18 Mayıs 2018 Cuma 14:10

GÜNDEM

Nıssan Leaf, Euroncap’Ten Tam Not Aldı Ve Görselleri

Nıssan Leaf, Euroncap’Ten Tam Not Aldı   Ve Görselleri
Nıssan Leaf, Euroncap’Ten Tam Not Aldı   Ve Görselleri
Nıssan Leaf, Euroncap’Ten Tam Not Aldı   Ve Görselleri
Nıssan Leaf, Euroncap’Ten Tam Not Aldı   Ve Görselleri

34volt » 34Volt

Avrupa Yeni Araç Değerlendirme Programı EuroNCAP’in 2018 değerlendirme kriterlerine göre test edilen Yeni Nissan LEAF, çarpışma testlerinde tam not olan 5 Yıldız alma başarısı gösteren ilk elektrikli araç oldu.

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Avrupa Yeni Araç Değerlendirme Programı EuroNCAP, Yeni NISSAN LEAF'i 5 Yıldız ile ödüllendirdi.

Yeni NISSAN LEAF, Euro NCAP’in 2018 yılı için kapsamını genişlettiği ve yalnızca araçlarla sınırlı kalmayarak, yayalar ve trafikte her geçen gün sayısı artan bisikletlileri de kapsayan kritik çarpışma testlerinde değerlendirilen ilk otomobil oldu. Araçların güvenlik seviyesini belirlemek için yaralanmalara neden olabilecek önemli gerçek yaşam kaza senaryolarını bir dizi çarpışma testiyle belirleyen Euro NCAP’in genişletilen bu testlerinde Yeni NISSAN LEAF, yetişkin korumasında yüzde 93, çocuk korumasında ise yüzde 86 puan aldı.

Çarpışma testini gelişmiş sürüş destek sistemlerinin de etkisiyle 5 Yıldız alarak tamamlayan Yeni NISSAN LEAF, NISSAN’ın başarısını kanıtlamış olan ve kapsamlı özellikleriyle öne çıkan ProPILOT sistemiyle daha güvenli bir sürüş sunuyor.

Euro NCAP’in bu sonucu bünyesinde olağanüstü güvenlik standartları barındıran yeni NISSAN LEAF’in elektrikli araç alanında gerçek bir öncü olduğunu ve kullanıcıların NISSAN Intelligent Mobility vizyonuna tam olarak güvenebileceğini gösteriyor.

Yeni NISSAN LEAF, EuroNCAP’in 5 Yıldız değerlendirmesinden önce Japonya Yeni Otomobil Değerlendirme Programı’nın zorlu testlerini de tam not alarak tamamlamıştı.İlginizi Çekebilir

Flo'dan Anneler Günü Hediye Alternatifleri...

FLO ile Anneler hem şık, hem de rahat!


Kärcher’Le Cam Yüzeylerde Kusursuz Ve Lekesiz Temizlik

Cam ve ayna gibi yüzeyleri lekesiz ve iz bırakmadan temizlemek çoğu zaman en zahmetli ve vakit alan işlerin başında gelir. Alman temizlik devi Kärcher yeni nesil Window Vac Şarjlı Cam Temizleme Makinesi ile bu sorunu ortadan kaldırıyor. Üstelik Kärcher Window Vac 1 sadece 500 gr ağırlığı ile temizliği kolaylaştırıyor, hem zaman hem de işgücünden tasarruf sağlıyor. Size de lekesiz, parlayan camlarınızın ışıltısını yaşamak kalıyor.


Kinetix'ten Annelere Rengarenk Hediyeler...

Kinetix’ten annelere rengârenk hediyeler!


Bakan Özlü: Düzce'de Abant Gölü Kadar Gölümüz Olacak

Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, Düzce'de Efteni Gölü'nü 300 hektarın üzerinde bir göl haline getireceklerini belirterek, "Burası bittiği zaman Abant Gölü kadar gölümüz olacak" dedi.


Goodyear, Misano Kamyon Yarışı’Nda Sanal Gerçeklik Sağlıyor

23 Mayıs 2018


Etiketler: NISSAN, Yeni, LEAF, Yıldız, EuroYorum Yazın

420

Üye olmadan yazmak istiyorum

Yorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img