1 Haziran 2017 Perşembe 17:18

MAGAZİN

Nusret Gökçe'ye Ramazan Tepkisi

Nusret Gökçe'ye Ramazan Tepkisi

34VOLT

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com
Sosyal medya fenomeni Nusret Gökçe'ye tepki. Ramazan'da pişirdiği etle ilgili videoyu paylaşan Nusret'e tepki gecikmedi. İnsanların oruçlu olduğu günlerde bu paylaşımın doğru olmadığını düşünenler Nusret'e tepki gösterdi. Pişirdiği etlere kolından tuz dökerek gündeme gelen Nusret'in Instagram'da paylaşımlarına "Oruçluyuz insafsız" yorumu geldi.

İlginizi Çekebilir

İYİ Parti’den Alişan’a sert tepki


Karayip Korsanları: Salazar’ın İntikamı’nın biletleri satışa çıktı

Başı beladan kurtulmayan ikonik kahraman Jack Sparrow, 26 Mayıs’ta vizyona girecek Karayip Korsanları serisinin beşinci filminde, şu ana kadarki en azılı düşmanı Kaptan Salazar ile yüzleşmeye hazırlanırken, Deniz Private Cinecity Etiler, filme özel dekor ve sürprizleriyle sinemaseverlere keyifli bir atmosfer sunacak. Biletleri tüm Cinecity Sinemaları’nda ve www.cinecity.com.tr’de ön satışa çıkan Karayip Korsanları: Salazar'ın İntikamı için yerinizi şimdiden ayırtın.


Basın Bülteni Türk Kadını '3 Boyutlu Vücut Şekillendirme Ve 'Vaser Lipo’Yu Sevdi…

Türkiye’de son dönemde “Vaser Liposuction” ve “3 Boyutlu Vücut Şekillendirme” ile doğum sonrası uygulanan “Kombine Operasyon”da adeta patlama yaşanıyor. Plastik cerrahiyi “sanatın içinde tıp, tıbbın içinde sanattır” sözleriyle tanımlayan Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Esra Bilgen, en çok talep gören estetik operasyonları ve yaz estetiğinde yükselen trendleri anlattı.


Yapı Kredi Portföy’E Tspb’Den Ödül

Her yıl artarak devam eden başarılarımızı sürdüreceğiz.


Bbtwitter'dan Türkçe Hashtagli Ramazan Emojisi

Twitter'dan Türkçe Hashtag'li Ramazan Emoji


Etiketler: Nusret, tepki, Gökçe, Ramazan, TepkisiYorum Yazın

420

Üye olmadan yazmak istiyorum

Yorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img