayakkabı Moda Fuarı kapılarını açıyor


Öğrenciler İçin Ara Tatili Değerlendirmenin En İyi Yolları

Milyonlarca öğrenci, 2019-2020 eğitim öğretim döneminde ilk ara tatiline girdi. 18-22 Kasım tarihleri arasında öğrenciler, kısa bir mola verecek ve 25 Kasım’da ilk dönemin ikinci yarısına devam edecek. Eğitim uygulaması Kunduz'un profesyonel eğitmenleri, öğrencilere ara tatili en iyi biçimde değerlendirme konusunda bazı tavsiyelerde bulunuyor.


Deri Sektörü Başarı Bursu İle ?Katma Değer Yaratacak

Ege Deri ve Deri Mamulleri İhracatçıları Birliği (EDDMİB) ile İstanbul Deri ve Deri Mamulleri İhracatçıları Birliği (İDDMİB) ortak projesi olarak hayata geçen, deri mühendisliğini tercih eden başarılı öğrencilere burs projesi sonucunda Ege Üniversitesi Deri Mühendisliği Bölümü 21 kişilik kontenjanını tamamen doldurdu. Üniversite giriş sınavında ilk 100 bin içine giren başarılı öğrencilerden 15’i deri mühendisliğini tercih ederken ilk 40 binlik dilimden de bir öğrenci bölüme kayıt yaptırdı.


Wolfteam Sezon Paketleri’Nde Gücüne Güç Katan Farklı Hediyeler Var

Wolfteam güncellemesi oyuna benzersiz yenilikler ve abonelik sistemi getiriyor


Etiketler: Odea, Bank, Sergi, milyar, EkimYorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img