9 Kasım 2019 Cumartesi 12:13

MODA

Nıkkı Beach Resort & Spa Bodrum, Haute Grandeur’Den 4 Ödülle Döndü

Nıkkı Beach Resort & Spa Bodrum,  Haute Grandeur’Den 4 Ödülle Döndü
Nıkkı Beach Resort & Spa Bodrum,  Haute Grandeur’Den 4 Ödülle Döndü
Nıkkı Beach Resort & Spa Bodrum,  Haute Grandeur’Den 4 Ödülle Döndü
Nıkkı Beach Resort & Spa Bodrum,  Haute Grandeur’Den 4 Ödülle Döndü

34volt » 34Volt

NIKKI BEACH RESORT & SPA BODRUM,

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

HAUTE GRANDEUR’DEN 4 ÖDÜLLE DÖNDÜ

Dünyanın önde gelen saygın ödül platformlarından Haute Grandeur Global Mükemmellik Ödülleri, misafirlerine özel deneyimler sunan konaklama sektörünün en iyilerini belirledi. Kuala Lumpur, Malezya’da gerçekleştirilen ödül töreninde Nikki Beach Resort & Spa Bodrum 4 ayrı kategoride ödüle layık görüldü.

Nikki Beach tüm dünyada müzik, yemek, eğlence, moda, sanat ve film unsurlarını kendine özgü lüks plaj kulübü konseptiyle birleştiren, sektöre yön veren ilk zincir olarak konumlanıyor. Nikki Beach, lüks yaşam tarzını yeni bir mükemmellik seviyesine taşıma hedefiyle çok yönlü lüks yaşam tarzı ağırlama markası olarak tanınıyor. Nikki Beach Resort & Spa Bodrum her deneyimi kişisel bir yolcuğa dönüştürmeyi amaçlayarak, doğal güzellikleri modern unsurlarla harmanlayarak beğeni topluyor.

Haute Grandeur Global Mükemmellik Ödülleri, Nikki Beach Resort & Spa Bodrum’u “Türkiye'nin En İyi Suit Resort”u (Best All Suite Resort in Turkey), “Türkiye’nin En İyi Destinasyon Oteli” (Best Destination Hotel in Turkey), “Türkiye’nin En İyi Düğün Destinasyonu” (Best Destination Wedding Retreat in Turkey) ve “Türkiye’nin En İyi Genel Müdürü” (Best General Manager in Turkey) alanında 4 kategoride ödüllendirdi.

Ödül gecesine sektörün önde gelen temsilcileri ve fikir liderleri katıldı. Sadece en üst seviyede, lüks ve sıra dışı hizmetler sunan konaklama ve ağırlama markalarının değerlendirildiği yarışmada ödüller, sektöre katkı sağlayan, olağanüstü başarı gösteren en iyiler arasından seçilerek sahiplerini buldu.

Haute Grandeur kurucusu ve başkanı olan Marinique de Wet, yaptığı açıklamada: “Kazananlar başarının zirvesine ulaşmış olsalar da, en zorlu mücadeleyi vermeye devam ediyorlar. Çünkü en başarılı olmayı başarmaktan daha zoru zirvedeki konumunuzu muhafaza etmektir. İşte bu yüzden iddialı hedefler koymalı ve sınırlarımızı zorlamaya devam etmeliyiz” dedi.

De Wet, “Sağlıklı yürütülen rekabet mükemmellik arayışında başarının anahtarıdır” diye sözlerine ekledi. Yarışmada kazanan markalar sektörde referans noktası olarak konumlanmaya başlıyor. Dünya çapında konaklama ve ağırlama sektörlerinde mükemmeliyet standartlarının sürdürülebilir şekilde yükseltilmesine katkıda bulunmaktan dolayı gurur duyuyoruz ”dedi. Haute Grandeur Yarışmasının Ödüllerinin dağıtıldığı gala töreni, 60’dan fazla ülkenin kazanan markalarını ihtişamlı bir gecede bir araya getirdi.

Nikki Beach Resort & Spa Bodrum Genel Müdürü Arzu Topçu Civak, ödülleri tüm ekibi adına almaktan dolayı büyük memnuniyet içinde olduğunu ve ekibiyle gurur duyduğunu dile getirdi. “Sektörde çıtayı bir üst seviyeye çıkartarak yeni bir mükemmellik standardı oluşturuyoruz. Bize göre başarı katma değerli hizmetlerde oluşturduğunuz farklılıklarda gizlidir” dedi.

Kuala Lumpur , Malezya’da gerçekleştirilen Haute Grandeur Global Awards Gala Töreni’nde, konaklama ve ağırlama sektörünün en iyileri belirlendi. Lüks konaklama ve ağırlama sektörünün en prestijli ödülleri olarak kabul edilen Haute Grandeur Global Hotel ExcellenceAwards, Nikki Beach Resort & Spa Bodrum’u 4 kategoride birden ödüllendirdi.

Nikki Beach Resort & Spa Bodrum, geçtiğimiz sene 2018 yılında ayrıca, Luxury Travel Guide tarafından sunduğu kişiye özel hizmetlerle yılın en şık lüks oteli olarak “Stylish Luxury Hotel of the Year”ödülüne de layık görülmüştü.İlginizi Çekebilir

Çalışan Annelere Öneriler

ÇALIŞAN ANNELERE ÖNERİLER


Gizli Seyreden Pelvik Konjesyon Sedromu Hakkında 5 Önemli Bilgi

GİZLİ SEYREDEN


Bb Hitit'in Pakistan Ofisi Açıldı

Dünya havacılık sektöründe yerli yazılımın gücü, Hitit’le büyüyor


Aston Martın 2 Yeni Efsane Modelini Tanıttı

Aston Martin ve Zagato'nun 60 yıldır aralıksız süren işbirliği ile ortaya çıkan, gerçek ve modern bir klasik haline gelen DBS GT Zagato, yeni kurulan Audrain’deki ABD’deki Newport Concours’ta DBZ Zagato’nun tamamlayıcısı olarak tanıtıldı.


Reno İle Tanışın Oppo'nun Yaratıcılığını Artıran Yeni Akıllı Telefon Serisi

RENO İLE TANIŞIN:


Etiketler: Nikki, Beach, Resort, Haute, GrandeurYorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img