18 Mayıs 2018 Cuma 14:10

GÜNDEM

Nıssan Leaf, Euroncap’Ten Tam Not Aldı Ve Görselleri

Nıssan Leaf, Euroncap’Ten Tam Not Aldı   Ve Görselleri
Nıssan Leaf, Euroncap’Ten Tam Not Aldı   Ve Görselleri
Nıssan Leaf, Euroncap’Ten Tam Not Aldı   Ve Görselleri
Nıssan Leaf, Euroncap’Ten Tam Not Aldı   Ve Görselleri

34volt » 34Volt

Avrupa Yeni Araç Değerlendirme Programı EuroNCAP’in 2018 değerlendirme kriterlerine göre test edilen Yeni Nissan LEAF, çarpışma testlerinde tam not olan 5 Yıldız alma başarısı gösteren ilk elektrikli araç oldu.

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Avrupa Yeni Araç Değerlendirme Programı EuroNCAP, Yeni NISSAN LEAF'i 5 Yıldız ile ödüllendirdi.

Yeni NISSAN LEAF, Euro NCAP’in 2018 yılı için kapsamını genişlettiği ve yalnızca araçlarla sınırlı kalmayarak, yayalar ve trafikte her geçen gün sayısı artan bisikletlileri de kapsayan kritik çarpışma testlerinde değerlendirilen ilk otomobil oldu. Araçların güvenlik seviyesini belirlemek için yaralanmalara neden olabilecek önemli gerçek yaşam kaza senaryolarını bir dizi çarpışma testiyle belirleyen Euro NCAP’in genişletilen bu testlerinde Yeni NISSAN LEAF, yetişkin korumasında yüzde 93, çocuk korumasında ise yüzde 86 puan aldı.

Çarpışma testini gelişmiş sürüş destek sistemlerinin de etkisiyle 5 Yıldız alarak tamamlayan Yeni NISSAN LEAF, NISSAN’ın başarısını kanıtlamış olan ve kapsamlı özellikleriyle öne çıkan ProPILOT sistemiyle daha güvenli bir sürüş sunuyor.

Euro NCAP’in bu sonucu bünyesinde olağanüstü güvenlik standartları barındıran yeni NISSAN LEAF’in elektrikli araç alanında gerçek bir öncü olduğunu ve kullanıcıların NISSAN Intelligent Mobility vizyonuna tam olarak güvenebileceğini gösteriyor.

Yeni NISSAN LEAF, EuroNCAP’in 5 Yıldız değerlendirmesinden önce Japonya Yeni Otomobil Değerlendirme Programı’nın zorlu testlerini de tam not alarak tamamlamıştı.İlginizi Çekebilir

Dolandırıcılar Sahte Hediye Kartlarıyla Kişisel Verileri Ele Geçiriyor

Kaspersky Lab uzmanları, kullanıcıların verilerini ve zamanlarını karşılığında hiçbir şey almadan kaybettiği alışılmadık bir dolandırıcılık yöntemini keşfetti. Siber suçlular, ücretsiz hediye kartı veren sahte websiteleri kurarak kullanıcıların verilerini üçüncü taraf iş ortağı sitelerine satıyor. Kurbanlar daha sonra bu sitelere yönlendiriliyor.


“Markalar Pazarlama Bütçelerini İnstagram Reklamlarına Ayırıyor”

Hem tasarımcı hem sosyal medya fenomeni olan Bianca Somer Türkmen bir ikon haline nasıl geldiğini ve yarattığı başarılı markaların serüvenlerini MAG’a anlattı.


Merakla Beklenen Yeni İphone Xs Ve İphone Xs Max N11.Com’Da Ön Siparişle Satışta!

Yeni nesil Neural Engine teknolojisine sahip yeni iPhone XS ve XS Max modelleri akıllı A12 Bionic çip özelliği ile teknoloji meraklılarıyla buluşuyor. SUPER Retina ekranı ile renk doğruluğu ve piksel yoğunluğu arttırılarak bir önceki modellerine göre daha gerçek ve geniş bir renk yelpazesi sunan yeni iPhone modelleri kablosuz şarj özelliği ve 30 dakika boyunca 2 metre derinliğe kadar suya dayanıklı cam ve kasaya sahip. En yeni iPhone modelleri n11.com’da teknoloji tutkunlarıyla buluşuyor.


Transfergo Aldığı Yeni Yatırımı Türkiye Pazarında Büyümek İçin De Kullanacak

Uluslararası Para Transferi Şirketi TransferGo, B Serisi Fonlama Turunda 17.5 Milyon Dolar Yeni Yatırım Aldı. TransferGo, Bu Yatırımı Başta Türkiye Pazarı Olmak Üzere Hedef Pazarlarda Büyümesini Hızlandırmak ve Ürün İnovasyonu için Kullanacak


Bıoderma'dan Siyah Nokta Ve Cilt Pürüzlerini Gideren Renkli Kapatıcı Bakım Kremi...

Renkli ve Kapatıcı Özelliği Sayesinde Artık Saklanma! Sébium Global Cover


Etiketler: NISSAN, Yeni, LEAF, Yıldız, EuroYorum Yazın

420

Üye olmadan yazmak istiyorum

Yorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img