22 Eylül 2017 Cuma 20:14

SANAT

O’Art, genç sanatçıların farklı eserlerini ağırlıyor

O’Art, genç sanatçıların farklı eserlerini ağırlıyor

34VOLT

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com
Genç sanatçılara fırsat tanıyan O’Art, bu yıl 2’inci kez düzenlediği Sanat Yarışması’nın finalistlerini ‘O’Art Sanat Yarışması 2017 Sergisi’nde bir araya getirdi. 700 başvuru arasından sergilenmeye değer bulunan 27 eser, O’Art’ta sanatseverlerin beğenisine sunuldu.

Konu, teknik ve ebat sınırlaması olmadan, 35 yaş altı tüm sanatçıların başvurabildiği O’Art Sanat Yarışması’nın kazananları belli oldu. Yüzlerce eser arasında sergilemeye değer 27 eser, O’Art Sanat Yarışması Sergisi’nde sanatseverlerle buluşurken serginin açılış kokteylinde dereceye giren 5 genç sanatçı da ödüllendirildi. 10’ar bin TL’lik başarı ödülü kazanan isimler arasında Ali Omar, Ezgi Tok, Fatma Çakmak, Kadir Kayserilioğlu ve Seda Oturmak bulunuyor.

İlginizi Çekebilir

Gönye Proje Tasarım Hakkında

Türkiye’nin önde gelen markalı konut ve ofis projelerinin iç mekan tasarımlarına imza atan Gönye Proje Tasarım kurucuları Mimar Yelin Evcen ve İç Mimar Gönül Ardal, Akyapı firmasının merkez ofisinde konforun ve fonksiyonelliğin ön planda tutulduğu, estetik olarak da keyifle vakit geçirilebilecek çalışma alanları tasarlamayı hedeflemiş. Üç kattan oluşan ofisin bütününde modern ve şık bir çizgi yakalayan Gönye Proje Tasarım, şirket çalışanlarının genç yaş ortalamasını da göz önünde bulundurarak dinamik bir tasarıma imza atmış.


Türkiye'nin Gururu Gençler Amerika'yı Salladı

BAHÇEŞEHİR KOLEJİ ROBOTİK TAKIMLARI, DÜNYANIN EN ÖNEMLİ ROBOTİK TURNUVASINDAN ÖDÜLLERLE DÖNDÜ


Marshall Sil Pak İle Duvarlarınız İlk Günkü Gibi Tertemiz Kalacak

“Renklendir Hayatı” sloganı ile insanların hayatına renk katan Marshall, tüketicilerinin hayatına konfor, özgürlük ve güven getiriyor. Evlerini ya da okullar başlarken çocuk odalarını boyamayı düşünenlerin hayatı, kolay silinebilir, leke tutmayan, silerken zarar görmeyen, rengini ve temiz görüntüsünü ilk günkü gibi koruyan Marshall SİL-PAK ile kolaylaşıyor.


Axa’Dan Türkiye’De Bir İlk Axa Go İle Kişiselleştirilmiş Kasko Ürünü

AXA Sigorta, yeni telematikli kasko ürünü AXA GO ile Türkiye’nin ilk ve tek kişiselleştirilmiş kasko sigortası ve sürüş deneyimi platformunu müşterileri ile buluşturuyor. AXA GO sayesinde sürüş davranışları analiz edilerek iyi sürücülere kasko poliçelerinde prim avantajı sağlanacak.


Skagen'de Deniz Kum Güneş Etkisi 2018

2018 Yaz sezonunda denge temasını keşfetmeye devam eden Skagen’in yılın bu zamanında ilham kaynağı, yaz mevsimiyle canlanan doğa…


Etiketler: Sanat, Yarışması, eser, genç, sanatçılarınYorum Yazın

420

Üye olmadan yazmak istiyorum

Yorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img